Autor Wątek: Tabela z KG dotycząca łaczności i informatyki  (Przeczytany 3486 razy)

Offline huncio

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 293
Tabela z KG dotycząca łaczności i informatyki
« dnia: Styczeń 08, 2008, 23:46:11 »
dostaliście tabele dotycząca łaczności, systemów komputerowych,sieci LAN i WAN??
do mnie to trafiło i mimo, że jestem zakładowym informatykiem i łacznościowcem (na stanowisku dyspozytora :) ) to pojęcia nie mam jak to wypełnić.
Nie macie wrażenia, że przesadzają. Tam są tak fachowe określenia, że ne wiem czy ktokolwiek w moim mieście potrafi to wypełnić.
Najpier blokują studia cywilne a potem wymagają fachowców...

Offline pebble

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Tabela z KG dotycząca łaczności i informatyki
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2008, 07:22:11 »
zgadza się. Pytania kosmiczne, kończylem studia informatyczne, to jest moje hobby, ale ta ankieta i tabela mnie powaliła. Ciekawe kto wpadł na fantastyczny pomysł, że w każdej komendzie znajdzie się ktoś, kto to wszytko wypełni (ja mam problemy) no i ciekawe po co to komu...

Offline jasiuf

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: Tabela z KG dotycząca łaczności i informatyki
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2008, 08:23:24 »
A jak w KM/KP nie ma osoby ekstra odpowiedzialnej za informatykę? To można sobie ...
I dodatkowo zwracam uwagę na terminy przesłania do KW tabel. Przysłali w dniu 9.01 i jedna jest na 10.01 a druga łaskawie na 15.01 (w międzyczasie jest sobota i niedziela!!!). Kompletna paranoja!

Offline robertbusko

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Tabela z KG dotycząca łaczności i informatyki
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2008, 21:14:58 »
Ja tak samo jak "Huncio" się zajmuje tą robotą. Oniemiałem  jak poczytałem pytania, tyle że miałem "opracowanie" do nich przygotowane już wcześniej z nudów. Niestety po co to komu i na co Panowie Informatycy. Nic nie wniosło.