Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

Konkurs Wiedzy Pożarniczej Klubu Strażak.pl

(1/7) > >>

Sylwek:
Klub Strażak.pl proponuje Wam, mamy nadzieję, ciekawą zabawę.
 
Rada Klubu jest zainteresowani promowaniem ruch Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, oraz idei organizowania konkursów wiedzy pożarniczej dlatego  postanowiła zorganizować konkurs dla naszych użytkowników w formie jaką znacie z OTWP.

Sprawa wygląda tak – Piotrek88, który ma bardzo dużo doświadczeń jako uczestnik OTWP będzie wraz z innymi klubowiczami co jakiś czas przygotowywał zestaw pytań testowych. Pytania będą opublikowane na naszym forum. Każdy chętny, który będzie miał ochotę się sprawdzić, trochę podszkolić i z nami bawić będzie mógł rozwiązać test i wysłać odpowiedzi do mnie na adres konkurs@strazak.pl.  Ja się postaram się to jak najszybciej sprawdzić i podać wyniki. Po zakończeniu konkursu zostaną opublikowane poprawne odpowiedzi i wyniki konkursu.

Na początek zapewniamy ciekawą i pożyteczną zabawę. Myślę, że jeśli pomysł się spodoba to w następnych edycjach pomyślimy o nagrodach i wyróżnieniach.

Na zakończenie sprawy techniczne – rozwiązanie testu należy wysłać jako załącznik do maila w formie dokumentu txt, którego wzór możecie zabrać z tego miejsca: nick.txt (prawy klawisz myszki i zapisz jako żeby ściągnąć na dysk). W miejscu literek ABC przy odpowiednim numerze pytania ma zostać to, co Waszym zdaniem jest poprawne. Ważne by w mailu znalazły się Wasze namiary (nick z forum i mail) no i jak najwięcej poprawnych odpowiedzi w formacie jak w załączonym pliku (bardo to uprości i przyspieszy sprawdzanie).

Pierwsza edycja rusza niebawem!

Życzę udanej zabawy!

Sylwek

bulon:
zglaszam sie !

mireks:

--- Cytuj ---zglaszam sie !
--- Koniec cytatu ---
Bulon -jako uczestnik czy organizator?  :wacko:
Pozdrawiam

bulon:
no uczestnik ;)

tommy:
czyli rozumiem, że wszyscy mogą wziąć udział?
Fajnie ^_^ ktoś z MDP będzie walczył z ludźmi z PSP po szkoleniach? Dobrze zrozumiałem?
Czy jest jakiś "podział" na użytkowników?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej