Autor Wątek: Łańcuszki i inne tego typu dziwne rzeczy  (Przeczytany 5084 razy)

Offline beniok

  • Podkarpacie
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 277
    • Ochotnicza Straż Pożarna Majdan Królewski
Łańcuszki i inne tego typu dziwne rzeczy
« dnia: Październik 30, 2007, 16:54:07 »
Upełniając temat wiadomości dodam że chodzi mi o wszelkiego rodzaju łańcuszki przekazywane za pomocą poczty, gg i innych komunikatorów.

Jestem ich zdecydowanym przeciwnikiem.

Polecam lekturę:
http://www.thecamels.org/lancuszki/cotolancuszek.html

I  chciałbym poradzić
Nigdy nie otwierajcie poczty z dziwnymi załącznikami,  od nieznajomych osób.
Co innego gdy info jest od kogoś znajomego , zrzeszonego w powiedzmy jakiejś grupie z którą macie kontakt.
Nie klikajcie w linki podane przez kogoś nieznajomego na gg lub przysłane w poczcie.
Nie wierzcie wszelkiego rodzaju apelom o pomoc w których mowa że Onet czy AOL zapłaci za przesłanie listu dalej.

I dodam tak podsumowując.
Za darmo to można w .... dostać.


Mam nadzieję na dyskusję i wasze własne odczucia w tym temacie.

http://www.ospmk.info
bk(małpka)ospmk(dot)info

Offline tommy

  • We fight what you fear!
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Miejsce na Twoją reklamę! :D
Odp: Łańcuszki i inne tego typu dziwne rzeczy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2007, 18:11:13 »
wystarczy czasem ustawić w opisie na komunikatorze: "Wyślij do mnie łancuszek, a nikt cię nie pokocha przez 20 lat" To zawsze pomaga! :D Pozdrawiam
Cytuj
Ciekawa koncepcja.
Przy zderzeniach czołowych proponuje tak pociąć samochód, żeby nie wrócił na drogę, bo potem znowu do niego pojedziemy.

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Łańcuszki i inne tego typu dziwne rzeczy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2007, 18:20:16 »
tommy niezły pomysł... ale mnie osobiście nie zrażają łańcuszki... jeśli już dostane to podziękuje osobie która mi przysłała a na mnie i tak one sie zawsze kończą... po prostu polecam nie rozsyłać dalej... ale niestety puki są jeszcze tacy naiwni ludzie to jeszcze długo sie one nie skończą...
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Łańcuszki i inne tego typu dziwne rzeczy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2007, 18:44:34 »
Ostrzeżenie! Nt.
Cytuj
W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa  otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów,  dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po  południu w Mc'Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.
Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy. Nie kasuj tego. Wyślij to wszystkim których masz na liście !!!!
Może się przyda?? Choć podchodzę osobiście to tego zwykle b.sceptycznie /26.10.07r./ Taki niby kolejny <łańcuszek>
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline fumfel

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Łańcuszki i inne tego typu dziwne rzeczy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2007, 20:31:07 »
Ostrzeżenie! Nt.
Cytuj
W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa  otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów,  dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po  południu w Mc'Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.
Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy. Nie kasuj tego. Wyślij to wszystkim których masz na liście !!!!
Może się przyda?? Choć podchodzę osobiście to tego zwykle b.sceptycznie /26.10.07r./ Taki niby kolejny <łańcuszek>
Pozdr.


 ^_^ Coś podobnego dostałem jakiś rok temu (stawiam taczki gnoju ze nawet to samo), a jak ktoś cały czas was tym męczy i nie dam sie temu komuś wytłumaczyć ze łańcuszki to badziewie zawsze zostaje strona  http://www.nielancuszkom.ovh.org/

Offline anita

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Łańcuszki i inne tego typu dziwne rzeczy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2007, 21:12:13 »
kasuję łańcuszki.. to spamy.. a mozna duzo stracic..
choc naiwnosć ludzka nie zna granic ..