Autor Wątek: kto stratuje w 2008 do SA?  (Przeczytany 89839 razy)

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 20, 2007, 20:21:10 »
słuchajcie... tego co tam na górze wymyślą to nawet najstarsi górale nie wiedzą ale jak pomyśleć na zdrowy rozum to przecież są tylko 3 aspirantki na cały kraj... "stara" gwardia cały czas odchodzi na zasłużone emerki a zadań jakie są nałożone na straż i cały KSRG przybywa a nie ubywa... wiec co tu dużo mówić... bądźmy dobrzej myśli...
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 20, 2007, 20:53:49 »
i tym pozytywnym akcentem możemy podsumować że jedyne co pozostaje to uczyć się i trenować:) a swoja drogą to czego ja się mogę bardziej bać to że zaprzestaną przyjmować kobiety albo jak w regulaminie jest napisane, KG wyśle mnie do szkoły do której wcale nie miałam ochoty iść:) ale... nic to, pożyjemy zobaczymy:)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 21, 2007, 00:08:02 »
i tym pozytywnym akcentem możemy podsumować że jedyne co pozostaje to uczyć się i trenować:)

W 100% się zgadzam, myślę również ze ta niepewność jest sprawdzianem naszej psychiki, słabsi zwątpią, przestaną sie przygotowywać nie widząc sensu, pozostaną najwytrwalsci którzy mimo niepewności dalej będą walczyć. Jest ryzyko ze to wszystko pójdzie na marne ale o taką stawkę warto zaryzykować. Może troche poważnie to zabrzmiało ale taka jest prawda, i zdaje sobie sprawe że jesli oficjanie zawieszą nabór to wyjde na idiote ze tak myslałem ale cóż... jest ryzyko jest zabawa
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 21, 2007, 20:16:00 »
na marne to na pewno nie pójdzie... nawet jak nie szkoła to pozostaje jeszcze nabór z ulicy... a jak nie to wojsko;)
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 23, 2007, 22:55:20 »
Ja jestem cwaniak  ^_^ i startuje w 2008 do SA :wacko:



Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 24, 2007, 09:22:00 »
cwaniak cwaniak... tylko ciekawe co jak naboru nie będzie, chyba się cwaniakowanko skończy:D ^_^  ^_^  ^_^ no, ale w sumie to za wiele na to nie wskazuje także ok:)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 02, 2007, 22:33:29 »
Nom i ja tez bede startował w 2008roku ponownie(drugi raz) do SA PSP w Poznaniu.
Mówia ze do 3razy sztuka;)
Trzeba próbować póki jest sie mlodym i pieknym;p hehe

Offline Zloty_

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 07, 2007, 22:28:07 »
ja zamierzam startowac w 2008 r. do cspsp jesli jest ktos kto mieszka w Kielcach i tez zamierza tam startowac to prosilbym o kontakt pozdro.

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 08, 2007, 11:16:32 »
Mam kilka pytań dotyczących przebiegu egzaminu wstępnego. Może nie jest to odpowiedni wątek. A mianowicie czy na teorii można mieć kartę ze wzorami taką jak na maturze, czy po egzaminie można dostać odpowiedzi z zadaniami które były, czy po sprawdzeniu tesu można prosić o wgląd do arkusza gdzie się zrobiło błędy. Chodzi mi o to że władze szkoły mogą kręcić przy sprawdzaniu testów.

zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 08, 2007, 17:01:22 »
z tego co słyszałem kart i kalkulatora takich jak na maturze mieć nie wolno :angry: Może w końcu kiedyś to zmienią....
Co do testów, odpowiedzi i wglądu do nich nic mi o tym nie wiadomo. Może ktoś z obecnych kadetów będzie coś wiedział :huh:

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 08, 2007, 17:39:15 »
Właśne napisałem maila do CSPSP wzwiązku z tymi pytaniami i czy wiadomo już coś na temat naboru i jego terminu. Ciekaw jestem czy odpiszą, a jak tak to co? Bo odpowidzi mogą wskazywać tylko na jedno. Wszyscy wiedzą na co :) szkoda się uczyć, trenować itd żeby ktoś miał Cię w h*** zrobić

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 09, 2007, 11:35:11 »

takie pytanie laika,

Jak  w straży po kursie szeregowców i juz  w jednostce to czy  jakoś  podanie u komendanta że   do SAPSP??

skończ podstawowy, skończ staż, otrzymaj mianowanie stałe, zrób , otrzymaj stanowisko które pozwoli ci na pozytywne rozpatrzenie raportu o aspirantkę. może uda ci się przekonać  aby wysłał cię do aspirantki. ewentualnie zrób to na własny koszt a komenda da ci tylko urlop szkoleniowy, w niektórych komendach juz tak jest.  pracujesz w komendzie to dalsze szkolenia jest tylko kwestia czasu.

Offline ryssioo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 10, 2007, 13:50:38 »
Mam kilka pytań dotyczących przebiegu egzaminu wstępnego. Może nie jest to odpowiedni wątek. A mianowicie czy na teorii można mieć kartę ze wzorami taką jak na maturze, czy po egzaminie można dostać odpowiedzi z zadaniami które były, czy po sprawdzeniu tesu można prosić o wgląd do arkusza gdzie się zrobiło błędy. Chodzi mi o to że władze szkoły mogą kręcić przy sprawdzaniu testów.
na egzaminie mozna miec tylko dlugopis lub olowek (zadnych wzorow, klakulatorow i komorek), odpowiedzi do testow sa zazwyczaj w internecie (tak jest w przypadku sapsp kraków), swoj arkusz odpowiedzi ostatni raz widzisz w dniu egzaminu

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 14, 2007, 19:49:41 »
Co do maturki zdajecie z chemi badz fizy czy idziecie latwiejsza droga przez gegre badz wos?? ^_^

Ja mam pytanie, mianowicie czy ktoś zdawał teraz maturę z chemii (poz. rozszerzony lub podstawowy) tą organizowaną przez Operon , jeśli tak to piszcie jak wam poszło? Ja pisałem rozszerzoną no i wynik taki sobie (mimo że zdałem to nie jestem z siebie do końca zadowolony), głownie dlatego ze powtórzyłem jak na razie niewielka partie materialu w porównaniu do całości, kto sie orientuje ten wie ile tego jest, ale myślę ze do lipca a tym bardziej do czerwca wyrobie sie z całością. Druga sprawa to taka ze do arkuszu autorstwa Operonu można mieć pewne "ale" i to nie jest tylko moje zdanie ale tez nauczycieli z kilku różnych szkół, było parę zadań w których nie wiadomo było o co chodzi a odpowiedzi w kluczu również jakby z kosmosu wzięte (i tez parę błędów jest). Piszcie jak wam poszło kto pisał.  -_-
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Archon

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 14, 2007, 20:10:04 »
Siemka ja pisałem poziom rozszerzony,78% uzyskałem,lecz uważam że do właściwej matury mamy jeszcze 4 miesiące to i wiedzy coś przybędzie.

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 14, 2007, 20:33:07 »
Po co wam matura z chemii? Jakaś alternatywa poza SA?

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 14, 2007, 20:43:49 »
Grześ89 w życiu wszystko się przydaje:D zdziwisz się jak często:)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 14, 2007, 22:06:02 »
Po co wam matura z chemii? Jakaś alternatywa poza SA?

Ja z chemią żadnej alternatywy nie wiąże (z biologią jedynie) ale jak juz sie ucze chemii do testow to co szkodzi do matury podejść, moze akurat kiedys sie do czegoś przyda, no i pozatym jeszcze jedna motywacja do nauki chemii  -_-
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Archon

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 15, 2007, 10:58:42 »
A ja wybrałem ten przedmiot,bo wiem że chemia jest potrzebna na egzaminach,to lepiej uczyć się jeden przedmiot na maturę i egzamin niż na maturze zdawać np:historię i jednocześnie uczyć się chemii,gdzie historia nie będzie mi potrzebna!!!

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 15, 2007, 12:35:53 »
Cytuj
Grześ89 w życiu wszystko się przydaje:D zdziwisz się jak często:)
nie musisz mi tego mówić już wile razy się przekonałem, że lepj sie uczyć niz robić i teraz mam chęć do nauki a czasem trzeba iść dorywczo do roboty po lekcjach to odrazu dostaje motywacji do naukii zwłaszcza chemii i historii :)

zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 15, 2007, 14:33:48 »
Ja zdaje z fizy, nie powiem jest co robić by to wszystko ogarnąć, ale da się... a najlepszą motywacją przykładania sie do nauki i korek, (na które nie ukrywam chodzę bo inaczej bym nie dał rady) jest opłacanie tych korek za swoją kasiorkę :mellow:, a nie mamy mamy czy kogo tam chcecie...Wiem to sam po sobie jak płacę za korki kasą, którą przed chwilą/kilka dni temu/ zarobiłem...

Offline bonluk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 17, 2007, 00:08:19 »
Czytam te wasze wszystkie posty jak bardzo chcecie do sapsp a tak naprawdę nie macie pojęcia jak wyglądają te szkoły. Niektórzy po prostu żyją chęcią dostania się do sapsp. Bardzo mnie to śmieszy bo zazwyczaj takie osoby się nie dostają dlatego że chcą przedobrzyć sprawę i wykładają sie na banalnych rzeczach.
Powiem tak jak już się dostaniecie to będziecie mówić że wpakowaliście sie w niezłe "gówno" wiem to z własnego doświadczenia haha  -_-

Offline Paweł W

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 17, 2007, 00:28:56 »
Czytam te wasze wszystkie posty jak bardzo chcecie do sapsp a tak naprawdę nie macie pojęcia jak wyglądają te szkoły. Niektórzy po prostu żyją chęcią dostania się do sapsp. Bardzo mnie to śmieszy bo zazwyczaj takie osoby się nie dostają dlatego że chcą przedobrzyć sprawę i wykładają sie na banalnych rzeczach.
Powiem tak jak już się dostaniecie to będziecie mówić że wpakowaliście sie w niezłe "gówno" wiem to z własnego doświadczenia haha  -_-

To napisz nam jak wygladaja te szkoły, co robić żeby sie nie wyłożyć na tych banalnych rzeczach i czemu to jest jak to nazwałeś niezłe"gówno"????

Offline bonluk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 17, 2007, 17:08:04 »
Sorry chłopaki i dziewczyny, że wywołałem taką nerwową atmosferę ale wypowiedzi innych uczestników forum na mój temat pozostawiam bez komentarza w końcu to forum i każdy może pisać co chce i co jest zgodne z regulaminem ale nie rozumiem oburzenia forumowicza Archon, który jak mówi ma marzenia ale zero pokory wiec życzę mu dostania się do którejś z sapsp a najlepiej do takiej w której tej pokory uczą bardzo dobrze hahaha -_-

A jeśli chodzi o późniejszą naukę to ani razu nie będziecie mieli do czynienia z fizyką i chemią
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2007, 17:29:30 wysłana przez bonluk »

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 17, 2007, 18:14:54 »
bonluk możesz powiedzieć którą aspirantkę kończyłeś ?
W którym roku ?
I ile osób odpadło z Twojego rocznika i za co ?
Pozdrawiam
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."