Autor Wątek: Znajdź znajomych  (Przeczytany 9627 razy)

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Znajdź znajomych
« dnia: Grudzień 27, 2007, 19:21:02 »
Wejdź na stronę: www.nasza-klasa.pl i znajdź swoich znajomych :D z lat szkolnych i nie tylko

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2007, 19:23:09 »
no wam poweim ze calkiem fajna stronka, sam jestem na niej logniety. łatwo mnie znalezc, ksywka to papa, imie mateusz miasto olsztyn;) pozdro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2007, 19:34:10 wysłana przez strażak sam-olsztyn »

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2007, 19:29:24 »
Stanowczo - najlepsza szpiegowska stronka pod słońcem!
Z forum również masa ludzi!
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2007, 20:07:58 »
Może by tak założyć klasę użytkowników forum Strazak.pl ? =] Co Wy na to?

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2007, 20:11:48 »
Jestem za.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2007, 20:21:25 »
Ogrom ludzi można tam znaleźć :D Bardzo fajna i pomocna stronka :)

popieram inicjatywę Mariusza.
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2007, 20:40:17 »
Cytuj
Ogrom ludzi można tam znaleźć

Rzekomo mają już 4 mln zarejstrowanych użytkowników.

Jedynym minusem tego portalu jest prędkość z jaką chodzi... serwery nie wytrzymują obciążenia... 8 Stycznia ma już chodzić bardzo szybko, ponieważ przeprowadzane są tam jakieś renowacje. W tej chwili najlepiej odwiedzać serwis rano w dni powszednie (młodzież w szkołach, a starzy nie dojechali jeszcze do pracy) lub około 1 - 2 w nocy.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2007, 20:47:15 »
Pomysł strony pobrali ponoć z zagranicznych serwisów - ale ciężka praca jak widać - opłacała się.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 27, 2007, 20:55:23 »
Prędkość serwisu - zabija.

Co  do ilości - chyba mają już ponad 4000 000  http://nasza-klasa.pl/profile/4000000
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline tommy

  • We fight what you fear!
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Miejsce na Twoją reklamę! :D
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 27, 2007, 20:56:25 »
Pomysł strony pobrali ponoć z zagranicznych serwisów - ale ciężka praca jak widać - opłacała się.

Może tak, może nie, ale-
np. z Wielkiej Brytanii - podobny serwis - http://www.friendsreunited.co.uk/
ale tam użytkowników o wieeeele więcej.

Może by tak założyć klasę użytkowników forum Strazak.pl ? =] Co Wy na to?

Załóż, co Ci szkodzi.. -_-
Cytuj
Ciekawa koncepcja.
Przy zderzeniach czołowych proponuje tak pociąć samochód, żeby nie wrócił na drogę, bo potem znowu do niego pojedziemy.

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 27, 2007, 21:40:17 »
mgnaczus tylko  ojednym :D jak tu sie dowiedziec czegos o innych :P
mysle ze straz to jednak nie formacja gdzie sie spelnisz :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2007, 21:45:57 wysłana przez bulon »
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 27, 2007, 23:58:54 »
powiem szczerze bardzo fajny pomysł że powstało coś takiego bo można odnaleźć kupę znajomych z którymi kontakty się urwały. Przed wczoraj nawiązałem kontakt z Qmpelom która wyjechała w drugiej klasie podstawówki na pomorze i takie wspominanie jest bezcenne  ^_^

Mariusz jak założysz klasę strażak.pl to zapewniam że to będzie najliczniejsza klasa z wszystkich utworzonych  ^_^

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:43:12 »
Z tego co wiem ale nie są to pewne informacje (jeszcze nie sprawdzone) to stronkę założyli 3 lata temu jacyś chyba 20 latkowie i teraz niedawno ją sprzedali za 17 mln zł bo nie dawali sobie rady z prowadzeniem serwerów. kupiła ją jakaś firma i dokłada nowe serwery i dlatego ma być szybciej. Ale informacje nie wiem czy prawdziwe jeszcze ich nie zweryfikowałem. Jak to prawda to goście niezły biznes zrobili.

Offline tommy

  • We fight what you fear!
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Miejsce na Twoją reklamę! :D
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 28, 2007, 13:38:01 »
To może skoro <nasza-klasa> "pojawiła się" na naszym forum to może wszyscy forumowicze zaczną klikać coś na cele charytatywne? Linki są w moim podpisie. Pierwsze 4 linki dają po 5 groszy, a ostatni 1 zł! Łącznie 1,20 zł.
TO NAS NIC NIE KOSZTUJE, a może pomóc dzieciakom!
Jeśli ktoś zna inne, podobne strony, niech da tutaj znać.

Pozdrawiam
Cytuj
Ciekawa koncepcja.
Przy zderzeniach czołowych proponuje tak pociąć samochód, żeby nie wrócił na drogę, bo potem znowu do niego pojedziemy.

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 28, 2007, 13:50:22 »
mgnaczus tylko  ojednym :D jak tu sie dowiedziec czegos o innych

Cóż – ostatnio na GG wyzywał mnie od sku$%!eli jakiś idiota – oczywiście z forum.
Delikwent nie przewidział, że po nr. GG można namierzyć osobę w NK. Zadzwoniłem do niego – uwierzcie, jakie było cholernie wielkie jego zdziwienie!!!

mysle ze straz to jednak nie formacja gdzie sie spelnisz

WSI mi zlikwidowali a w CBA mnie nie chcą….  :angry:
A w straży spełniam w 100%!  ^_^ A że ciekawy świata jestem to grzech? Jak inaczej wiedziałbym, że masz taką fajną kamizelkę?!?


Przez forum nawiązałem ciekawe znajomości –  widzę tych ludzi. Wiem jak wyglądają!  :wub:

„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 28, 2007, 13:55:13 »
To jak? Założyliście klasę strazak.pl ?
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2007, 16:52:07 »
Serwis nasza.klasa założyło trzech (albo czterech) studentów z Wrocławia. Coś co na początku wydawało się dla nich zabawą przerosło ich oczekiwania. Ludzie załapali bakcyla i rzeczywiście serwery zaczęły im fiksować. Ale rzeczywiście sprzedali część udziałów w przedsięwzięciu jakiejś zachodniej firmie za gruuuuuube pieniądze.  Nie zdziwiłbym się, jak słusznie zauważył mgnaczus,  gdyby teraz już maczał w tym palce wywiad albo firmy windykacyjne - bo sami ludzie podają się tu na tacy z nazwiskami, telefonami, numerami GG.
Czytałem też kilka dni temu w Gazecie Wyborczej (to nie kryptoreklama!) że niestety twórcy i właściciele portalu zaczynają mieć drobne problemy związane z faktem iż coraz częściej na w galeriach zdjęć zaczynają być zamieszczane zdjęcia na których znajdują się osoby które nie chcą aby ich podobizny sprzed "nastu..." lat były dostępne dla ogółu. Albo na forach klasowych kumple naśmiewają się z własnych przezwisk szkolnych. I sprawy zaczynają trafiać do prokuratury. 

Szczerze powiem że mnie zaczyna już powoli wkurzać ta zabawa ( a jestem tu "prawie od początku"  bo mam numer profilu ok. 380tys), bo coś co w swym zamiarze miało być "punktem zbornym" ludzi związanych z konkretną szkołą i klasą zaczyna być lekką błazenadą - np jedna pani z mojej komendy (która chyba nie ma co robić w czasie pracy...) założyła "klasę" mojej komendy! Podobnie jak zakładanie profili pod nazwą  "leonardo di caprio" czy "britney spears" itp itd - bo takie też się zdarzają.

I bez urazy @mariusz43 - wydaje mi się że zakładanie klasy strazak.pl nie wniesie do tego bałaganu nic nowego. Jeżeli chcę kogoś z forum mieć w gronie znajomych na naszej-klasie to go mam i nie trzeba w tym celu tworzyć klasy strazak.pl. A poza tym nie wiem czy rzeczywiście wszyscy z forum strazak.pl będą chcieli się do takiej klasy zapisać. Ja osobiście nie, bo nie widzę potrzeby aby wszyscy wiedzieli że to ja należę i piszę na tym forum (a ci którzy maja wiedzieć - wiedzą! :) )


aha - pisząc "bałaganu" miałem na myśli naszą-klasę a nie strazak.pl :)
mario
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2007, 21:47:47 wysłana przez mario68 »

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2007, 17:28:49 »
@mario68 - bardzo słuszna uwaga, z założenia n-k nie na tym ma polegać. pozdrawiam.
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

barwa

  • Gość
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 28, 2007, 23:40:51 »
I tu się z znowu mario zgodzę.
Sama jestem na n-k, ale nikt mnie nie znajdzie, ani po nr GG, ani po Skype. Nie mówiąc o tym, że żadnych numerów nie wpisałam.
Rejestrując się na n-k trzeba naprawdę być czujnym.
Na początku miałam wklepane nr-y tel i GG, ale po tym jak sama znalazłam kilka osób po GG stwierdziłam, że lepiej żeby mnie nie znaleźli ci, których nie chcę.
I tak jak MGnaczus również zaskoczyłam pewnego delikwenta z forum wyjawiając jak on ma na imię, nazwisko, gdzie mieszka itd.
A pomysł z klasą z forum jest totalnie chybiony! Myślę, że sporo ludków jednak woli zostać incognito.

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 29, 2007, 11:00:56 »
nie karmić trola!  ^_^

Wracając do tematu n-k: kto chciał to się zarejestrował, kto chciał to dopisał się do klas i szkół które kończył. Nikt klasy "strazak.pl" nie kończył, bo takiej nie ma i nie takiemu śmieceniu ten portal ma służyć z założenia.
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 29, 2007, 11:37:56 »
mgczunagis:P a widzisz
to nie moja kamizelka :D

z tego co ja zdolalem sie zorientowac- n-k i grono to jedna instytucja.
ostanio utworzylem moja klase z sz.p ze specyficznym opisem klasy.
taki sam pojawil sie na gronie- bo grono ma tez opcje klasowe.
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2007, 13:57:10 »
I tu się z znowu mario zgodzę.
Sama jestem na n-k, ale nikt mnie nie znajdzie, ani po nr GG, ani po Skype. Nie mówiąc o tym, że żadnych numerów nie wpisałam.

Ja wiem, kto Ty!! Nawet kiedyś zaprosiłem Cię do znajomych, ale nie przyjęłaś hahaha!!

Bardzo szanuję ludzi, którzy chcą pozostać anonimowi. Ich wybór i ich prawo. Ja osobiście podobnie jak wielu użytkowników forum nie ukrywam swojej tożsamości.

Dobijają mnie profile w stylu – Adam i Ewa, Kawa z przyjacielem, Święty mikołaj i inne takie. Na portalu trwa śmieszny wyścig – ludzie chcą mieć jak najwięcej znajomych! Dlatego powstają absurdalne klasy i profile. Ja mam TYLKO prawdziwych znajomych i niektórych ludzi z forum - których lubię i szanuję. Jedynym wyjątkiem jaki mam wśród znajomych jest profil – moja miejscowość.
Osobiście nie zapiszę się do klasy strazak.pl – bo to żadna klasa. Mam forum i to mi w zupełności wystarcza.
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 29, 2007, 14:01:10 »
Klub strazak.pl - ma za zadanie uczyć ( także )  :wub: taka wirtualna klasa!
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2007, 14:05:24 »
w tym co powiedzial porta cos jest- ze w koncu strazak ma za zadanie uczyc.
ale mysle sobie jednak, to przede wszystkim to forum jest miejscem, gdzie powinnismy sie zbierac.

mamy dzialy w ktorych mozna gadac o pierdolach dnia codziennego, mozna sie umowic na browara itd.
skupianie sie na portalu - nasza- klasa przez userow strazak.pl bedzie takim drugim bytem, ktory bedzie egzystowac tylko 4fun i nie ebdzie niosla za sobą wiekszych korzysci


ale moze, kto wie, czy klub strazak.pl nie stworzy wlasnej jednostki szkoleniowej na potrzeby pozarnictwa...nie dorobi sie wlasnego osrodka szkoleniowego.
takie instytucje instnieja na zachodzie.
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2007, 14:27:25 »
ja także jestem przeciwny tworzeniu takiej klasy i niepotrzebnym zaśmiecaniem serwerów n-k...przecież każdy z nas zawodowców i ochotników uczęszczał na jakieś kursy bądź to KKS czy KKP choćby ratowników w systemie KSRG i można tworzyć takie klasy których już zauważyłem jest coraz więcej na n-k..przecież na tych kursach też zawierane są nowe znajmości i przyjaźnie....a po co ktoś na n-k ma wiedziec że my akurat jesteśmy fanami pożarnictwa?? od tego jest strażak.pl ...jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to wpisze w google straż i od razu wskoczy nasze forum....a przecież jesli ktoś chce podyskutowac powymieniac fotki to u nas też jest dostępna opcja priv....ale to tylko moje zdanie...pozdrawiam i życze do siego roku