Autor Wątek: Serbia - Polska  (Przeczytany 5679 razy)

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Serbia - Polska
« dnia: Listopad 20, 2007, 08:29:07 »
Mecz z Belgią mamy już za sobą. Wygrany - mimo to Polacy nie pokazali stylu jakiego oczekiwaliśmy!
Jesteśmy na EURO - to sukces - TRENERA !!!

Teraz mecz Serbia - Polska - gra o grupę śmierci lub grupę, która pozwoli nam na "łatwiejszą" grę w 1/8.
Jakie są Wasze odczucia do tego spotkania. Ja stawiam na remis lub niestety porażkę naszych...

cyt. wp.pl

Serbia - Polska: nie całkiem o pietruszkę
Sport | 2007.11.20 05:56

2 grudnia losowanie grup finałowych. Gdyby eliminacje skończyły się w miniony weekend, bylibyśmy w koszyku IV - m.in. z Hiszpanią i Francją. Zwycięstwo w Belgradzie może (ale nie musi) poprawić naszą pozycję – pisze Sport.

Już 10 krajów uczestniczących w eliminacjach Euro 2008 spokojnie szykować się może do turnieju finałowego. O cztery wolne miejsca walczy jeszcze 9 reprezentacji, wszystko zapewne rozstrzygnie się w najbliższą środę (choć pamiętać trzeba o przełożonym na sobotę, 24 listopada, meczu Serbia - Kazachstan, który też może jeszcze mieć znaczenie dla ewentualnej walki Serbów o drugie miejsce w grupie A). Za niespełna dwa tygodnie czekają nas emocje „stolikowe”, związane z imprezą finałową. 2 grudnia w samo południe, w Lucernie (w Konzert i Kongresszentrum), odbędzie się bowiem losowanie grup w finałach ME.

16 finalistów podzielonych zostanie na cztery koszyki. Kluczem tego podziału będzie współczynnik, wynikający z dorobku punktowego tych drużyn w eliminacjach MŚ 2006 i ME 2008. Poza tym kryterium znajdą się jedynie reprezentacje gospodarzy (Austria i Szwajcaria) oraz obrońcy tytułu, Grecy. Te trzy drużyny - plus Holendrzy, którzy mają ów współczynnik najlepszy spośród wszystkich finalistów - znajdą się w koszyku I.

Gdyby brać pod uwagę klasyfikację na 20 listopada br., biało-czerwoni - wespół z Francją, Hiszpanią i Turcją (jeszcze niepewna miejsca w finałach, może je stracić na rzecz Norwegii, ale i ta byłaby w tym samym miejscu) - znaleźliby się w koszyku IV. Punkty zdobyte przez Polaków w Belgradzie mogą jednak poprawić nasz obecny współczynnik, co mogłoby oznaczać również poprawienie lokaty w owym zestawieniu i obecność w koszyku III, a nawet - przy „środzie cudów” w Europie - koszyku II. Sytuację Polaków zmieniłoby także wywalczenie awansu przez Finlandię lub Serbię (zamiast Portugalii), Rosję (zamiast Anglii) bądź Irlandię Północną (zamiast Szwecji). Każda z tych ekip na gorszy współczynnik od Polaków. Mecz z Serbią - teoretycznie „o pietruszkę” dla podopiecznych Leo Beenhakkera - ma więc konkretny wymiar rankingowy.

Z drugiej strony - pozostając w tym samym koszyku, co Francja lub Hiszpania, mamy gwarancję uniknięcia ich wylosowania. A pewnie chcielibyśmy spotkań z tymi drużynami w fazie grupowej uniknąć. - Dla nas zawsze najważniejszy jest najbliższy mecz, i zawsze chcemy go wygrać. Argument, że dzięki zwycięstwu możemy być rozstawieni w innym „towarzystwie”, nie ma dla mnie większego znaczenia przy motywowaniu zawodników - podkreślał jednak trener Leo Beenhakker w niedzielny wieczór w tyskiej Piramidze.

Trudno zresztą przypuszczać, by Holender bawił się w analizowanie statystyk i „cyferkomanię”. - Polacy pokazali w tych eliminacjach, że są w stanie walczyć z każdą drużyną w Europie - to zdanie, wypowiedziane przez „Bossa” po zwycięstwie nad Belgią pokazuje, że samym losowaniem emocjonować się on raczej nie będzie...
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2007, 08:35:37 wysłana przez BRAVEHEART »

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2007, 15:12:16 »
No to jak obstawiamy: 2:1 dla Serbii...

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2007, 15:23:50 »
wydaje mi się, że zmiennicy powalczą, ale zakończy się na remisie 2-2.

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2007, 16:42:52 »
Hmmm... mecz o pietruszkę..., mecz w rezerwowym składzie..., mecz w złych warunkach..., zdeterminowany przeciwnik... Mimo to stawiam na zwycięstwo Polski - tak patriotycznie  -_-

Offline tommy

  • We fight what you fear!
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Miejsce na Twoją reklamę! :D
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2007, 16:46:53 »
Hmmm... mecz o pietruszkę..., mecz w rezerwowym składzie..., mecz w złych warunkach..., zdeterminowany przeciwnik... Mimo to stawiam na zwycięstwo Polski - tak patriotycznie  -_-

dokładnie! Grunt to dobre nastawienie! -_- 1-0 dla nas. :)
Cytuj
Ciekawa koncepcja.
Przy zderzeniach czołowych proponuje tak pociąć samochód, żeby nie wrócił na drogę, bo potem znowu do niego pojedziemy.

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2007, 17:07:41 »
sadze ze bedzie 2-1 dla naszych ,ale mecz wcale latwy nie bedzie

Offline Krzyś Mila

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 558
  • By zawsze wracać z tarczą i z dumą nosić mundur...
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2007, 17:26:49 »
Witam

Rząd, który mamy, przed wyborami zapowiadał cud dla Polski. I co?
Od razu, jeszcze przed zaprzysiężeniem,...
                       Polska awansowała do finałów euro 2008
                       W kancelarii premiera znaleziono bombę
                       Kontrolerzy NIK, jeżdżą na kontrolę pociągiem (tanie państwo)
Stać nas na jeszcze niejeden cud. Niech żyje PO...

Więc o wynik meczu jestem spokojny.

Pozdrawiam

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2007, 18:09:35 »
Witam

Rząd, który mamy, przed wyborami zapowiadał cud dla Polski. I co?
Od razu, jeszcze przed zaprzysiężeniem,...
                       Polska awansowała do finałów euro 2008
                       W kancelarii premiera znaleziono bombę
                       Kontrolerzy NIK, jeżdżą na kontrolę pociągiem (tanie państwo)
Stać nas na jeszcze niejeden cud. Niech żyje PO...

Więc o wynik meczu jestem spokojny.

Pozdrawiam

Masz poczucie humoru  ^_^
Mimo ze mam pozytywne nastawienie sadze ze bedzie remis lub niewielka porażka spowodowane przez czynniki wymienione wczesniej przez Mariusz_43

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2007, 20:32:15 »
wydaje mi się, że zmiennicy powalczą, ale zakończy się na remisie 2-2.

Stawiam na 0:0 dla naszych  :wacko:

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2007, 21:52:37 »
szpakowski komentarzem zabija mi radość oglądania...... potrafi zanudzić każdy mecz...... Ale cóż, ściszę głos i dalej będę oglądał,,,,,  :wacko: :wacko: :wacko: pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2007, 22:35:57 »
No...
Gość jest rozbrajający  ^_^
Ja tam sobie robię swoje i w tle oglądam  :wacko:. Brak kilku zawodników widać jak na dłoni. Jednak mamy "krótką" - na razie ławkę rezerwowych.
Pozdr.
Ps. Nie jest źle, a wręcz ok! 2:2
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 22, 2007, 07:55:25 »
No...
Gość jest rozbrajający  ^_^
Ja tam sobie robię swoje i w tle oglądam  :wacko:. Brak kilku zawodników widać jak na dłoni. Jednak mamy "krótką" - na razie ławkę rezerwowych.
Pozdr.
Ps. Nie jest źle, a wręcz ok! 2:2

2:2 i kolejny cud... Anglia nie awansowała !!!!!!!!!!!!!!

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 22, 2007, 10:44:16 »
Jakie były nagrody w konkursie? Bo chyba tylko ja trafiłem wynik!

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2007, 10:47:14 »
Jakie były nagrody w konkursie? Bo chyba tylko ja trafiłem wynik!

darmowy rzut beretem ....

Offline kloss

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Te sztuczki to nie ze mną, Brunner...
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 22, 2007, 11:18:30 »
1. Brawo janosik!
2. England THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!Hahahahahah!!!!!
3. No to niezłe bryki dostaną grajkowie z Chorwacji od bossa z Moskwy!!!!!!!!!!!

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Serbia - Polska
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2007, 16:19:56 »
Oczywiście moherowym!!!  ^_^