Autor Wątek: :"przeniesiona"???  (Przeczytany 5328 razy)

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
:"przeniesiona"???
« dnia: Październik 15, 2007, 19:37:55 »
szukałam czegoś w warunkach rekrutacji do SA (oczywiście z roku 2007) i moją uwagę przykuł: (tekst pogrubiony):

1. Kandydaci składający dokumenty powinni złożyć zaświadczenie o niekaralności zgodnie z art.28 ustawy o Państwowej Straży Pożarnej. (Najpóźniej w dniu rozpoczęcia egzaminu).
2. Po weryfikacji podań kandydat otrzyma wzór zaświadczenia lekarskiego dopuszczającego do egzaminu sprawnościowego i blankiet opłaty egzaminacyjnej
opłata egzaminacyjna wynosi 50 zł. (kandydat wnosi opłatę na konto szkoły do dnia egzaminu)
Kobiety po wstępnym zakwalifikowaniu do szkoły mogą zostać przeniesione do placówki wskazanej przez Komendanta Głównego PSP.
3. Terminy egzaminów:

co to znaczy?

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2007, 22:09:55 »
A może chodzi o to by wszystkie zakwalifikowane kobiety umieścic w jednej aspirantce aby nie czuły sie osamotnione jako nieliczne przedstawicielki swojej płci  ^_^
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2007, 22:17:48 »
ale to trochę nie fair....skoro ktoś zdaje do danego miejsca to ma powód ku temu, a tak co? n drugi koniec Polski przeniosą? coś tu nie bardzo....

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline el Fuego

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2007, 22:18:17 »
Znaczy to mniej więcej tyle, że jeżeli kobieta zda egzaminy do SA Poznań nie oznacza to, że będzie uczyć się w Poznaniu. KG może wyznaczyć szkołę, do której będą uczęszczały kobiety. Wydaje mi się, że chodzi o warunki socjalne. Kobieta na kompanii = osobne sanitariaty i takie tam...
Z tego co pamiętam było parę takich przypadków, że dziewczyny, które zdały egzaminy do szkół zostały po egzaminach przeniesione wszystkie do jednej szkoły. Żeby nie było sytuacji, w której musiałyby dzielić pokoju z facetami :-)

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2007, 22:20:13 »
no co...przynajmniej by porządek był.... ^_^  ^_^  ^_^

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline el Fuego

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2007, 22:21:51 »
I - kto wie - może strażak więcej...  -_-

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2007, 22:26:09 »
...w końcu mamy niż demograficzny.... porządny obywatel więcej to już coś ^_^  :rolleyes:

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline qba_21

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • mała ale fajna Honda CRX
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 15, 2007, 22:40:02 »
niż demograficzny już sie skończył a prawda jest taka że jak jest jedna kobieta na 20 lub więcej chłopa to nauka nie idzie za dobrze szczególnie w systemie skoszarowanym :wacko:, wiem coś o tym bo mimo że niejestem ,,jeszcze ,, zawodowym strażakiem to przeszedłem juz kilka tego typu doświadczeń -_- ciężko jest sie skoncentrowac na nauce :mellow:

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2007, 22:46:17 »
a co by się działo jakby były dwie.... qba_21 no nie mów że widok kobiet w swojej grupie nie daje Ci kopa do nauki? zawsze dodatkowa opcja pokazania sie.... ^_^  ^_^

oczywiście w tym momencie moje posty są żartobliwe, bez urazy proszę:)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline qba_21

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • mała ale fajna Honda CRX
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 15, 2007, 23:42:09 »
jak by były dwie to na 1 kobiete przypadało by 10 chłopa:P i tak źle i tak a nauka w tej sytuacji z kobietom jest mało wydajna, mam namyśli ,,Ide sie pouczyc z Gośką do jej pokoju,, gdzie pani gosia jest sama. Nieprzechodzi to. chyba że pani Gosia jest zupełnie nie atrakcyjna kobietą ^_^

Offline Meku

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 413
    • OSP w Kruszwicy
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2007, 20:10:19 »
A patrząc na to z drugiej strony to jedna na kompani to niczym paw na wybiegu wszyscy nadskakują, ten zrobi dla niej to, a ten to.
A jak spędzisz kilka dam w jedną szkołę to i zdrowa rywalizacja między nimi powstanie i dziewczyn więcej wiedzy wyniosą.
Sorry za ten ton, ale znam taką co to gwiazdą  jest w jednostce, a w praktyce to typowa blondynka.
ZSR  +  ZOSP  +  OSP
          http://www.ospkruszwica.pl

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 16, 2007, 20:36:25 »
do straży a konkretniej na podział chyba nie wybierają się "miękkie" panienki co to płaczą o paznokcie... takie jest przynajmniej moje zdanie...

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Meku

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 413
    • OSP w Kruszwicy
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 16, 2007, 20:52:29 »
I za to zdanie już Cię lubię ! ^_^
Zeby wszystkie myślały tak jak TY.
ZSR  +  ZOSP  +  OSP
          http://www.ospkruszwica.pl

Offline tommy

  • We fight what you fear!
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Miejsce na Twoją reklamę! :D
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 16, 2007, 21:01:53 »
dokładnie, kobiety które decydują się na PB (jeśli się dostaną) chyba sobie zdają sprawę z tego, że różnie to będzie.. raz źle, a raz jeszcze gorzej. Wszystkie inne chyba sobie nie zdają sprawy, że nie samymi paznokciami człowiek żyje. Pozdr
Cytuj
Ciekawa koncepcja.
Przy zderzeniach czołowych proponuje tak pociąć samochód, żeby nie wrócił na drogę, bo potem znowu do niego pojedziemy.

Archon

  • Gość
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 17, 2007, 06:53:32 »
...w końcu mamy niż demograficzny.... porządny obywatel więcej to już coś ^_^  :rolleyes:
   No właśnie teraz zaczyna się wyż demograficzny,a dokładniej osoby z rocznika 1988,1989,które mają 19,18 lat to tzw wyż.

Offline Iska

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • "mogę być Kimś będąc jednocześnie Sobą"
Odp: :"przeniesiona"???
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 18, 2007, 15:40:17 »
ja trochę rozumiem że faceci nie mogli by sie skupić... ale dziewczyna startuje do danej szkoły bo widocznie tam chce ... a nie ...
i Aga ma rację chyba do szkół nie idą panienki co płaczą o paznokcie... ja mam przynajmniej taką nadzieję
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2007, 15:32:26 wysłana przez Iska »
"...żeby pokonać ogień trzeba najpierw go pokochać ... "