Rozwój osobisty i zawodowy > Konkursy, Turnieje, Zawody

OTWP - POMOC .. "kto pyta nie bładzi" :)

(1/427) > >>

Piotreq88:
Witam wszystkich zainteresowanych :)

Zamiast zakładać nowe wątki, proponuje, aby wszystkie pytania i problemy dotyczące OTWP (Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej) pisać w tym temacie .. Na forum jest tyle doświadczonych uczestników, strażaków, ratowników, że nie powinno być problemu z odpowiedzią na wasze zapytania. :)

P.S. Wkrótce pojawia się w tym dziale takie testy sprawdzajace wasza wiedze potrzebna na ten turniej .. hmm no cóż Turniej sie zbiza wielkimi krokami ... :) TRZEBA DZIAŁAĆ :)

Pozdrawiam !! :)

kokas:
Witaj,
wiesz może kiedy jest konkurs OTWP w kategorii gimnazjalnej??

Piotreq88:
hmm moze tutaj zacytuje grzele"


--- Cytuj ---Zależy to od przyjęcia zadań do realizacji na dany rok przez ZG i ZOW.
W tym roku było tak:
eliminacje środowiskowe           do 31 stycznia
eliminacje gminne                    do 28 lutego           
termin eliminacji powiatowych   do 30 marca         
termin eliminacji wojewódzkich  do 30 kwietnia
termin eliminacji centralnych      do 31 maja
--- Koniec cytatu ---

A jesli chcesz sie dowiedziec kiedy sa eliminacje gminne, powiatowe itd. spytaj sie organizatorów (czyli np. swojego prezesa OSP )

Pozdrawiam

Patrycja13:
Witam Wszystkich:)

No to ja mam pytanie odnośnie ciężaru samochodów pożarniczych bo już sie zakręciłam w tym wszytskim...pod koniec zeszłej edycji OTWP byłą mowa o jakiś zmianach... I do końca nie było powiedziane jak to dokłądnie z tym jest..tzn chodzi mi o lekkie, średnie i cięzkie??

firefighter935:
nie wiem czy oto ci chodzi ale do 7ton leeki od7do 14 sredni powyzej 14 ciezki tylko nie jestem pewny czy leki do 7 czy7,5 tony pozdr

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej