Autor Wątek: Projekt LOGO  (Przeczytany 1938 razy)

Meg

  • Gość
Projekt LOGO
« dnia: Styczeń 04, 2008, 12:36:14 »
Moi Drodzy! KG PSP i Centralna Biblioteka Wojskowa ogłosiły Konkurs na logo konferencji Służba kobiet w formacjach mundurowych w XXI wieku.
Znak graficzny powinien łączyć służbę kobiet w formacjach mundurowych takich jak: wojsko, straż pożarna, policja, BOR, służba więzienna, straż graniczna, ABW, żandarmeria wojskowa oraz straż miejska. Na projekty oczekujemy do końca tygodnia.
Zapomniałam, że jest też nagroda cool
Autor najlepszej pracy otrzyma zestaw gadżetów konferencyjnych podczas uroczystej gali 5 marca 2008 r. w Centralnej Bibliotece Wojskowej.


Modyfikuj !!!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2008, 12:46:16 wysłana przez straz98 »

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Projekt LOGO
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2008, 13:01:05 »
Znak graficzny powinien łączyć służbę kobiet w formacjach mundurowych takich jak: wojsko, straż pożarna, policja, BOR, służba więzienna, straż graniczna, ABW, żandarmeria wojskowa oraz straż miejska. Na projekty oczekujemy do końca tygodnia.



Modyfikuj !!!!!


1) połączyć to wszystko - to będzie trochę ciężko ...

2) kojarzy mi się to z hasłem "kobiety na ciągniki"...

3) do końca tygodnia - mało prawdopodobne :(


Poprawiłem quote
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2008, 14:26:56 wysłana przez bulon »

Meg

  • Gość
Odp: Projekt LOGO
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2008, 14:24:12 »
Logo samo w sobie musi być proste z założenia. Czasu mało ale na genialne pomysły wpada się szybko :huh: W perspektywie - logo bedzie herbem cyklicznych, corocznych konferenci kobiet w mundurach. A traktory to sobie wypraszam :angry:

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Projekt LOGO
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2008, 14:49:54 »
Logo samo w sobie musi być proste z założenia. Czasu mało ale na genialne pomysły wpada się szybko :huh: W perspektywie - logo bedzie herbem cyklicznych, corocznych konferenci kobiet w mundurach. A traktory to sobie wypraszam :angry:

... mamy tu parę fajnych kobietek, może one coś wymyślą ...

a o te traktory, to nie wiem o co Ci chodzi ...

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Projekt LOGO
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2008, 15:53:04 »
No dobra, jaka Wasza propozycja, co  w zamian za takie logo, jak kaska - to ile?
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep