Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogłoszenia / Sprzedam autopompę FSC Star 266
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ZALDEMAR dnia Dzisiaj o 14:56:11 »
Sprzedamy autopompę FSC  1600l/8bar/min zdemontowaną ze Star-a 266. Sprzęt sprawny, do obejrzenia OSP Grabówka, pow. sieradzki. Cena 2500,00 do negocjacji. Kontakt 602-486-369
2
Jak zostać strażakiem... / Odp: Testy psychologiczne pomocy !!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lukasso161 dnia Dzisiaj o 14:42:02 »
Testy miałem 2 lata temu na Wołowskie. Kazdy kolega , który przechodził  psychotesty mówił zeby się nie przygotowywać  tylko iść z marszu - tak właśnie zrobiłem i chyba to mnie zgubiło. Na 5 kandydatów  , zdał tylko 1. Rozwiązałem testy pisemne , tablica ravena , synonimy , test osobowościowy i  kwestionariusz osobowy(proscizna )  Rozmowa z psychologiem przebiegała dość nerwowo , szybko zadawała pytania , przerywała mi odpowiedz. Wiem że robiła to po to, żeby  mnie wyprowadzic z równowagi i,ale starałem  się odpowiadać jak tylko  mogłem .Po kilku pytaniach zapytałem jak mi poszło odp że w teście osobowościowym coś namieszałem i żeby czekać na decyzję . Oczywiście odrazu wiedziałem że nie zdałem poniewaz powinna mi dac obiegowke na kolejne badanie . Za miesiąc otrzymałem wiadomośc od komendy ( niezdolny do służby )
Może któryś z was podpowie jak dobrze wypaść na takiej rozmowie , jak odpowiadac , jak ja przekonać żeby akurat mnie wybrała ? Może ktoś z was ma jakies materiały na takie psychotesty, żeby sobie poćwiczyć ? Psychotesty w styczniu więc mam czas coś jescze ogarnąć
3
Jak zostać strażakiem... / Odp: Testy psychologiczne pomocy !!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michal0428 dnia Dzisiaj o 14:03:08 »
Zdawałeś w Warszawie na wołoskiej ? Jakie miałeś testy i jak wyglądała Twoja rozmowa z psychologiem. Napisz coś więcej to może uda Ci sie coś pomóc.
4
Gorące dyskusje strażaków / Odp: Czyżby kolejne odwołania się szykowały....
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Janusz74 dnia Dzisiaj o 13:46:37 »
To że będą odwołani to raczej pewne dlatego że oboje wykorzystują zaległe urlopy które posiadali tylko czy dodatkowo jakiś nie będzie innych zarzutów postawionych stosunku do nich
5
Jak zostać strażakiem... / Odp: Testy psychologiczne pomocy !!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pepek1 dnia Dzisiaj o 13:40:36 »
W Łodzi trudniej zdać
6
Jak zostać strażakiem... / Odp: Testy psychologiczne pomocy !!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lukasso161 dnia Dzisiaj o 13:16:41 »
Mazowieckie . Słyszałem że w Łodzi łatwiej zdać
7
Jak zostać strażakiem... / Odp: Testy psychologiczne pomocy !!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MetFis dnia Dzisiaj o 12:14:31 »
woj łódzkie ?
8
Jak zostać strażakiem... / Testy psychologiczne pomocy !!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lukasso161 dnia Dzisiaj o 10:42:53 »
W styczniu mam psychotesty . Do testów podchodzę drugi raz , ponieważ na pierwszym teście prawdopodobnie oblałem test osobowościowy . Opinia która dostałem ( osobowość nie wystarczająca do pelnienia służby ) Ma ktoś może materialy , które mogły by mi pomóc jakoś do tego się przygotować ?
9
Forum ochotników / Odp: Skadal na każdej akcji - proszę o porade
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NickName dnia Dzisiaj o 09:42:18 »
Jest też rozwiązanie bardziej proste ;) Znacie powiedzenie zwalczaj ogień ognień? Czasem rozwiązania łopatologiczne są najbardziej skuteczne ;)
10
Gorące dyskusje strażaków / Odp: Czyżby kolejne odwołania się szykowały....
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mulat81 dnia Dzisiaj o 09:09:08 »
Czyli ? Albo mają mocne plecy, albo są mega profesjonalistami  których doświadczenia szkoda by się pozbywać jak niesłusznie kiedys spakowano naszego obecnego 01KG, bo w normalnym zarządzaniu po takich numerach powinni być odwołani ze swoich stanowisk (miejsce na pace się znajdzie jeżeli są strażakami z krwi i kości) , a nie odeslani na emke w wysokości 3x średniej krajowej no chyba ze wszytko te informacje to pomówienia i są niewinni .... (jak to mówi większość więźniów)
Strony: [1] 2 3 ... 10