Autor Wątek: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni  (Przeczytany 6650 razy)

Offline koga

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« dnia: Listopad 05, 2007, 19:59:42 »
jestem zona strazaka /nie wazne czy po ciazowce czy po pozarnictwie/ jednak wydaje mi sie bo czesto czytam to forum ze to jakis zlepek bzdur kierowanych przez tendencyjnych moderatorow ktorzy wybierajc stek bzdur chca sie przypodowac nie wiem komu strazakom  podkreslam strazakom czy panom oficerom smiesznie wyksztalceni i zalosnie klocacy sie ludzie ktorzy nie wida podstawowych spraw nurtujacych ta grupe juz od dluzszego czasu .Nie wyksztalcona po ciazo.wce w UJ krakow .

Z pisaniem po UJ jakoś nie najlepiej. Albo piszesz o co CI chodzi albo usuwam wątek, a teraz przenoszę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2007, 20:07:23 wysłana przez bulon »

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: dyskusje strazakow --ona
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2007, 20:05:43 »
tlumacza !!!



Cytuj
Jestem zona strazaka (nie wazne czy po ciazowce czy po pozarnictwie),jednak wydaje mi sie, bo czesto czytam to forum, ze to jakis zlepek bzdur kierowanych przez tendencyjnych moderatorow.
Wybierają stek bzdur chcą sie przypodowac, nie wiem komu- strazakom,  podkreslam strazakom, czy panom oficerom??
Smiesznie wyksztalceni i zalosnie klocacy sie ludzie, ktorzy nie widza podstawowych spraw nurtujacych ta grupe juz od dluzszego czasu .

Nie wyksztalcona po ciazowce w UJ krakow .

zrobilem co moglem :)

Za przysięgłego możesz robić :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2007, 20:21:54 wysłana przez straz98 »
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2007, 20:29:10 »
bulon, jak usuniesz post, to będziesz tendencyjnym moderatorem!!!!!!!!!!!!!!!! i w oczach tej pani tak już zostanie na wieki, pokaż że masz serce i że nie usuniesz tego postu :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
teraz poważniej do koga: to po co pani czyta te forum? Chce sie pani dowartościować tym że my, głąby i nieuki tylko się kłócimy, dajemy sobie minusy i zrzędzimy jaki ten świat jest paskudny? Może jest pani psychologiem? I szuka tematu np na pracę doktorską "frustracja wśród strażaków w nowym tysiącleciu"  :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: Proszę czytać dalej.........
osobiście uważam ten post za prowokację niedorozwiniętego intelektualnie i osobowościowo człowieka. pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Mariusz_43

  • Gość
Odp: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2007, 20:31:03 »
Ja może od razu po imieniu, Panie Piotrku, czyżby kolejne wcielenie? :)
Co do reszty nie komentuje, bo mi klawiatura chce uciekać...

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2007, 20:34:08 »
Mariusz, mówisz ze niechcący nakarmiłem TROLA?????????????????
EGO = 1 / wiedza

Offline Raddemenes

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 760
Odp: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2007, 20:35:18 »
Poza tym że "koga" najwyraźniej ma jakiś kryzys to nie bardzo kumam o co "JEJ / JEMU" chodzi...

Może ktoś mi to spróbuje wyjaśnić?

"Optymista sądzi, że świat stoi przed nim otworem...
Pesymista wie co to za otwór..."

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2007, 20:45:23 »
kurcze czytam te posty na pisane przez owa zone strazaka i wydaja mi sie bardzo smieszne , przeciez jak sie komus forum nie podoba to nie musi na nim siedziec a wracajac do moderatorow to nie jest wcale przyjemna "posadka " to oni pilunja porzadku na forum i z nimi sie trzeba zgadzac !

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2007, 20:52:39 »
jestem zona strazaka /nie wazne czy po ciazowce czy po pozarnictwie/ jednak wydaje mi sie bo czesto czytam to forum ze to jakis zlepek bzdur kierowanych przez tendencyjnych moderatorow ktorzy wybierajc stek bzdur chca sie przypodowac nie wiem komu strazakom  podkreslam strazakom czy panom oficerom smiesznie wyksztalceni i zalosnie klocacy sie ludzie ktorzy nie wida podstawowych spraw nurtujacych ta grupe juz od dluzszego czasu .Nie wyksztalcona po ciazo.wce w UJ krakow .

Z pisaniem po UJ jakoś nie najlepiej. Albo piszesz o co CI chodzi albo usuwam wątek, a teraz przenoszę.

Pozdrawiam -->zona -->koga -->strazaka  ^_^
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2007, 20:55:04 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2007, 21:10:31 »
no cóż... moderatorzy musicie przyjąć pewnie do wiadomości że nie nadajecie się do rozmów z państwem po UJ...za wysokie progi na Wasze nogi... hmmm.... a ja myślałam że po UJ profesorowie potrafią przynajmniej polskich znaków używać... ale cóż, jak widać więcej strażak na podziale się nauczy niż pan/pani na UJ ^_^  ^_^

a poważnie... po co komentować głupie uwagi??? szkoda klawiatury...

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2007, 21:16:03 »
no cóż... moderatorzy musicie przyjąć pewnie do wiadomości że nie nadajecie się do rozmów z państwem po UJ...za wysokie progi na Wasze nogi... hmmm.... a ja myślałam że po UJ profesorowie potrafią przynajmniej polskich znaków używać... ale cóż, jak widać więcej strażak na podziale się nauczy niż pan/pani na UJ ^_^  ^_^

a poważnie... po co komentować głupie uwagi??? szkoda klawiatury...


I tym miłym akcentem kończymy ten wątek…
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”