Autor Wątek: Neutralizacja  (Przeczytany 26989 razy)

Offline mulat81

• Strażak Sam
Odp: Neutralizacja
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 06, 2015, 21:55:07 »
Dziękuje, teraz wiem gdzie dalej zgłębiać temat, Aloha bawiłem się kiedyś i zastanawiało mnie  czemu tak jest z tymi strefami noc/dzień?  Ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi , a z PRAWDZIWYMI CHEMIKAMI nie mam kontaktu, a w SA jak pytałem to dziwnie na mnie patrzyli.... zastanawiam się czy coś w SGSP o tym mówią, bo jak pytałem oficerów kończących tą jedyną słuszną to patrzyli na mnie  podobnie jak w SA.
Jakby miał ktoś jakieś materiały w tym temacie to proszę.  Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2015, 21:58:30 wysłana przez mulat81 »

Offline Levy

• Per aspera ad astra
  • VIP
Odp: Neutralizacja
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 07, 2015, 00:10:58 »
Dziękuje, teraz wiem gdzie dalej zgłębiać temat, Aloha bawiłem się kiedyś i zastanawiało mnie  czemu tak jest z tymi strefami noc/dzień?  Ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi , a z PRAWDZIWYMI CHEMIKAMI nie mam kontaktu, a w SA jak pytałem to dziwnie na mnie patrzyli.... zastanawiam się czy coś w SGSP o tym mówią, bo jak pytałem oficerów kończących tą jedyną słuszną to patrzyli na mnie  podobnie jak w SA.
Jakby miał ktoś jakieś materiały w tym temacie to proszę.  Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

Prędzej szukał bym informacji u źródłe, czyli w ośrodkach specjalizujących się w szkoleniu chemicznym, jak na przykład OS Pionki  -_-
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.