Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum zawodowców / Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez peterek dnia Dzisiaj o 22:32:02 »
Scyzoryk: jedno malutkie sprostowanie - to ile nadgodzin zostanie Ci zapłacone a ile dostaniesz do wykorzystania w następnym półroczu to jest decyzja 01. Ty możesz poprosić o np. zapłatę za 140 nadgodzin oraz że chciałbyś odebrać np. 48 godz a wszystkiego miałeś 188 godz.
pozdrawiam
ps.
z tym odbieraniem na początku okresu to również nie jest tak jak myślisz. Odebrać można dopiero wtedy gdy są zatwierdzone i zaakceptowane listy do wypłaty nadgodzin czyli wychodzi, że najwcześniej powinno to być w trzecim miesiącu, lipiec i sierpień odpada. Chyba że Twój 01 już teraz przed końcem lipca zatwierdzi listy z nadgodzinami to wtedy jeszcze można liczyć na sierpień w tym zakresie.
2
Związki Zawodowe / Odp: Działania ZZ -2015
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Spartakus74 dnia Dzisiaj o 22:30:57 »
Znowu kogoś obraża "Wszechwiedzący", a my z nim dyskutujemy... :wall: Zawładnął forum Nieomylny..,Twoje argumenty zawsze są tendencyjne E...coś tam. Tak normalnie strażacy ciężko pracując, linę przy tym kochając swoich bliskich nie mają czasu na siedzenie on-line bez przerwy...
Jestem spartakus74 mam jeden post "w dupie byłem" nikomu nie pomogłem ale skomentuje... O królu dyskusji nie wymagam abyś mi dorównał  pomóż tylko 20 strażakom nic więcej a będę Cię nazywał królem spartakusem74.   
Cóż! Internet ma to do siebie, że dziś jestem Spartakusem z jednym wpisem... Czy komuś pomogłem czy byłem w d....to z tego jednego posta jasno wynika. Dyskusja powiadasz...Z łaski swojej, mała sekunda. Przeglądam Twoje posty...Ktoś miał śmiałość mieć inne zdanie, innym razem miał czelność być merytorycznym  adwersarzem...To ja najmocniej przepraszam, nie podejmuję rękawicy, choć jest szansa zostania królem...Dorównania Szanownemu Panu w czymkolwiek - niemożliwe, bo jak: 100% strażak, 100% związkowiec i 100%...Do tego otwartość na ludzi i ich inne zdanie , savoir vivre bijący z każdego z licznych postów. Wracam do działu taktyki czy rat. chemicznego, bo tam znajdzie się siła argumentu, a nie argument siły. PS. Jeszcze raz kajam się szczerze i przepraszam za mój pierwszy post, także innych użytkowników. Pozdrawiam. :zamknij:
3
Gorące dyskusje strażaków / Odp: Strażacy musieli ustawiać barierki pod Sejmem - Artykuł GW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Siedem dnia Dzisiaj o 22:17:04 »
To na co czekasz. Zgłoś to do prokuratury. Dla mnie niczego nie złamano a policja tam była neutralnie. Nie zapomnij zgłosić również wszystkich innych przypadków "złamania" ustawy od 1992. Ściąganie znaczków samemu doświadczyłem w PSP i to dla mnie nie jest sprawa polityczna tylko wazeliniarska. W tym całym przypadku strażacy nie wykonywali zadań policji czyli służby MSWiA. W związku z tym ustawy nie złamali przynajmniej w punkcie podawanym w wątku. Ile razy słuchacze szkół psp robili rzeczy wykraczające poza zakres ustawy?? Cześć z tych szkół to by nawet dobrze otynkowana nie była a i rusztowania i inne barierki noszone były.. Pozdro.
4
Forum zawodowców / Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Scyzoryk dnia Dzisiaj o 18:38:42 »
Witam czy ktoś się spotkał na komendzie u siebie z obcinanie nadgodzin bo u nas chodzą pogłoski że będą zabierać za pierwsze półrocze 2017 roku po 24 godziny?jak to mozliwe
A na jakiej podstawie? W półroczu wypracowałeś XX nadgodzin i za tyle powinieneś mieć zapłacone. Co najwyżej możesz napisać raport o przeniesienie np 24 godz na kolejny okres rozliczeniowy. Czasem przydaje się na początku okresu, gdy nie masz jeszcze wypracowanych nadgodzin, a potrzebujesz wziąć wolne bez naruszania urlopu (i oczywiście nie chcesz wciskać kitu i rzucać "liściem").
5
Jak zostać strażakiem... / Odp: Kto do SGSP w 2017?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez majner dnia Dzisiaj o 18:05:01 »
Zawsze trzeba było być koło 7: 15
6
Jak zostać strażakiem... / Odp: Kto do SGSP w 2017?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Podlin dnia Dzisiaj o 17:33:31 »
Pytanie do tych co mieli w piątek psychologa, o której w poniedziałek trzeba być na placu wewnętrznym z którego jedziemy na badania?
7
Forum zawodowców / Odp: Nadgodziny - i wszystko z tym związane.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pepek1 dnia Dzisiaj o 14:52:42 »
Witam czy ktoś się spotkał na komendzie u siebie z obcinanie nadgodzin bo u nas chodzą pogłoski że będą zabierać za pierwsze półrocze 2017 roku po 24 godziny?jak to mozliwe
8
Gorące dyskusje strażaków / Odp: Strażacy musieli ustawiać barierki pod Sejmem - Artykuł GW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez strażak1989 dnia Dzisiaj o 12:12:30 »
Cytuj
Mam nadzieję, że wtedy zwołano Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ "Solidarność" bo KG skierował podchorążych przeciwko "Solidarności" Górniczej... Wiec wysłano młodych ludzi w zaangażowaniu politycznym.... O jasna cholera (NIE ZWOŁANO !!!) jak Gazeta Wyborcza nie napisze to KSP nie reaguje bo wtedy nie reagowanala (taki skrót myślowy bo tez o tym nie słyszałem)


Było już dosyć późno i chyba nawet gdzieś koło godz 22 ale dobrze nie pamiętam. Wysłali tam chyba ok 20 ludzi, nie pamiętam bo to było już jakiś czas temu. I nawet emblematów nie kazali nam ściągać. A ludzie mylili nas z Policją :)
9
Gorące dyskusje strażaków / Odp: Strażacy musieli ustawiać barierki pod Sejmem - Artykuł GW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez piotr998 dnia Dzisiaj o 11:45:16 »
Co to za głupia narracja ze służby są przeciwko obywatelom. Czyli co. Policja przed Sejmem tam jest przeciwko demonstrantom? ... Nikt im w niczym nie przeszkadza. Mogą sobie krzyczeć ile chcą. Ja np nie ukrywam zadowolenia z rozbicia tej... jak to nazywają sami siebie nadzwyczajnej kasty ludzi. Mam ku temu poważne życiowe powody.
Nie, oczywiście policja była za demonstrantami. Krzyczeć też mogą do woli, rządzący wbrew obietnicom przedwyborczym nie słyszą. Każdy ma jakieś swoje powody. Jeden lubi blondynki, a inny szatynki.
A tak poważnie to nie zmieniajmy tematu - złamano ustawę o PSP i to się liczy.
10
Związki Zawodowe / Odp: Działania ZZ -2015
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radca dnia Dzisiaj o 08:48:32 »
Eqinox faktów się nie zagada. Kto przybędzie i komu w oczy spojrzy zobaczymy w środę.

Co do trzeźwości to na dużej bani z argumentacją i dyskusją nadal sobie radzę. Więc nie sądź innych po sobie.
I zastanów się jeszcze nad jednym. Kolejna osoba wskazuje Ci brak obiektywizmu. Przypadek?
Strony: [1] 2 3 ... 10