Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Związki Zawodowe / Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SIUSIEK dnia Dzisiaj o 06:46:47 »
Cytuj
Przewodniczący Tymczasowej Rady KSP Krzysztof Andura przedstawił sprawozdanie z działalności Tymczasowej Rady KSP tj. za okres 9.10.2018 – 07.01.2019.
Jaka to działalność... uczestnictwo w jednym spotkaniu po tym jak wiadome były podwyżki. Nawet nie potrafili poprzeć protestu.
2
Jak zostać strażakiem... / Odp: badania lekarskie - jak i co
« Ostatnia wiadomość wysłana przez b3tomek dnia Dzisiaj o 06:36:53 »
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, można powtarzać spirometrie prywatnie ?? ;/
3
Związki Zawodowe / Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pułkownik_Moralność dnia Wczoraj o 22:05:32 »
Bardzo wzruszające stanowisko "Eski" w sprawie księdza Popiełuszki...tylko co to ma wspólnego z codziennymi problemami związanymi ze służbą? Takim problemem jest np. kompleksowa wymiana umundurowania. Kiedy doczekamy się jakiegoś stanowiska w tej sprawie? :)
4
Forum zawodowców / Odp: Podwyżki 2019
« Ostatnia wiadomość wysłana przez młody13 dnia Wczoraj o 20:42:58 »
http://portal-mundurowy.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=8871%3Awyzsze-uposazenia-beda-wyplacone-w-lutym-z-wyrownaniem-od-stycznia&fbclid=IwAR12AgJ5t2jvQuIEAzrWXPYehx12HzLCAL_RE4qz1EfueJz6SvE8vX8niwA

Wojsku może mniejsze podwyżki , ale chciałbym jako st. ogniomistrz zarabiać kiedyś tyle ile zarabia w woju  st. sierżant . Nie wiem ale chyba do tego jeszcze są dodatki ? jesli się mylę proszę mnie poprawić   :fiuu:

Pozdrawiam :)
6
Prawo w służbie / Odp: zakup mieszkania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radk177 dnia Wczoraj o 20:30:37 »
Obowiązku nie ma ale jak tylko staniesz się posiadaczem to z automatu tracisz prawo do lokalu zastępczego lub rowniwaznika. Tak mi się przynajmniej wydaje. Może ktoś dokładniej zna przepisy i wytłumaczy.
7
Związki Zawodowe / Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Albertkain dnia Wczoraj o 20:11:50 »
Oglądając zdj z spotkań można zauważyć że na spotkaniu z KG to w klapach część członków Prezydium widniały znaczki Krajowej Sekcji Pożarnictwa a już w gabinecie Ministra flaga w klapie.
8
Forum ochotników / Odp: Przyjęcie do OSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sebzio dnia Wczoraj o 20:06:43 »
To wiadomo, że lekarz medycyny pracy bez skierowania badań nie zrobi.
Chciałem uzyskać odpowiedź od Was czy do takiej pomocy dla OSP, braniu udział w uroczystościach itp spodziewać się skierowania na badania lub szkolenie.
Przyjęty już jestem także o jedną parę rąk do pracy przybyło.  :straz:
9
Prawo w służbie / Odp: zakup mieszkania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez strazakstrazak dnia Wczoraj o 18:41:25 »
dziękuję, a czy jest obowiązek zameldowania w tym mieszkaniu? Mieszkaniówki nie otrzymuję bo komenda proponuje swoje lokale.
10
Gorące dyskusje strażaków / Odp: W sprawie Tomasza Komendy strażak zabójcą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Columbus dnia Wczoraj o 18:35:18 »
Wrocławski sąd zdecydował, że podejrzany o udział w gwałcie i morderstwie Norbert B. wyjdzie na wolność. Prokuratura nie udowodniła, że po opuszczeniu aresztu mężczyzna będzie utrudniał śledztwo.
...Już po zatrzymaniu podejrzanego pojawiły się wątpliwości, czy dowody są na tyle silne, aby 40-latek mógł usłyszeć zarzut zabójstwa. Śledczym ma być łatwiej powiązać mężczyznę z udziałem w gwałcie, jednak ten wątek ma się przedawnić. Norbert B. poddał się badaniu DNA, o które sam wnioskował. Zbadano również odcisk jego szczęki.
Ślady krwi na ubraniu zamordowanej 15-latki nie odpowiadały próbkom oddanym przez Norberta B. Mężczyzna utrzymuje, że jest niewinny. 40-latek nie był wśród podejrzanych o morderstwo w śledztwie sprzed lat. ...
https://wiadomosci.wp.pl/sprawa-tomasza-komendy-nowe-informacje-ws-drugiego-podejrzanego-6341667411622017a
Dość ciekawy zwrot akcji. Czyżby znowu pomyłka?
Strony: [1] 2 3 ... 10