Autor Wątek: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji  (Przeczytany 26768 razy)

Offline zenfir

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« dnia: Listopad 25, 2007, 19:42:29 »
sensacja czlowiek popierany przez pisowska formacje ulegl opini braci strazackiej i nagle zrezygnowal z funkcji pierwszego sikawkowego w w 44rzeczpospolitej powodem odejcia jak tlumaczy byla opcja pomocy strazakom stazysta i ludziom z pozialu bojowego ktorzy zarabiaja na nasze komendy oraz szlfy i awanse oficerskie w zwiazku z niemoca zmienienia tego faktu rezygnuje z funkcji szefa i oddaje sie w rece .........do przechowalni tam sa moi koledzy ostatni 01 pan dr ...najlepszy zrobimy narade a pozniej ktos z naszych wyskoczy a nacisk na 01 jest duzy tyle oficyjerow czeka zeby cos lykac .mysle ze w roku wladzy po bedzie wiecej przyjec do firmy i co z tym idzie wieksza mozliwosc abysmy znowu zostali01.nowe etaty ---dowca - zastepca - zastepca dowodzy dowdca -zastepca -dowodca stazysta-zastempca dowdcy stazysty strazak   ... ochotnik ....przypadkowy czlowiek    akcja ....profity zbiera marek i nagrodu dyplomy pochwala w jadlospisie pensja duza co marka wkurza wie i nie chce jezcze odejs mareczku tu dalej istniejez
sz rzecz dzieje sie w roku kiedy marek dojrzeje i swoja muzgownica doceni stazakow stazystow
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2007, 21:00:39 wysłana przez dago »

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.299
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2007, 19:47:51 »
Ale to już w piątek było wiadomo , tylko się zastanawiałem czemu ta wiedza płynie tak długo na forum ?? Czyżby było wam smutno z tego powodu ? -_-

Offline Raddemenes

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 760
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2007, 21:16:16 »
ufff... czyli z moimi oczami w porząsiu...
A już się obawiałem że to ze mną problem jak czytałem początek tego posta :)

"Optymista sądzi, że świat stoi przed nim otworem...
Pesymista wie co to za otwór..."

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2007, 21:21:15 »
 :huh: co za bełkot, może kolega wytłumaczy co miał na myśli szczególnie te rymowanki hehe ale faza
wiem, wiem, nie na temat
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2007, 21:21:29 »
Po prostu to ze szczęścia...!
Albo się najarał jakiegoś paskudztwa.

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2007, 21:22:29 »
zenfir mam małą prośbę. napisz to jeszcze raz, tylko na trzeźwo! bo to się kupy nie trzyma :wacko:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline dux998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2007, 21:32:57 »
ale tekst ! masakra ! przyznaję Ci "złotą czcionkę" kolego!

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2007, 21:48:42 »
Czy list poparcia "kierownictwo kg fachowców i transparentnych..." - jak pisze Robert Osmycki pozwoli przetrwać... no cóż i tak nic to nie zmieni, bo gdy nowi bedą słabi to będą polecenia partyjne wykonywać...
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2007, 22:14:58 wysłana przez delete »
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline specjalista

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 156
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2007, 22:07:40 »
dołączam do postów wyżej. Zenfir napisz to jeszcze raz, ale tak żebyśmy mogli to zrozumieć.
Dwóch polaków, trzy zdania!

Offline zenfir

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 25, 2007, 22:17:00 »
wiocha jest wyznacznikiem oficerow strazy pozarnej

Offline jasiuf

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2007, 22:24:24 »
A dlaczego admin mnie wywalił?
Czyżbym napisał coś nie tak?

**Owszem, napisałeś coś o deklu**
dago


« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2007, 00:27:37 wysłana przez dago »

Offline marek7nastepny z kolei

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2007, 22:44:01 »
  Zalogowałem się pierwszy raz  :rolleyes: ale mnie bardziej dziwi postepowanie Pana KG niz post Zenfira.
Co mnie obchodzi kto jest KG PSP i tak niewiele to wnosi, widze na swoim podwórku jakie się sztosy wyprawia, awansuje się i opłaca studia kobietom ( Księgowa i naczelna sekcji opracyjnej  która nigdy wypadku na oczy nie widziała) itd itd , najlepsi chłopcy nie dostają  żadnych awansów ani wyróżnień.
nagrody idą na szkoły dla zaufanych.
solidarność udaje że działa, torując sobie drogę do przodu.

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 25, 2007, 22:47:03 »
PRZYJDZIE NOWY  :huh:OBY NIE SKULICH OPCJA TO NIE WSZYSTKO:wacko:KUBIAK BYŁ NIE DŁUGO ALE NIE BYŁ ZŁY PORZEDNIK BRAK SŁÓW :wacko:A MOŻE POWRÓT FACHOWCA TAKIEGO JAK KRZOWSKI :mellow: BYM GO PORÓWNAŁ DO MERESA  :mellow:
a dlaczego nie gen. Skulich? czyżby kolega nie chciał pracować więcej? :wacko:
sorrki ,ale Krzowski to chyba nie najlepszy pomysł.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2007, 22:48:51 wysłana przez bart73 »

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.299
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 25, 2007, 22:56:23 »
A ja nie mogę tak naprawdę złego słowa powiedzieć na 01 . Jak był jeszcze 01 w KW pomógł mi bez problemu w trudnym temacie w błyskawiczny sposób . Nie wiem czy taki miał charakter , czy zrobił to na złość temu który przeszkadzał , ale dla mnie liczy się efekt .

Pozdrawiam MIKO

Offline marek7nastepny z kolei

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 25, 2007, 22:59:16 »
A ja nie mogę tak naprawdę złego słowa powiedzieć na 01 . Jak był jeszcze 01 w KW pomógł mi bez problemu w trudnym temacie w błyskawiczny sposób . Nie wiem czy taki miał charakter , czy zrobił to na złość temu który przeszkadzał , ale dla mnie liczy się efekt .

Pozdrawiam MIKO


ok ale pytam jako strażak z prowincji co ten Pan zrobił ??

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.299
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 25, 2007, 23:01:46 »
A ja nie mogę tak naprawdę złego słowa powiedzieć na 01 . Jak był jeszcze 01 w KW pomógł mi bez problemu w trudnym temacie w błyskawiczny sposób . Nie wiem czy taki miał charakter , czy zrobił to na złość temu który przeszkadzał , ale dla mnie liczy się efekt .

Pozdrawiam MIKO


ok ale pytam jako strażak z prowincji co ten Pan zrobił ??

Pytanie brzmi co miał zrobić i co mu kazali robić !?

Offline marek7nastepny z kolei

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 25, 2007, 23:06:36 »
A ja nie mogę tak naprawdę złego słowa powiedzieć na 01 . Jak był jeszcze 01 w KW pomógł mi bez problemu w trudnym temacie w błyskawiczny sposób . Nie wiem czy taki miał charakter , czy zrobił to na złość temu który przeszkadzał , ale dla mnie liczy się efekt .

Pozdrawiam MIKO


ok ale pytam jako strażak z prowincji co ten Pan zrobił ??

Pytanie brzmi co miał zrobić i co mu kazali robić !?

 a w sumie nic takie drobne szczegóły : nadgodziny dla szaraków z PB, unormowanie pracy PSK/MSK przejrzystość dodatku motywacyjnego ; takie śmieszne drobnostki.

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 25, 2007, 23:15:21 »
KOL BART 73 NIE STRASZ MNIE I JAKIE PRAWO MASZ DO WYDAWANIA TAKICH WYROKÓW :wub:
ja nie straszę. pracuję na śląsku i mamy wyższe stany niż reszta kraju (nie jestem przeciwnikiem tego) a za Krzowskiego to nie bardzo było z kim jaździć do akcji. a jeśli kolega pamięta to Krzowski dał dupy przy rafinerii Trzebinia.

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline Raddemenes

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 760
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 25, 2007, 23:49:33 »
Gorący temat, gorące rozmowy.... :mellow:

"Optymista sądzi, że świat stoi przed nim otworem...
Pesymista wie co to za otwór..."

Offline rafaello

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 26, 2007, 08:40:38 »
czy potwierdza komenda glówna ? bo na stronie kgpsp nie ma zmian

Offline skdz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 26, 2007, 09:53:22 »
Ten zefir to chyba ze wschodu, chyba nietrzeźwy - napisał jakieś głupoty chyba mu się coś śniło albo jakieś omamy ma. Staszysta ^_^

Offline mars

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 26, 2007, 10:26:24 »
chyba co niektórych ponosi z tymi newsami co do dymijsji ! Pewnie to ci sami co stoja w "blokach startowych" lub pisali że Osmycki dostał 150 m2 mieszkania słuzbowego na Wilanowie, ochronę 7 osobową , psa stróżującego, laptop i zapas mydła wg rozdzdielnika na 12 lat do przodu!






Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 26, 2007, 10:35:17 »
Gorący temat, gorące rozmowy.... :mellow:
no pewnie -_- musi być ciekawie i wesoło na forum ^_^. ale jak znam życie postów na forum to za chwilkę będziemy prowadzić rozmowę: kto lepszy? podział, czy biurowi :wacko:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 26, 2007, 10:39:12 »
Cytuj
Ten zefir to chyba ze wschodu, chyba nietrzeźwy - napisał jakieś głupoty chyba mu się coś śniło albo jakieś omamy ma. Staszysta cheesy

Co ze wschodu, co ze wschodu. Wschód to przynajmniej głosował tak, że się teraz wstydzić nie musi.

Po pierwsze primo: zanim przyjmą stażystów, powinni przeprowadzić testy antydragow :rolleyes:
Po drugie primo: Budująca jest troska trola z Kg o "staszystów". Świadczy o tym, że niektórzy nie tylko nie wiedzą że stażyści są w PSP, ale nawet nie wiedzą jak się to pisze;
Po trzecie primo: mody do roboty bo coś przespaliście i przez sitko przeszedł wam taki kwiatek.

Offline skdz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: marek kochany 01 zrezygnowal z funkcji
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 26, 2007, 13:09:27 »
cyctat "---dowca - zastepca - zastepca dowodzy dowdca -zastepca -dowodca stazysta-zastempca dowdcy stazysty strazak   ... ochotnik ....przypadkowy czlowiek    akcja ...."
ze wschodu ale z dalszego nie z Polski bo trudno zrozumieć o co chodzi w tym bełkocie, a do tego po rosyjsku zaciąga - a "staszysta" to aluzja do "zastempca"