Autor Wątek: Wybiera się ktoś do SGSP?  (Przeczytany 213794 razy)

q-bash

  • Gość
Wybiera się ktoś do SGSP?
« dnia: Maj 12, 2008, 18:35:07 »
Witam, Czytam sobie rozne watki ale nikt nie udziela sie na temat SGSP a raczej proby sie do niej dostania. ja w tym roku probuje i mam ogromna nadzieje ze sie dostane. Jest to przemyslana decyzja - Tematyka strazy to moja pasja i jestem gotow rzucic moja dotychczasowa szkole (studiuje filologie angielska - 3ci rok) aby pasje zamienic na prace bo uwazam ze praca=pasja to bardzo wazne. Pracowalem juz jako dyr. handlowy, barman, teraz instalator sieci telekomunikacyjnych ale zaden z tych zawodow nie dawal/nie daje mi satysfakcji. Wiem co chce robic w zyciu i zrobie wszystko zeby dopiac swego.Na dzien dzisiejszy moim jedynym celem jest SGSP -_- Pozdrawiam i pytam czy jest ktos kto chce szturmowac SGSP?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 18:38:10 wysłana przez q-bash »

Offline Fcraptor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2008, 21:47:18 »
Hallo,
ja rowniesz w tym roku bede startował do SGSP ale jak z maturka bedzie to sie zobaczy bo widze ciemnie chmury:/

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2008, 21:51:21 »
Ja nie mam tego problemu (zdawalem stara mature) ale za to musze przystapic do testow. Matematyka jeszcze spoko ale fizyka to cienko to widze. Jak tylko dostane w swoje rece testy z poprzednich lat to ide na korki z fizyki. A cwiczycie na spawnosciowke?? Pozdrawiam

Ciekawe ilu będzie chętnych?? Pewnie jak zawsze od ch..... i ciut ciut!

Pewnie tak, pozostaje tylko liczyc na to ze znaczna czesc z nich to ludzie ktorzy nie dojada na egzaminy albo sie rozmysla. A wiecie moze ile wynosi oplata rekrutacyjna?? Na stronie pisza ze podadza w pozniejszym terminie no ale juz niewiele czasu zostalo na skladanie podan...
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 21:58:39 wysłana przez Butel »

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2008, 21:56:23 »
Ja ogólnie trochę się ruszam, ćwiczę do SA PSP ,odmyk już umiem. Elementy toru , które były rok temu ćwiczyłem i potrafię je zrobić.   A opłaty też nie znam.

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2008, 21:59:59 »
ja rowniesz ... ale jak z maturka bedzie to sie zobaczy bo widze ciemnie chmury:/



A jak myślicie na jakim poziomie będzie trzeba maturę napisać. W końcu to już za 2 dni


q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2008, 22:03:36 »
w sprawie oplaty to jutro zadzwonie tam i sie dowiem. A jak myslicie wyslac papiery czy lepiej sie tam przejechac?? (czy bez roznicy?) Pytam bo dla mnie to 400 klockow..

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2008, 22:06:31 »
Bez różnicy tylko lepiej nie wysyłać w  ostatniej chwili. Wyślij priorytetem poleconym a za trzy, cztery dni zadzwoń i upewnij się czy doszło. Ja tak do Poznania wysyłałem.

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2008, 22:56:33 »
no to widzę że sie spotkamy na egzaminie;)) ja dałem papiery koleżance żeby złożyła... studiuje na wydziale cywilnym... też jestem ciekaw jak to z ta maturą będzie... chyba sie muszę za naukę wziąć...
a na jakim poziomie zdajecie przedmioty?? ja osobiście matma podstawa (miało być rozszerzenie ale jak zobaczyłem przelicznik to stwierdziłem że sie nie opłaca) no i fiza rozszerzenie...
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline Seretsu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
  • seretsu
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2008, 23:06:31 »
Ja będę atakował SGSP za roczek  -_-

Wybiera się ktoś jeszcze w 2009r ?

Opłata rekrutacyjna w 2007r. wynosiła bodajże 80zł.
(ale mogę się mylić)

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2008, 23:27:22 »
Backdraft;) skoro już złożyłeś podanko to będziesz wiedział: ile wynosi opłata rekrutacyjna? i czy ta kserokopia dowodu osobistego musi być poświadczona notarialnie? pzdr

"poświadczoną fotokopię dowodu osobistego – dopuszcza się poświadczenie notarialne lub uzyskane w punkcie rekrutacyjnym"

Źródło:
http://www.sgsp.edu.pl

Offline TMK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2008, 15:56:34 »
w sprawie opłaty:

Wysokość opłaty za postępowanie kwalifikacyjne na stacjonarne studia I stopnia dla strażaków w służbie kandydackiej wynosi 100,- zł.


q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2008, 16:09:10 »
Dzisiaj się musiało pojawić. Faktycznie jest już na stronce - 100zł. Pewnie po tym jak zadzwoniłem :rolleyes:

PS. dzisiaj trenowałem skok tygrysi (w pracy -_-)i muszę przyznać ,że podoba mi się to :mellow: a jak wam idzie? trenujecie? pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2008, 16:12:37 wysłana przez q-bash »

Offline Seretsu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
  • seretsu
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 14, 2008, 16:54:56 »
Pytał się ktoś ile osób w tym roku będą przyjmować do SGSP ??
Albo ile osób już złożyło podania ??

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 14, 2008, 17:22:58 »
Wydaje mi się, że nie warto teraz pytać o to ile osób złożyło podania bo i tak masa ludzi złoży je w ostatniej chwili... Ale ile jest miejsc - to mnie też interesuje :rolleyes:

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 14, 2008, 22:29:52 »
jeśli chodzi o ilość podań to jak koleżanka składała moje przedwczoraj to było ok 40... ale mówili że w tamtym roku w ciągu paru ostatnich dni wpłynęło koło 300 więc wiadomo....
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 14, 2008, 22:43:27 »
Oby było ich jak najmniej -_- i żebyśmy wszyscy ( z tego forum) się dostali. Jak myślicie?? Damy radę co??

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 18, 2008, 16:16:06 »
Matura to bzdura. Wierz mi :mellow: Zobaczysz, że jeszcze bedziesz się z tego śmiał.. Albo razem się pośmiejemy w tym samym pokoju w SGSP albo wcześniej na Zamczysku :rolleyes:

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 18, 2008, 16:19:12 »
Optymistą jesteś wielkim. Ale ja musze pamiętać o tym, że chętnych będzie kupa i napewno z lepszymi maturami. Zresztą ciekawe jakie progi będą ???

Offline Oomphiak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 18, 2008, 16:48:40 »
Ja startuję za rok i już teraz kwesta matury mnie przeraża, ale zapowiada sie na rozszerzoną matmę i fizę.....

"Są dwie rzeczy nieskonczone wszechświat i głupota ludzka,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 19, 2008, 21:20:59 »
Optymistą jesteś wielkim. Ale ja musze pamiętać o tym, że chętnych będzie kupa i napewno z lepszymi maturami. Zresztą ciekawe jakie progi będą ???
Trzeba być optymistą. Z negatywnym nastawieniem nie ma co startować. Zawsze mogą być gorsi. Trzeba wierzyć w siebie. Ja wiem co chce robić w życiu i wierzę, że postawie na swoim;)

Offline florian_998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 21, 2008, 12:49:38 »
a wiecie jakie jest rozstawienie toru???
no bo wysokości drążka są podane skrzyni czy płotków
chodzi mi o to ze w jakiej odległości jest rozstawiona jedna przeszkoda od drugiej  np. jeden płotek od drugiego czy trzeciego wiecie coś na ten temat ???

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 22, 2008, 15:17:24 »
w jakiej odległości jest rozstawiona jedna przeszkoda od drugiej  np. jeden płotek od drugiego czy trzeciego wiecie coś na ten temat ???
Ale co Ci to da, że będziesz wiedział :huh: chcesz uczyć się toru na pamięć?

a wiecie jakie jest rozstawienie toru???
no bo wysokości drążka są podane skrzyni czy płotków

Nie zrozumiałem pytania :rolleyes:

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 23, 2008, 11:03:46 »

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2008, 16:34:27 »
No ja też bym chciał wiedzieć. Na razie na stronce nie ma żadnego info na ten temat. Trzeba będzie zadzwonić w poniedziałek -_-

Offline saho

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 27, 2008, 12:34:43 »
 No  ja się wybieram  i pisze egzamin , bo mam  starą mature! teraz pytanie  gdzie macie noclegi ?? itp??
Jest  90 miejsc!  Pozdrawiam!