Autor Wątek: Polska - Belgia  (Przeczytany 10199 razy)

Offline mikiomah

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Polska - Belgia
« dnia: Listopad 17, 2007, 09:13:01 »
Nie wiem gdzie wrzucić,a wydaje mi się że tu będzie najlepiej... Kto z was jedzie? Bo mi udało się być w grupie szczęśliwców którzy za odśnieżanie stadionu będą mogli wejść na mecz za darmo :) Kto z forum jeszcze tam będzie? :)

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2007, 09:42:32 »
Kuźwa, kumple się skrzykują na wspólne oglądanie przy "oranżadzie" a ja .... "służba"!

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2007, 09:55:52 »
POLSKA WYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYGGGGGRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A gdzie obejrzę mało ważne - wiem tylko że będzie miło !!!!!!!!!!!!!!


Szczęsliwi Ci którzy zobaczą mecz na żywo :)

Gratulacje dla Benhakera !!! Pierwszy raz na Euro :) To dopiero bohater narodowy !!!!

cyt. wikipedia

Leo Beenhakker (ur. 2 sierpnia 1942 roku w Rotterdamie), holenderski piłkarz i trener piłkarski. Jako piłkarz grywał w amatorskich klubach – Tediro Rotterdam, Xerxes Rotterdam oraz Zwart Witt 28. W połowie lat 60. rozpoczął karierę szkoleniową. Przez wiele lat był pierwszym asystentem Rinusa Michelsa, trenera reprezentacji Holandii, a dwukrotnie – w latach 1985-86 i podczas Mundialu 1990 – pełnił obowiązki selekcjonera Pomarańczowych. Pracował w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Zdobył po trzy tytuły mistrza Holandii (dwa z Ajaksem Amsterdam i jeden z Feyenoordem) oraz Hiszpanii (wszystkie z Realem Madryt). Od 2004 do 2006 roku prowadził drużynę narodową Trynidadu i Tobago, którą, jako pierwszy szkoleniowiec w historii, wprowadził do finałów mistrzostw świata. Od 11 lipca 2006 roku jest selekcjonerem reprezentacji Polski.
Jest uważany za jedną z największych osobowości trenerskich w światowym futbolu. Dwukrotnie pełnił obowiązki selekcjonera reprezentacji Holandii. W latach 1985-1986 zastępował chorego Rinusa Michelsa i w tym czasie przegrał eliminacje do Mundialu 1986. W 1990 roku objął stery drużyny narodowej na kilka tygodni przed mistrzostwami, kiedy na wniosek zawodników zwolniono Thijsa Libregtsa.

Osiągał sukcesy w Realu Madryt, Ajaksie Amsterdam oraz Feyenoordzie Rotterdam, z każdego jednak klubu wyruszał w poszukiwaniu coraz to nowych wyzwań, także daleko poza obrzeże wielkiego futbolu.

W listopadzie 2005 roku po wygraniu dwumeczu barażowego z Bahrajnem wprowadził po raz pierwszy w historii reprezentację Trynidadu i Tobago do finałów mistrzostw świata. W Niemczech debiutant zdobył jeden punkt (0:0 ze Szwecją, 0:2 z Anglią i 0:2 z Paragwajem) i zajął ostatnie miejsce w grupie.

Od 11 lipca 2006 roku jest siódmym w historii zagranicznym selekcjonerem polskiej drużyny narodowej.

5 maja 2007 roku po rezygnacji Erwina Koemana tymczasowo przejął obowiązki pierwszego trenera Feyenoordu Rotterdam. Poprowadził zespół jedynie w meczach barażowych o miejsca 6.-9., których zwycięzca wystąpi w Pucharze UEFA.

SUKCESY:

    * mistrzostwo Holandii 1980 i 1990 z Ajaksem Amsterdam
    * mistrzostwo Holandii 1999 i Superpuchar Holandii 2000 z Feyenoordem Rotterdam
    * mistrzostwo Hiszpanii 1987, 1988 i 1989, Puchar Hiszpanii 1989 oraz trzykrotnie półfinał Pucharu Mistrzów z Realem Madryt
    * 1/8 finału Mundialu 1990 z reprezentacją Holandii
    * awans do Mundialu 1994 z reprezentacją Arabii Saudyjskiej
    * awans do Mundialu 2006 i start w tym turnieju (faza grupowa) z reprezentacją Trynidadu i Tobago


CIEKAWOSTKI !!!!!!!

# Mówi po angielsku, hiszpańsku, niemiecku, włosku, francusku i portugalsku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
# Jest miłośnikiem cygar i dobrego wina.
# Od czasów pracy w Realu Madryt dziennikarze nazywają go "Don Leo".
# W latach 1997-2000 w Feyenoordzie Rotterdam był trenerem Jerzego Dudka i Tomasza Rząsy.
# Po Mundialu 2006 otrzymał propozycje prowadzenia drużyn narodowych Arabii Saudyjskiej, Australii, Polski oraz kilku zespołów z ligi rosyjskiej.
# Zamieszkał w Belgii, bo uważa że wskutek napływu emigrantów Holandia straciła swoją tożsamość
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2007, 10:02:01 wysłana przez BRAVEHEART »

Offline marc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2007, 11:37:47 »
Ja niestety nie będę oglądał meczu na żywo :huh:. Ale myśle, że będziesz ogladać do bre widowisko typuje 3:0 dla Polski oczywiście -_-

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.693
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2007, 12:07:09 »
Typuje również 3 : 0  dla Polski, chociaż dla mnie osobiście słuchając i oglądając TV już wczoraj wygrali  ^_^ ^_^
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2007, 14:24:04 »
Polska wygra nie ma innej opcjii !!!  :wacko:
Historyczny awans pod opieka Don Leo jest juz w 99% a po 22 bedzie realny.
Byleby naszych nei sparaliżowało na poczatku no i ta temperatura ale i tak bedzie gorco  :wub:

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2007, 15:31:35 »
a ja miałem jechać na to spotkanie większą grupą mieliśmy nawet zamówione bilety ale... żyjemy w Polsce gdzie szerzy się złodziejstwo i układziki więc OZPN komu chciał sprzedać bilety to sprzedał i tym oto sposobem bilety które były po 60zł u koników można było nabyć za jedyne 500zł więc skorzystaliśmy z opcji pab i garniec zimnego pewnie będzie atmosferka jak na stadionie ^_^

wynik tego spotkania szacuję na 3:1  :wacko: więc EURO 2008 JEST NASZE!!!

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 17, 2007, 16:05:11 »
mam nadzieje ze Polska wygra , ale troszke za bardzo lekcewarza Belgie oby sie nie przeliczyli

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 17, 2007, 17:48:20 »
To, że mówią o nich lekceważąco nie znaczy, że ich lekceważą :D to  tzw. taktyka zmylenia przeciwnika ;)
Ja liczę na naszych i wierzę w zwycięstwo :D
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 17, 2007, 18:15:47 »
2:1 dla nas  :wacko: :wacko: :wacko:
EGO = 1 / wiedza

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 17, 2007, 18:49:17 »
4:1 dla....................................lepszych.

Offline tommy

  • We fight what you fear!
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Miejsce na Twoją reklamę! :D
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 17, 2007, 18:55:16 »
Bardzo liczę na Ebiego i Boruca (ale Artur ponoć kontuzjowany) ale jak będą grać to powinniśmy wygrać. Obstawiam 2-1 dla nas.  :wacko: Pozdr.
Cytuj
Ciekawa koncepcja.
Przy zderzeniach czołowych proponuje tak pociąć samochód, żeby nie wrócił na drogę, bo potem znowu do niego pojedziemy.

Offline lechu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
  • 1940 i i na chodzie...
    • tym pomykam rocznik 1940 stare ale jare..
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 17, 2007, 19:17:32 »
 ^_^jakby co elektrycy do chorzowa jeżeli wynik niekorzystny..

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 17, 2007, 21:27:38 »
1:0 ja zawsze te opanowanie i spokój Smolarka :wacko: POLSKA BIAłO CZERWONI...

Offline tommy

  • We fight what you fear!
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Miejsce na Twoją reklamę! :D
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 17, 2007, 21:41:52 »
1:0 ja zawsze te opanowanie i spokój Smolarka :wacko: POLSKA BIAłO CZERWONI...

GOOOOOOOOOOOLLL. 2 - 0. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam pytań!!!

SMOLAREK!
Cytuj
Ciekawa koncepcja.
Przy zderzeniach czołowych proponuje tak pociąć samochód, żeby nie wrócił na drogę, bo potem znowu do niego pojedziemy.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.693
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 17, 2007, 22:34:28 »
W końcu mamy euro
 :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 17, 2007, 22:47:23 »
nie mam pytań.... to było po prostu piękne.... POLSKA i wszystko jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 18, 2007, 01:21:38 »
mecz taki sobie, nic specjalnego, wazne ze wygrali i tyle

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 18, 2007, 09:39:06 »
dokladnie mecz taki sobie w niektorych momentach Belgowie porzadnie zagrozili , ale liczy sie wynik

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 18, 2007, 11:50:23 »
 :wacko:  2:0 i wynik sie liczy
 :mellow: styl stylem zeby tylko wygrywali jedna bramka wiecej
 :wub: i takim zespolom jak Anglia Portugalia itp. mozemy powiedziec
" MY JESTEŚMY , CZEKAMY NA WAS" na Me 2008 r  :rolleyes:

Totalne szaleństwo historyczny moment !!!! -_-

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 19, 2007, 00:04:46 »
Teraz mamy EURO 2008 i jeżeli zdążymy wybudować drogi i stadiony, to ponownie w 2012 :)

Offline dżagulator

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 19, 2007, 14:37:08 »
mecz bardzo słaby, nudny, obie strony nie pokazały NIC! Gdyby to nie grała Polska i o tak ważną stawkę wyłaczyłbym TV po 30 minutach.
Cieszy zwycięstwo i historyczny awans!!!
Brawo Smolarek!!!

strażak79

  • Gość
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 19, 2007, 15:28:29 »
Żeby teraz chłopakom woda sodowa i kasa z reklam do łbów nie uderzyła bo w MŚ też plany były wielkie a wyszło jak wyszło.

P.S. A Mazurka Dąbrowskiego niech wezmą na płycie w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego  ^_^

Offline tomek2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 20, 2007, 11:38:39 »
Żeby teraz chłopakom woda sodowa i kasa z reklam do łbów nie uderzyła bo w MŚ też plany były wielkie a wyszło jak wyszło.

P.S. A Mazurka Dąbrowskiego niech wezmą na płycie w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego  ^_^
  Z tym hymnem w wykonaniu orkiestry wojskowej to całkiem niezły pomysł, jak oni zagrają to aż serce rośnie. Wykonanie Edyty łapało się pod prokuratora. Pieśń jest z założenia bojowa a w Korei wyszła raczej pogrzebowo. A poza tym jest w orkiestrach dętych jakaś siła....
Cudownie jest:powietrze jest! Dwie ręce mam,Dwie nogi mam.W chlebaku chleb, do chleba ser, do picia deszcz...

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: Polska - Belgia
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 20, 2007, 16:37:00 »
Hey, na włoskiej stronie prestiżowej gazety La Gazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boją sie najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu stawki. Teraz ma ponad 80% i jest nr 1.
Glosujcie na Polskę, niech sie Włosi zdziwią. http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp

Pozdr ^_^

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!