Autor Wątek: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!  (Przeczytany 12061 razy)

Offline Ksiegowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« dnia: Grudzień 02, 2007, 11:42:21 »
 Witam wszystkich którzy maja zamiar skończyć lub będą wysłani na Kurs Podoficerski w Poznaniu. Szczerze mówiąc na ostatnim kursie była NIE MIŁA SYTUACJA. Otóż  jeden z pracowników szkoły który sprawdzał prace z egzaminu teoretycznego kursu który odchodził, nie mogąc się odczytać podczas sprawdzania pracy, skreślił kilka odpowiedzi i dal ZERO pkt lub pominoł w ogóle pytanie i odpowiedz  (najlepsze wyjście) ŻENADA !!!  Pracownik ten  mial duży staż pracy na MSK i był świeżo przyjętym pracownikiem szkoły mało tego dodam ze nie był prowadzącym przedmiot T.D.R a był dopuszczony do sprawdzania prac GDZIE TU LOGIKA I ROZSĄDEK ? Mam nadzieje ze odpowiedni ludzie zajmą się tą sprawa i nie pozostanie ona bez odzewu Koledzy którzy przeżyli chwile grozy sami nie wiedza jak to się stało ale zachowali jasność umysłu. Nie chciałbym być na Ich miejscu !!! Natomiast odbiegając od tematu są tez wykładowcy w Poznaniu w SA PSP którzy pracują w szkole i maja bardzo dużą wiedzę i potrafią ja przekazać przy czym są bardzo sympatyczni  P.S proszę o jasność umysłu w dzień pisania egzaminów a raczej w dzień odczytu ocen !!!
Pozdrawiam

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2007, 11:59:24 »
Powinni dac mu szanse poprawy egzaminu. I tyle. Nic wiecej. Nauczyciel postąpił słusznie nie ważne czy był prowadzącym przedmiot czy dopuszczonym do sprawdzania - Twoje tłumaczenie tego jest beznadziejne. Natomiast co do pisowni (wyraźnej) to myślisz ze na studiach cywilnych ktoś się przejmuje tym, że nie może Cię rozszyfrować???? Tak samo robią - skreślą, przyznają
0 pkt za odpowiedź; przecież nikt nie będzie poświęcał ekstra czasu tylko po to, żeby odszyfrować co autor miał na myśli... I to jest dobra metoda. Przecież człowiek został wysłany na kurs to niech się troszeczkę za to postara a nie robić byle jak. To ze ma xxx lat pracy nie upoważnia do niedbalstwa. pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:13:07 »
@Księgowy ty zostaw „Historyka” w spokoju. bo nie jest taki zły – ciesz się lepiej że testów nie sprawdzał kto inny np. „Dyba” bo na pewno, protesty by już nic nie pomogły  ^_^ .

PZDR

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:15:02 »
Tak!
Uważam, że dobrze postąpił nie próbując rozszyfrować kaligrafów - to wcale nie najlepsze wyjście, ale przestroga dla tych, co piszą i.. niewielu ich na przyszłość zrozumie :angry:. Wiem jak ludzie potrafią na co dzień gryzmolić, ale egzamin powinien nieco mobilizować!
Skoro miał spory staż na MSK - ja nic więcej nt. nie dodam  :wacko: Wystarczy!
Powodzenia>>>
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Ksiegowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:18:41 »
Co Ty piszesz jeśli ktoś czarno na białym mówi Ci ze to co jest napisane w pracy jest zle!!! A kolo niego stoi kolega ( prowadzący przedmiot ) i przyznaje racje uczniowi to chyba coś tu nie gra albo nie spójność  wiedzy albo jej brak W tym przypadku było to drugie A może Ty jesteś jednym z wykładowców z SA PSP Poznań A swoją drogą jeśli ktoś ma taki a nie inny charakter pisma to nie jego wina liczy się to co ma się w głowie a nie jaki ma się charakter pisma i nie porównuj studiów cywilnych do Kursu Podoficerskiego

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:28:17 »
księgowy, to napisz wyraźnie czy został oceniony za błędy merytoryczne, wiedzę, czy za nieczytelny charakter pisma???? Będę porównywał kursy KKP do każdych innych kursów, studiów, czy innego poziomy podwyższania wiedzy. Szkoły także podlegają MEN-owi. I mają także prawo wymagać poprawnego przekazu wiedzy podczas testów, egzaminów. I prawo do poprawnej a przynajmniej czytelnej pisowni.
A teraz uderz sie w pierś i zastanów...... Czy chciałbyś mieć przełożonego, który pisze jak kura pazurem i nie potrafi się wysłowić? Miałbyś szacunek dla niego? pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:32:44 »
A wykładowca ma dopłatę za kurs grafologii  ^_^

Jak masz problemy z pismem to nie możesz być strażakiem – ponieważ nie wszystko na „pysk” załatwisz lub na komputerze napiszesz , czasami od ręki też trzeba coś nabazgrać.

Może niezrozumiałe trochę dla adeptów pożarnictwa – ale prawdziwe – strażak musi umieć trochę pisać również  ^_^.

PZDR

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:50:45 »
Ech...
Jak Cię np: W aptece odeślą /bywa/ ponownie do lekarza, bo coś> tam nieczytelnie nawet dla Nich nagryzmolił to ok. Znów zapis,kolejka - bo ludzie nie rozumieją, że Ja tylko Tu po kolejną /ta samą/ receptę  ^_^. Podobnie jak Ty komuś... przed 15 w biurze - to sobie poczeka do rana lub i poniedziałku  :wacko:
Spójrz na to z innej też strony!
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Ksiegowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:54:18 »
Hehe i uważacie ze ktoś kto siedział na MSK 20 lat i nie uczestniczył w żadnej akcji może sobie od tak sprawdzać prace z T.D.R czy W.T i spierać się ze ma racje Gdzie technika idzie do przodu i to co kiedyś było jednym rozwiązaniem dziś jest tylko rozwiązaniem jednym z niewielu i to tym niezbyt dobrym A jeśli chodzi o charakter pisma to koledzy skończyli nie jedna szkole i nagle na KKP ktoś ma problem z odczytaniem ich charakteru pisma phhh A może to temu pracownikowi nie chciało się sprawdzając i poszedł po najprostszej linii oporu !!! kij ma dwa końce. Ja wiem jedno Ci co prowadza przedmiot powinni układać egzaminy jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru   i te prace  OSOBISCIE SPRAWDZAC  wtedy by było po sprawie skoro maja taki wielki problem ze sprawdzeniem prac   !!!

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2007, 13:07:59 »
Skąd Ty na KP możesz akurat wiedzieć w ilu akcjach ten p. uczestniczył? Osobiście mniemam i jestem pewien, że w znacznie wielu dotychczas od Ciebie, bo do SK nie trafia się zwykle ot... tak z przypadku, ale tego jeszcze widać nie wiesz!
Zresztą nie sam udział w iluś tam - czasem /śmiesznych/ akcjach stanowi... pomyśl trochę i pisz nt. a nie tylko wrrr, bo (mnie) oblali  :angry:
Powodzenia - kolejny raz!
Ot dziś... z forum trochę nt.  ^_^ ^_^ ^_^
Cytuj
Kolejka w aptece.
Pierwszy klient podchodzi do okienka, daje receptę, aptekarz mów:
• 20 złotych proszę.
Drugi podchodzi, daje receptę, aptekarz mówi:
• 40 złotych.
Trzeci podchodzi, aptekarz mówi:
• 90 złotych.
Czwarty facet w kolejce się lekko podenerwował i mówi:
• Panie mgr, wszyscy idziemy od tego samego lekarza, wszyscy mamy taki sam lek na recepcie, dlaczego jedni płacą mniej, a inni więcej?
Mgr odpowiada:
• No wie pan, mamy taki kod z lekarzem, taką umowę.
Facet się zdenerwował i mówi:
• Panie, niech pan nam powie co to za lek, dlaczego ma inną cenę?
• Na recepcie było napisane: CC NWKCMJDMCC PP.
Klienci zaczęli nerwowo naciskać na aptekarza, bardzo chcieli żeby im przeczytał co to oznacza, co to za lekarstwo...
W końcu aptekarz pod wpływem nacisku zaczął czytać z rumieńcami na twarzy:
"Cześć Czesiek, Nie Wiem Kurwa Co Mu Jest Daj Mu Co Chcesz, Pozdrawiam Przemysław"
Ps. Jakbyś choć spróbował>>> /obecnie/ studia cywilne to wówczas oczka <oba> się szeroko otworzą odn.  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2007, 13:14:47 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2007, 13:42:09 »
Hehe i uważacie ze ktoś kto siedział na MSK 20 lat i nie uczestniczył w żadnej akcji może sobie od tak sprawdzać prace z T.D.R czy W.T i spierać się ze ma racje Gdzie technika idzie do przodu i to co kiedyś było jednym rozwiązaniem dziś jest tylko rozwiązaniem jednym z niewielu i to tym niezbyt dobrym A jeśli chodzi o charakter pisma to koledzy skończyli nie jedna szkole i nagle na KKP ktoś ma problem z odczytaniem ich charakteru pisma phhh A może to temu pracownikowi nie chciało się sprawdzając i poszedł po najprostszej linii oporu !!! kij ma dwa końce. Ja wiem jedno Ci co prowadza przedmiot powinni układać egzaminy jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru   i te prace  OSOBISCIE SPRAWDZAC  wtedy by było po sprawie skoro maja taki wielki problem ze sprawdzeniem prac   !!!

Obrzucasz błotem kolegów starszych wiekiem ,stażem,doświadczeniem.A może to koledze"firefighterowi",przyszło na myśl..... może jak będę gryzmolił i lał wodę to gość odpuści i będzie luzik!!!!!!!!!! 

Zdarzało mi się być w ośrodkach szkolenia na kilku egzaminach z podstaw ratownictwa wysokościowego, i jeśli gość faktycznie "gryzmolił" ,że nie sposób było odszyfrować,to dostawał "lufę",po odczytaniu wyników padało z naszej strony pytanie "kto się nie zgadza z oceną?" , i jeśli tacy się zdarzali, mieli okazję odpowiedzieć na pytania w formie ustnej,ALE...........!!!
Trzeba mieć coś w głowie czyt.(wiedza)  i umieć się obronić , a nie próbować sztuczek......
Moim zdaniem,tym których obraziłeś należą się przeprosiny,a u Ciebie chłopie ,"Pierdyknij"się w pierś i zastanów czy byłeś ok!!!!!
                                                                                      Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2007, 13:44:45 wysłana przez sly »

Offline Ksiegowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2007, 14:21:14 »
"Pierdyknij"się w pierś i zastanów !!! hm ciekawa sugestia  Przestań sie mazać i płakać nad rozlanym mlekiem kolego. To ten Pan przepraszał kolegów 4 razy i kiepsko to wyglądało bo to świadczy o nim ja tylko stwierdzam fakty i trzeba było słyszeć jakie mieli uwagi na ten temat reszta kolegów ponad  30 chłopa Ja nie mam za co przepraszać i bić sie w pierś. Bo mnie poszło COOL Widzę ze ktoś tu na forum jest ze środowiska hehe  :mellow: i broni starszego kolegę hehe ja nie ubliżam tylko stwierdzam fakty i pisze o tym co słyszałem P.S A jak wytłumaczysz tego Pana który sprawdzał prace i kilka odpowiedzi w ogóle nie sprawdził ??? co zaćma :) czy może usprawiedliwisz go tym ze już jest starszy ? Przypominam to jest egzamin państwowy i musi być solidnie sprawdzony i takie pomyłki nie mogą mieć miejsca to jest Szkoła Państwowa a nie fabryka gwoździ  hehehe sam sie oszukujesz i za wszelka cenę próbujesz tu kogoś wybronić POZDROWIONKA Z NAD MORZA >BEZ ODBIORU< 

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2007, 14:34:19 »
Heeeeeeeeee

Muszę spytać Piotra jak to było , dawno go nie widziałem , ale nic straconego.  ^_^

A tak na marginesie to ma pewnie więcej lat pracy niż Ty w ogóle , rozumiem że „młode orły” nie poważają dziadków , ale do czasu .  ^_^

Pomijam że przed MSK pracował na PB , a na pracy dyżurnego , dyspozytora zjadł zęby , a w dużym MSK to nie jest popierdułka  ^_^.

Fakt z którym jedynie mogę się zgodzić , to że wykładowca powinien sprawdzać prace – bo niewiadomo co poeta miał na myśli  -_-.

PZDR     

Offline Ksiegowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2007, 14:56:02 »
Panie MIKO niech Pan mnie nie zrozumie źle ja nie oceniam doświadczeń tego Pana z MSK bo pewnie jeśli chodzi o prace w MSK to by nas jeszcze dużo nauczył i naprawdę hyle czoło przed nim Ja tylko pisze o tym jak było na egzaminie, a jeśli chodzi o młodych adeptów pożarnictwa to jesteśmy jeszcze żółtodziobami to fakt  :mellow: Tyle tylko że w PSP w tej chwili niema młodych ludzi którzy są bez szkoły I widza co sie dzieje wokół nich  A swoja drogą nie wiem gdzie ten Pan pracował przed SA PSP  nie chwalił sie i co znaczy skrót  "pracował na PB" ??

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2007, 15:11:46 »
Spokojnie @księgowy  -_-

Widzę że jesteś pierwszy dzień na forum -  PB – to po prostu Podział Bojowy  -_-

Jak znam Szkołę to zakładam się , że sam się do sprawdzania nie pchał . Poza tym naprawdę wiedza pożarnicza na poziomie szkół jest tak różnie przedstawiana i weryfikowana, że prace powinien sprawdzać wykładowca „bo niewiadomo co poeta miał na myśli”

A polemikę którą tu prowadzę z tobą – tylko dlatego że nie wiem co ma z założonego tematu wynikać. Zaczęliśmy od grafologii, potem skręciliśmy na brak wiedz wykładowców, a na końcu okaże się, że pewnie cały kurs był do d……… . Co jest bardzo prawdopodobne , ponieważ szkolnictwo na tym poziomie leży w polskim Pożarnictwie , a najlepiej jego poziom można zweryfikować gdy trafiacie do JRG . 

A tak z ciekawostek jak był to ostatni kurs w szkole to się spotkaliśmy teoretycznie gdzieś tam może  ^_^

PZDR       

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2007, 15:30:18 »
księgowy, miałem Ci napisać dużo więcej, ale Miko mnie uprzedził. Zacząłeś źle post, bo napisałes tak ogólnie że nie wiadomo o co w sumie chodziło, czy o wiedzę czy o błędy....
To nie wina tylko wykładowców ze to się dzieje, po prostu czasami "jajko chce być mądrzejsze od kury".....
I tak jak powiedział Miko, kurs jest kursem a weryfikacja i tak będzie w jednostce.... Tam będzie prosta zależność: komu więcej dano od tego będą więcej wymagać.
 pozdr,
EGO = 1 / wiedza

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2007, 15:42:58 »
KsięgowyWidzę ze ktoś tu na forum jest ze środowiska hehe  cool i broni starszego kolegę hehe ja nie ubliżam tylko stwierdzam fakty i pisze o tym co słyszałem.

A ja słyszałem,że mają nam płacić za nadgodziny 100PLN/h  ^_^  ^_^  ^_^

  Do jakiego środowiska odnosi się Twój sarkazm? Jeśli masz na myśli pożarnictwo to ok !Zgadza się,kilkanaście lat na PB ,dalej w czynnej słuzbie,ale pewnie chciałeś nawiązać do ludzi ,którzy są wykładowcami na szkołach,nie chcę i nie będę generalizował,ale niektórzy,powtarzam niektórzy z nich zjedli by Cię na śniadanie z Twoim zasobem wiedzy  ^_^  ^_^.

Z Twojego postu wynika ,jakim jesteś "koleżką"...................To ten Pan przepraszał kolegów 4 razy i kiepsko to wyglądało bo to świadczy o nim ja tylko stwierdzam fakty.......................Bo mnie poszło COOL ..................... podejście dość typowe dla karierowiczów!!!!!!.......................Mam nadzieje ze odpowiedni ludzie zajmą się tą sprawa i nie pozostanie ona bez odzewu ................wiesz co nadajesz się doskonale na aferowicza!!!!!!!!!!

Zrobiłeś coś na miejscu,aby wyjaśnić zaistniałą sytuację....................NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lepiej schować ... w piasek i po chwili krytykować .......

                                                      Pozdrawiam Wszystkich Księgowych

Offline Ksiegowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2007, 17:04:55 »
SLY  Myślę ze nie tylko mnie ucieszy ta wiadomość o tym że maja płacić 100pln za nadgodziny  -_- heheh
SLY przeczytaj sobie to co napisałem jeszcze raz bo widzą ze jakoś Twoje uwagi pod moim adresem odbiegają i to bardzo od meritum sprawy Ja nie zaprzeczam ze co nie którzy jak to Ty piszesz by zjedli mnie na śniadanko bo ja mam tyle służby co kefir ważności Ja tylko piszę o jednej sprawie powtarzam JEDNEJ SYTUACJI i proszę Cię nie zgaduj o czym ja myślałem i nie oceniaj mojej wiedzy ok bo nie wiesz na jakim poziomie ona jest.  Jak już sie dobrze wczytasz w to co napisałem w pierwszej wypowiedzi to zobaczysz ze napisałem ze są wykładowcy w SA PSP  którzy są specjalistami w tym co robią, dobrze wykładają i ludzie bardzo chętnie chodzą na ich wykłady. Wtedy sie zorientujesz ze ja nie mowie o wszystkich wykładowcach wiec nie wmawiaj mi ze pije do wszystkich wykładowców tylko pisze o jednej  sytuacji która maja miejsce w szkole Co do karierowiczów to w szkole można ja zrobić najszybciej !!! tylko jakim kosztem A"propo tego co zrobiłem w tej sprawie to masz racje NIC !!! bo ta sprawa nie dotyczyła mnie !!! A jeśli chodzi o moja karierę aferowicza to daleko mi zapewniam Cię Ale przynajmniej nie staram sie dowieść na forum ze ktoś niema racji i bronic osoby która ewidentnie zawiniła Eh ale Miko ma racje ogólna wiedza będzie oceniona na JRG

Pozdrawiam Wszystkich obrońców pokrzywdzonych hehe w tym SLY

Offline Dzikus998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2007, 17:12:53 »
Ale o co chodzi ,o co chodzi bo nie łapie  :angry:

Młody jest młody i jeszcze trochę czasu minie zanim stanie się stary i to zrozumie .  ^_^

Ale musi zrozumieć że na razie jest młody , a młody nie pogada ze starym bo jest młody  ^_^

heeeee  ^_^

Offline dragon 998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2007, 20:23:39 »
Hej ksiegowy !!!!

A dlaczego nie przyznałeś się że poszło ci do D.....
twierdzisz ze Cool... ha ha ha....
Trzeba było powiedziec jeszcze ze z tego przedmiotu obnizyli poziom oceniania i dlatego dzieki 1 punktowi za nieczytelnie napisane przez ciebie zadanie dostales DOPUSZCZAJACY !!! gdyby nie obnizyli pulapu to i tak by ci to nie pomoglo... bylem na tym samym KP... poprostu nie nauczyles sie i tyle...
A co do pisma to zgadzam sie z poprzednikami...
Nikt sie nie martwi oceniajac prace osoba ktora pisze - jak nie umie pisac - to juz jego problem
Ksiegowy !!! Trzeba bylo pisac drukowanymi - nie mialbys teraz nieuzasadnionych pretensji...
Trzebabylo sluchac faceta na zajeciach - bo to pytanie o ktorym piszesz bylo zarowno z TDR jak i WT wiec oceniajacy z WT znal temat....

No i pomysl jeszcze jedno... Facet mogl cie wziac na odpowiedz ustna... i zjadlby cie bez popijania w doborowym towarzystwie komisji egzaminacyjnej....

No a gdybys sluchal uwaznie to nie siedzial ciagle na MSK... [a moze nie bylo Cie na zajeciach???]


Przy okazji: w Twojej wypowiedzi sa bledy ortograficzne... to tez swiadczy o czlowieku... reszte dopowiedz sobie sam... wystarczy teks wrzucic do MS Word'a a on poprawi pioswnie za ciebie...

Ksiegowy liczy cyferki !!! Ale K... pisac tez powinien umiec !!! NO NIE CHLOPAKI ???

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 02, 2007, 21:24:16 »
Cytuj
A swoją drogą jeśli ktoś ma taki a nie inny charakter pisma to nie jego wina liczy się to co ma się w głowie a nie jaki ma się charakter pisma i nie porównuj studiów cywilnych do Kursu Podoficerskiego
Nawet w szkole podstawowej nie dostaniesz pkt. za nieczytelne pismo:P

Offline el Fuego

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 03, 2007, 09:48:01 »
@ Księgowy: pracowałem z Twoim Wykładowcą 3 lata. Nauczył mnie wszystkiego. Mam do Ciebie pytanie: jakim prawem oceniasz jego doświadczenie? Jakim prawem sugerujesz, że brak mu praktyki? Ile masz lat stażu, Kolego? Jak długo byłeś w PB?
Dwie rzeczy Kolego: trochę szacunku i pokory wobec bardziej doświadczonych.

Offline Ksiegowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 03, 2007, 11:01:18 »
Dragon 998 tak jak wspominałem wcześniej mnie poszło na egzaminie ok I mnie to zadawala  -_-  Ale za to moi koledzy mieli problemy U.p.s zapomniałem ze Ty takowych nie miałeś na kursie ... nie dziwie się Widzisz to co dla Ciebie jest sufitem dla mnie jest podłogą No i ten brąz .....   fuj 

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.298
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 03, 2007, 11:33:44 »
No i bardzo dobrze że mieli problemy !

W straży niema miejsca dla słabych (dopuszczających) bo potem życie to bardzo brutalnie weryfikuje i tak naprawdę robi się krzywdę samym zainteresowanym .

Potem wylatują ze służby po kilku miesiącach z uwagi na brak przydatności . Mogę Ci opisać takie przypadki , gdy koledzy pożegnali stażystów .

Jak będziesz słaby , nie będziesz szybko przyswajał wiedzy , nie będziesz się angażował , nikt się nie będzie nad tobą litował . To nie przedszkole tu niema opiekunek . Każdy ma swoją robotę , szczególnie przy tak niskich stanach osobowych i niema czasu na niańczenie .

Nie każdy kto chce być zawodowym strażakiem musi nim zostać . To nie jest z automatu .

A tak naprawdę tematem robisz krzywdę tylko następnym , bo jak kilku wykładowców przeczyta twoje wypowiedzi , to z podwójną siłą i energią przyłożą się do tematu. I po co , wytłumaczą kolegom różnicę miedzy asp. , kap. , a stażystą – a to ogromna przepaść .

Albo zaczną szukać kto to jest @Księgowy , podejrzewam że szybko dojdą bo nie było was na kursie 1000 osób . A weź pod uwagę że straż PSP to taki mały pierdolnik ,  każdy gdzieś kogoś zna – to był na kursie , to w szkole , to na szkoleniu , to w związkach itd.

A nikt nie lubi jak młodzi strażacy , biją w starszych – zauważ jakie poparcie uzyskałeś w temacie , żaden z kolegów nie chciał by z tobą pracować .

Przemyśl sobie to , bo postępując w taki sposób daleko nie zajedziesz w tym fachu .

Pozdrawiam i życzę spokoju
MIKO

Offline trb

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 03, 2007, 19:03:29 »
Zgadzam się z panami przedmówcami co do tego że szacunek się należy każdemu niezależnie od wieku i stopnia w myśl zasady: "mogę kogoś nie lubić, ale będę go szanować". A starszemu, bardziej doświadczonemu i z większą ilością "gwiazdek" na pagonach w szczególności. Nie wiem jak to dokładnie było z tymi odpowiedziami, na razie sam "siedzę" na kursie podoficerskim w tej szkole i wolałbym aby ktoś taki jak Ksiegowy nie psuł atmosfery nam - kolejnym kursom. On po zakończeniu swojego szkolenia może pisać co chce, ale tutaj zostaliśmy jeszcze my czyli inne kursy, które mogą stać się ofiarami takich nieprzemyślanych wypowiedzi jakie zaprezentował Księgowy.
Nie chcę aby moja odpowiedź została potraktowana jako przypodobanie się wykładowcom bo tak nie jest. Każdy ma swoje wady i zalety i sam mógłbym wymienić zarówno wiele i tych i tych, ale grajmy fair i zostawmy temat innym pod rozwagę. Tyle.