Autor Wątek: nagrody i dodatek przed wyborami  (Przeczytany 2442 razy)

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
nagrody i dodatek przed wyborami
« dnia: Październik 20, 2007, 18:58:37 »
witam
wszyscy którzy zagladali na konto zauwazyli zapewne ze ze wskoczyla niezla kasa , podobno to nagroda + jednorazowy dodatek + i tu ponoć fajna sprawa bo dodatek na stale .... czy ktos orjentuje sie o ile jest ten dodatek dolozony bo kasa na koncie jest a kwita co i jak jeszcze nie bylo do podpisu

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: nagrody i dodatek przed wyborami
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2007, 19:18:42 »
mógłbyś się pochwalić?bo ja jakoś na koncie dużo nie znalazlem :angry:

Offline kkk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: nagrody i dodatek przed wyborami
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2007, 19:49:21 »
U mnie w kuj-pom.   nic na koncie nie przybyło.

Offline MisiaczekM

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
Odp: nagrody i dodatek przed wyborami
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2007, 20:52:56 »
W zależności jak KW zrozumiało pismo KG zwiększono wypłaty na dany okres tak by średnioroczna (jak sama nazwa wskazuje, mająca wypaść w grudniu) wypadła w październiku.... stąd te dziwne posunięcia, a związane jest to ze zmianą nr. kont na które wpływa uposażenie i nagrody. Dokładnie z wejściem w życie z dniem 1 listopada nowelizacji do naszej ustawy komendy albo pozbywają się pieniędzy dając nagrody lub na czasokres z dniem 1 października dorównując do średniej rocznej. Jak piszę jest to interpretacja każdego KW więc w każdym województwie może być różnie. Od 1.11 nagrody będą w oddzielnym paragrafie. Do tej pory były razem z uposażeniem i wynosiły 9 % uposażenia (wliczając w to nagrody roczne). Teraz to się troszeczkę powiększy... Związane jest to także z pieniędzmi uruchomionymi na dodatek motywacyjny, który przez brak rozporządzenia nie może być ruszony i najprawdopodobniej pójdzie na normalne nagrody... jeżeli oczywiście nie wejdzie ono wcześniej. Mają czas do kończ marca 2008... to na razie tyle...

PS. Aha, średnioroczna zwiększa się od 1.11 tylko dodatkowo.... chyba... jest wliczany 1% nagrody rocznej.... ci co dają podwyżki teraz... czuję, że w styczniu (średnioroczna na styczeń tj. 1 miesiąc) będą wszystko zabierać by ją zachować... przykre, ale prawdziwe.... mam nadzieję, ze czyta to ktoś z KG bo niektóre posunięcia KW ... chyba, ze to jest ich sprawka.... tylko szkoda, ze jak zawsze bez pisma przewodniego... tylko z informacją ustną... Nasz KW wymyślił sobie by utrzymać średnią roczną w każdym miesiącu.... a z czym to się wiąże? Ano z tym że jeśli młody dostaje młodszego ratownika to jego pensja w zrasta o 400 zł.... a zabierany jest mu dodatek, a że tak wielkiego nie ma to zabierany jest innym. Tak samo przy wzroście za wysługę lat.... komuś trzeba zabrać by dostać mógł ktoś...
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2007, 21:00:47 wysłana przez MisiaczekM »
Pozdrawiam,
 () ()
 ( o )   MisiaczekM
()_() 
 () ()

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: nagrody i dodatek przed wyborami
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2007, 21:22:53 »
u mnie o 810 peelenów konto wzrosło, ale dobre i to ^_^

Offline piotrfire

  • PSK
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Już emeryt
Odp: nagrody i dodatek przed wyborami
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2007, 23:08:45 »
A mi dodatek o 25 zeta hahahah
ab alio exspectes, alteri quod feceris

Offline Lukashik

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: nagrody i dodatek przed wyborami
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2007, 19:02:43 »
Witam.
Niby fajnie mi też wskoczyło 1150 przy średniej w Komendzie 2300 brutto. Dodam że mam 7 lat służby w tym dwa lata szkoły stanowisko st. ratownik bo po reorganizacji zmniejszyli o połowę etat dowódców zastępu z dwóch na zmianie do jednego. Wszystko niby ok jak by nie to że mam 170 złoty dodatku w biurze gość z takim samym stażem 450 zł dodatku i dostał 3000 brutto nagrody.
Dłużej już nie wytrzymam i wybuchnę z nerwów.
Pozdrawiam
W czasie pożaru nie budzić tylko przenieść w bezpieczne miejsce

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: nagrody i dodatek przed wyborami
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2007, 19:14:52 »
Hehee...
U mnie po 29 latach już niemal służb. dostałem na konto 700,-zł  :angry: Nie wnikam póki co - popytam, zobaczę i ewnt. wtedy Wrrrr!!!!  :wacko:
Jak widać to nadal... i co kraj to...  ^_^
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: nagrody i dodatek przed wyborami
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2007, 19:50:26 »
dostałem na konto 700,-zł 

to i tak dużo dostałeś.pociesze Cię,dostalem połowe z tego.