Autor Wątek: Reklamy ku przestrodze  (Przeczytany 1908 razy)


Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Reklamy ku przestrodze
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2007, 12:23:23 »
Może żeby "oczka od krwi nie bolały"...

Bardzo dobre reklamy i także uważam, że powinny być "puszczane" w tv ogólnej.
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Odp: Reklamy ku przestrodze
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2007, 12:54:26 »
naprawde fajne, powinni je puiszczac na kursach na pawo jazdy

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Reklamy ku przestrodze
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2007, 13:06:22 »
Ja kiedyś miałem w szkole puszczone te reklamy oraz zdjęcia z wypadków z powodu iż w naszym roczniku zaczyna się prawojazdy. Była też osoba z ratownictwa która o tym wszystkim opowiadała. Myślę że wszędzie powinni robić jak u mnie w szkole. Wtedy ludzie badziej by uważali

Archon

  • Gość
Odp: Reklamy ku przestrodze
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2007, 13:31:40 »
Uważam że w Polsce za mało jest takowych reklam,programów.Bardzo dobrym programem był program ,,Bezpieczna 8'' obejmował on swoim działaniem tylko jedną drogę,lecz od 2008 roku zostanie on poszerzony na kolejne.Kierowcy powinni już na egzaminie na prawo jazdy,dostawać zdjęcia z ofiarami wypadków,tak aby mieć wizerunek tego, gdy przewyższy głupota.Bardzo dużo w tych programach odgrywa stacja TVN TURBO,jako jedyna ukazuje systematycznie ,to co się dzieje na drogach,oraz przedstawia obraz wypadków,czesto w miejscach gdzie przeciętny kierowca nie zdaje sobie sprawy że mogło dojść do zdarzenia.Podsumowując,uważam że wszystko co wpływa na poprawę bezpieczeństwa ma cel,akcje typu ,,Bezpieczna 8'',mogą uświadomić piratów drogowych przed tym co sie stanie gdy nie zdejmą nogi z gazu.

Archon

  • Gość
Odp: Reklamy ku przestrodze
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2007, 09:24:19 »
To i tak szczęście,jak ja robiłem kurs,to u mnie w szkole,instruktor,nawet nie wiedział o tym że zmieniły się zasady udzielania pierwszej pomocy,jak też to że teraz wykonuje się 30 uciśnięć podczas masażu serca,a co tu mówić o jakiś działaniach propagandowych.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2007, 10:13:33 wysłana przez Archon »

Offline Azama

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
  • ratownik medyczny :]
Odp: Reklamy ku przestrodze
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2007, 19:36:07 »
http://www.clubbers.pl/url.php?AxM0G 
Na tej stronce są same zdjęcia z wypadków. Sadzę, że pokazywanie tego typu zdjęć oraz filmów z miejsc wypadków jest b.dobre, ale niestety nie brakuje świrów, którzy za nic mają przepisy ruchu drogowego i mimo tego, że zobaczą coś takiego to do nich to nie trafi :angry:
Do not search for us, we will find You.
Do not wait for us, we are here... all ready.
Do not ask about our name, You know it well.
We are Your Guardian Angels.