Autor Wątek: Płetwonurek Psp  (Przeczytany 3300 razy)

Offline felix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Płetwonurek Psp
« dnia: Kwiecień 03, 2004, 00:46:37 »
Witam poszukuje informacji na temat płetwonurków psp, tzn. interesuje mnie czy mają oni jakies dodatki za tą robotę , dodatkowy urlop itp. Czy wogóle warto robić taki kurs (chyba lepiej miec jakies papiery nie ??). Piszcie tez o waszych wrazeniach z tej brudnej roboty :) . POzdrawiam wszystkich firemanów

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Płetwonurek Psp
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2004, 18:53:19 »
..... masz "urlop" jak wyciągniesz topielca którego zauważysz 30 cm przed nosem (bo taka czysta woda) i pójdziesz na L4 bo masz zapalenie oskrzeli. hehe ale zabawa przednia ....

kuba

  • Gość
Płetwonurek Psp
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2004, 17:52:23 »
a więc tak to wszystko zależy od komendy. jeśli masz nurka psp możesz liczyć na dodatek służbowy u mnie jest to 80zł miesięcznie (zależy od komendy) czy warto ??? tu naprawde trzeba się zastanowić, jest tak jak kolega pisał czarna robota wież mi średnia przyjemność szukać kogoś w gównie, niestety tak to jest z czystością naszych wód. nic nie widzisz wszystko na macanego a jak chwycisz za np. jakiś korzeń myślisz czy to ręka gościa , może noga. wstrętna robota. ale są też plusy może jakiś obóz szkoleniowy w ramach delegacji i prywatnie na wakacjach możesz ponurkować. pozdrwaiam kuba

Offline Przyszły Strażak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
    • http://www.kingoftheroad.prv.pl
Płetwonurek Psp
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2004, 18:07:44 »
A gdzie można taki kurs ukończyc?

Offline strazak-goral2003

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
    • http://
Płetwonurek Psp
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2004, 09:39:32 »
Nie jestem pewien ale ja to zdaje tak (mam16 lat :D ) Najpierw teraz robie młodego ratownika, jak go zdam ide na kursy płetwonurka pozniej ratownika wodnego itd.

Ale nie jestem pewien czy mozna robic ten kurs bez młodszego ratownika
A ten kurs to musisz poprosic ratowników na basenie o namiary.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2004, 09:40:44 wysłana przez strazak-goral2003 »
gdy patrzę w góre widze chmury i jak każdy maże zapominam o dziesiątkach przyziemnych zdarzeń ...

Guest

  • Gość
Płetwonurek Psp
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2004, 11:35:58 »
Robota czarna, góra kilka razy w roku coś się trafi. Poza tym, lewe wpisy o nurkowaniach i za każdy rok służy dodatkowo 2% więcej do emerytury. Najważniejsze wpisywać i wpisywać. A co do obozów szkoleniowych to wiadomo .....

Offline strazak_pletwonurek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
    • http://www.strongwomen.republika.pl
Płetwonurek Psp
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2004, 23:21:46 »
To co napisali koledzy jest prawdą nie jest to nic ciekawego wchodzenie do wody ktora jest zimna,  brudna i jeszcze każą szukać rozwalającego się ciała. Ale z drugiej strony są ćwiczenia podczas których spędzisz troche czasu na powietrzu jakiś grill się zawsze znajdzie przynajmniej tak jest na naszych wyjazdach z grupy ratownictwa wodno-nurkowego w którym jestem czlonkiem. Pytałeś gdzie mozna zrobić taki kurs, jezeli chcesz cywilne papiery (pletwonurka) to w kazdym klubie nurkowym. Na kurd nurka PSP to Borna Sulimowo z tym ze to jednostka cie tam wysyla (przynajmniej tak bylo w "mojej" jednostce
Pozdrawiam Kasia  

NUREK Z PSP

  • Gość
Płetwonurek Psp
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2004, 19:40:06 »
KURSY TO (BORNE SULINOWO) SZKOLENIE DLA PSP LUB GNIEZNO PAN RUDOLF TYBLEWSKI SPECJAQLISTA W NURKOWANIU NAWET WYDAŁ KSIĄŻKE JAK POTRZEBUJESZ SZERSZYCH INF. TO NAPISZ NA e-mail antekstrazak@go2.pl :ph34r:
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2004, 09:05:50 wysłana przez aniolstroz »

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Płetwonurek Psp
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 18, 2004, 18:12:33 »
Cytuj
Nie jestem pewien ale ja to zdaje tak (mam16 lat :D ) Najpierw teraz robie młodego ratownika, jak go zdam ide na kursy płetwonurka pozniej ratownika wodnego itd.

Ale nie jestem pewien czy mozna robic ten kurs bez młodszego ratownika
A ten kurs to musisz poprosic ratowników na basenie o namiary.
Pozdrawiam
Wie na pewno, że można sobie zrobić od razu kurs płetwonurka.
Ale mnie interesuje jaki jest mniej więcej koszt zrobienia młodszego ratownika i co ten tytuł Ci daje - jakie uprawnienia  :huh:



Pozdrawiam !!!  :D  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ