Autor Wątek: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?  (Przeczytany 3032 razy)

kapselek2

  • Gość
MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« dnia: Maj 03, 2008, 02:29:13 »
Przeczytałem kilka postów i stwierdzam, że raczej do OSP by mnie nie wzieli ( chyba, że się mylę ), dlatego zostaje mi MDP... Może ktoś wie gdzie jest w Kaliszu ? Patrzałem na google, ale nic nie mogłem znaleźć :/

Z góry bardzo dziękuję...

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2008, 20:12:11 »
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza jest częścią składową OSP. Niema MDP bez OSP. Członek MDP jest jednoscześnie członkiem młodzieżowym OSP. Także jeżeli w kaliszu niema OSP (a wydaje mi się, że nie - OSP działają w mniejszych miastach i wsiach) no to niestety OSP też nie znajdziesz:(

Znalazłem przed chwilą że w Kaliszu działa OSP jednak jest to specyficzna jednostka zajmują się jedynie ratownictwem wodnym i medycznym i niestety nie funkcjonuje MDP. Ale może warto sie skontaktować z zarządem tej OSP i zapytać czy są jakieś szanse utworzenia MDP? Ja bym spróbował.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 20:15:11 wysłana przez djkula »
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

kapselek2

  • Gość
Odp: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2008, 23:52:06 »
Jeśli możesz to te OSP jest na dobrzecu? Czy na jakiej ulicy?

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2008, 12:40:16 »
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline Pedros

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.023
Odp: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2008, 17:35:11 »
W granicach administracyjnych miasta:

OSP Dobrzec
OSP Kalisz-Lis
OSP Sulisławice

Poza granicami (ale blisko)
OSP Pólko

kapselek2

  • Gość
Odp: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2008, 18:19:14 »
Dzięki:)

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2008, 21:51:10 »
W granicach administracyjnych miasta:

OSP Dobrzec
OSP Kalisz-Lis
OSP Sulisławice

Poza granicami (ale blisko)
OSP Pólko

łe to nieźle!!
także chłopie masz dużo możliwości, nie poddawaj sie i nie zniechęcaj jak coś sie nie będzie wychodzić! no i za dwa lata mam prawdopodobnie zaczniesz jeździć, a teraz masz czas żeby zdobyć trochę wiedzy jako członek MDP :)
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

kapselek2

  • Gość
Odp: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2008, 23:53:12 »
No nic jutro wsiadam z kolegą na skuter i pędzimy się dowiedzieć... Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie... A słyszałem , że w MDP co roku płaci sie jakąś składkę... Prawda ? Mniej więcej ile biorą ?

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: MDP w Kaliszu Wlkp. - gdzie ?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2008, 09:35:23 »
A słyszałem , że w MDP co roku płaci sie jakąś składkę... Prawda ? Mniej więcej ile biorą ?

po pierwsze nie "ile biorą" tylko ile się składają bo jak sama nazwa mówi to jest składka i kasa z niej idzie na jakieś wspólne cele nie na niewiadomo co. kasa idzie np na jakąś kiełbasę na ognisko, napoje na treningi, jak trzeba kwiaty jakieś do delegacji kupić itd...
my składamy się 5zł na rok ale każda drużyna może sobie ustalić ile chce, niektóre drużyny płacą do kasy OSP tyle co reszta członków - do wspólnej kasy, u nas MDP składa się osobno
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...