Autor Wątek: Nabór z ulicy jak wygląda ?  (Przeczytany 514935 razy)

Offline kapec

• Stary Wyga
  • **
  • Tiger tiger
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3860 dnia: Listopad 26, 2017, 11:12:50 »
Najbardziej podoba mi się to, że w końcu ratownik medyczny nie musi mieć KPP żeby kursy z OSP zaliczyli.  -_-

Offline b3tomek

• Strażak Sam
« Odpowiedź #3861 dnia: Listopad 26, 2017, 13:36:47 »
sprawnośćiówka będzie ważna prze 6 miesiecy. Będzie można przenosić dokumenty do innych komend a odnośnie reszty trzeba bedzie przy kazdym naborze przechodzić od nowa test wiedzy, rozmowa ?

Offline Cel434

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #3862 dnia: Listopad 28, 2017, 10:15:56 »
czemu taki wysyp naborow jest ze tyle ludzi potrzebuja? co roku tak jest? ze np 16 miejsc jest wolnych czyli co 16 osob poszlo na emeryture o nie rozumiem duzej ilosci wolnych miejsc

Offline rafal.bula

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
    • JRG SGSP
« Odpowiedź #3863 dnia: Listopad 28, 2017, 10:28:21 »
Pewnie grupy chemiczne rozbudowują, jakaś taka dziwna tendencja jest, żeby dawać etaty nie tam gdzie są potrzebne tylko tam gdzie się można specjalizacją pochwalić

Offline sorbent

• Bywalec
  • *
  • PSP - "Kochać Cię tak bardzo i nienawidzieć"
« Odpowiedź #3864 dnia: Listopad 28, 2017, 12:06:25 »
czemu taki wysyp naborow jest ze tyle ludzi potrzebuja? co roku tak jest? ze np 16 miejsc jest wolnych czyli co 16 osob poszlo na emeryture o nie rozumiem duzej ilosci wolnych miejsc

Dlatego, żeby na koniec roku nie wykazywać wakatów, albo wykazywać, że ma się już ludzi na te wakaty - ma to swoje konsekwencje dla Komend.

Offline HanySAnimal

• Weteran
  • Go Hard or Go Home ...
« Odpowiedź #3865 dnia: Listopad 28, 2017, 12:08:01 »
Duzo "dinozaurów" tez odchodzi więc trzeba stany uzupełnić.

Ciągły wzrost zakresu "usług" SP też powoduje, że potrzeba wiecej osób do roboty :)
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline FireF

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #3866 dnia: Listopad 29, 2017, 07:26:56 »
Panowie 2 pytania:
1. Jak teraz będzie z drążkiem? Tak jak do tej pory, że trzeba podciągnąć się daną liczbę żeby przejść do kolejnego etapu czy po prostu im więcej tym więcej punktów kandydat dostaje?
2. W każdym poziomie w beep teście jest po 10 odcinków? Czy tak jak wg tabeli  na stronie sapsp, przykładowo poziom 1 - 7 odc, poziom 2 - 8 odc?

Offline toluen13

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3867 dnia: Listopad 29, 2017, 11:31:30 »
Panowie 2 pytania:
1. Jak teraz będzie z drążkiem? Tak jak do tej pory, że trzeba podciągnąć się daną liczbę żeby przejść do kolejnego etapu czy po prostu im więcej tym więcej punktów kandydat dostaje?
2. W każdym poziomie w beep teście jest po 10 odcinków? Czy tak jak wg tabeli  na stronie sapsp, przykładowo poziom 1 - 7 odc, poziom 2 - 8 odc?
Jeżeli trzeba będzie uzyskać średnią z trzech konkurencji (55pkt) to podejrzewam, że będzie to wyglądało tak jak w SA PSP czyli robisz drążek na maks (26pow.) żeby urwać jak najwięcej pkt..
 Co do beep-testu.. to jeżeli będzie, a będzie, to taki jak w rekrutacji "na szkołę". Z resztą, przeglądnąłem chyba milion różnych apek i programów beepa w necie i żaden nie miał w każdym z leveli po 10 odcinków sztywno ustalone, bo to najzwyczajniej bez sensu, jeżeli ktoś to biegał to wie o czym mowa.

Offline FireF

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #3868 dnia: Listopad 30, 2017, 09:18:49 »
Jest jakaś aplikacja (najlepiej na telefon), w której można samemu ustalać ile sekund w danej rundzie jest,  bądź film na yt? Albo chociaż taka z czasami w rundach takimi jak w SA?

Offline toluen13

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3869 dnia: Listopad 30, 2017, 11:00:55 »
Jest jakaś aplikacja (najlepiej na telefon), w której można samemu ustalać ile sekund w danej rundzie jest,  bądź film na yt? Albo chociaż taka z czasami w rundach takimi jak w SA?
Jest, pełna nazwa apki w sklepie play to Physical Fitness V02 Beep Test, niebieska ikona z takim chłopkiem  ^_^ poszukaj, osobiście na niej zaczynałem biegać beepa i na teście do SA wybiegłem do 10.8

Offline kapec

• Stary Wyga
  • **
  • Tiger tiger
« Odpowiedź #3870 dnia: Listopad 30, 2017, 15:11:23 »
Nie potrzeba żadnych aplikacji, wystarczy sobie ściągnąć ścieżkę dźwiękową beep testu. Ja sobie sam zrobiłem podkład muzyki która mnie motywuje do tej ścieżki dźwiękowej...

Online KLosss

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #3871 dnia: Listopad 30, 2017, 16:43:16 »
Nie potrzeba żadnych aplikacji, wystarczy sobie ściągnąć ścieżkę dźwiękową beep testu. Ja sobie sam zrobiłem podkład muzyki która mnie motywuje do tej ścieżki dźwiękowej...

Z innej beczki , dużo razy czwiczysz beeb test w tyg?

Offline toluen13

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3872 dnia: Listopad 30, 2017, 17:14:08 »
Pytał o apkę to podałem sprawdzoną apkę, jakby pytał o inne możliwości wymieniłbym wszystkie jakie znam, a między innymi ten sposób który Ty stosujesz.

Offline Sanchez07

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3873 dnia: Listopad 30, 2017, 18:39:29 »
To moze ja tez o cos zapytam:)jakie sa wymiary tego toru do beep test-u

Offline cs98

• Stary Wyga
  • **
  • Cel: CS PSP 2018
« Odpowiedź #3874 dnia: Listopad 30, 2017, 20:00:44 »
Z tego co kojarzę to chyba 20 metrów ;)

Offline kapec

• Stary Wyga
  • **
  • Tiger tiger
« Odpowiedź #3875 dnia: Listopad 30, 2017, 21:21:04 »

Z innej beczki , dużo razy czwiczysz beeb test w tyg?

Kiedyś ćwiczyłem często, jak tylko czułem po mięśniach że już w porządku to szedłem ćwiczyć. Jak już trochę się wytrenowałem to było to co drugi dzień. Teraz dam rade do 11 lvlu dobiec to troche odpuściłem i bardziej na kopercie sie skupiam.

Offline Frankiln

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3876 dnia: Grudzień 07, 2017, 12:13:16 »
Orientuje się ktoś jakie czasy będą obowiązywać przy kopercie w naborze do PSP ? I czy po kopercie jest mierzone tętno ?

Online Amfoteryk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #3877 dnia: Grudzień 07, 2017, 13:54:03 »
Orientuje się ktoś jakie czasy będą obowiązywać przy kopercie w naborze do PSP ? I czy po kopercie jest mierzone tętno ?

Prawdopodobnie takie jak do aspirantki. Nie będzie mierzone.

Offline HanySAnimal

• Weteran
  • Go Hard or Go Home ...
« Odpowiedź #3878 dnia: Grudzień 07, 2017, 14:06:05 »
Ciekawe czy podciąganie będzie na zaliczenie czy powrót do ilośći podciągnieć (ilość=pkt - wiec chyba tak bedzie)
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline kapec

• Stary Wyga
  • **
  • Tiger tiger
« Odpowiedź #3879 dnia: Grudzień 07, 2017, 15:07:17 »
Obstawiam, że będzie identycznie jak w aspirantce, pewnie nawet te same czasy i powtórzenia.