Autor Wątek: WOŚP 2008  (Przeczytany 4259 razy)

Offline wons

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
  • wrrrr...
    • http://www.osp-polczyn.nazwa.pl
WOŚP 2008
« dnia: Grudzień 03, 2007, 13:28:00 »
 Witam.

 Czy Wy, lub Wasi strażacy organizują u siebie w miejscowości przyszłoroczną kwestę ?
 Ilu z Was bierze udział w zbieraniu pienią=ędzy, czy macie jakieś pokazy - ogólnie - kot bierze udział i co organizuje w czsie Finału WOŚP ?

 Piszcie - może podpowiecie innym co można zrobć by więcej się działo podczas Finału.
Zapraszam na oficjalną stronę OSP Połczyn-Zdrój
Forum poszukiwaczy Historii... Historia, Przygoda,Pasja...

Mariusz_43

  • Gość
Odp: WOŚP 2008
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2007, 22:22:45 »
Niestety, u nas góra nie wpadła na pomysł, aby Strażacy zbierali pieniądze dla WOŚP, a szkoda... Co roku zbiera Policja i z tego co wiem, mają niezłe wyniki. Ja osobiście wrzucę parę złotych mojemu synowi, który będzie kwestował z puchą  -_-
W tym roku to już chyba za późno na jakiekolwiek przedstawianie swoich pomysłów, ale może rzucę pomysł, aby w XVII finale WOŚP PSP zbierała pieniądze na rynku. Postawić obok jakieś autko, 3 ludków od nas i myślę, że uzbierałaby się całkiem niezła sumka, na przecież bardzo szczytny cel.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 22:24:54 wysłana przez Mariusz_43 »

Offline Coca-cola

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: WOŚP 2008
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2007, 00:28:11 »
A kler się zgodził??Bo z tego co mi wiadomo nie popiera akcji Jurka bo im do kapsy nic nie wpada i nie mają zamiaru w ogóle jej poprzeć(msze,kazania,nawoływania),bo ludzi mają w dup.e.A z resztą czy kiedykolwiek pomogli człowiekowi??Nie!Bo zawsze krzyczeli że potrzebują na remont dzwonów,świątyni itp, z pomocą nigdy nie przychodzą.Jedynie na co ich stać to wsparcie psychiczne w konfesjonale.

?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2007, 00:39:13 wysłana przez Ajax »

Offline Raddemenes

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 760
Odp: WOŚP 2008
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2007, 01:34:57 »
Ja się nawet nie pytam... Po Mikołajkach zrobimy taki fest że mucha nie siada...
Już mam kilka wozów zapewnionych, kilka karetek obiecanych.... Nas na quadach będzie tym razem około setki w Warszawie... Dołączy ktoś jeszcze?
A na wieczór przejedziemy tym szpalerem przez całą Warszawę i wręczymy to co nasze dla dzieciaków...
Kto nas wesprze?

"Optymista sądzi, że świat stoi przed nim otworem...
Pesymista wie co to za otwór..."

Offline wons

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
  • wrrrr...
    • http://www.osp-polczyn.nazwa.pl
Odp: WOŚP 2008
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2007, 15:11:57 »
 Więc jednak bierzemy jako strażacy udział w WOŚPie.
Mariusz_43 - daj kamizelkę strażacką synowi, będzie początek ;)
 U nas działalność sztabu na miasto Połczyn-Zdrój jest w rękach strażaków. Już 5 rok będziemy zbierali pieniądze ma terenie miasta. Od perwszego naszego udziału umundurowani strażacy-wolontariusze cieszą się większą popularnością niż cywile. Dlatego od 2 lat mamy pary mieszane - jeden strażak i jeden, dwóch cywili - choć w tym roku jest odwrotnie - jeden cywil na 2 strażaków. Nawet nie nasi ludzie chcą by ich "oznakować" dając im chociaż kamizelki od koszarówek.
 
 Jeżeli chodzi o naszych przyjaciół w czarnych sukienkach, to zdarzyło się, że jeden taki, powżny, skądinąd człowiek, z wielkim poważaniem przyszedł i krzykiem przepędził parę 12 tolatkę i 19 tolatka z KRAWĘŻNIKA przykościelnego. Bo to teren kościoła i tu "bezbożnicy" ( najłagodniejsze przezwisko, które zresztą mnie nie uraziło, ale 12tolatka się popłakała) zbierać pieniędzy na "szatana" nie będą. Cóż mu miałem odpowiedzieć ? "Bóg zapłać" ;)

 W tym roku planujemy pokazy właśnie z ratownictwa drogowego, załatwiamy jakiś samochód ze złomowiska, choć to trudne jest.

 Piszczie, co u Was jest zaplanowane ?

Pozdrawiam WOŚPowców ze Straży  ^_^
Zapraszam na oficjalną stronę OSP Połczyn-Zdrój
Forum poszukiwaczy Historii... Historia, Przygoda,Pasja...