Autor Wątek: Sprzęt od sponsorów, fundacji...  (Przeczytany 273950 razy)

Offline jedrus998

• Początkujący
  • *
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #1020 dnia: Maj 02, 2019, 17:56:21 »
/del
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2019, 23:13:39 wysłana przez jedrus998 »

Offline daiman998

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #1021 dnia: Czerwiec 27, 2019, 12:12:52 »
Szanowni koledzy, do 1-go lipca zostanie rozstrzygnięty konkurs Funduszu Składkowego Ubezpieczeń Społecznych Rolników. Ktoś przerabiał już może temat i wie czy info jest w postaci listy, czy dzwonią albo maile wysyłają??

Offline eddie

• Stary Wyga
  • **
    • Platforma Alarmowania Strażaków
« Odpowiedź #1022 dnia: Czerwiec 28, 2019, 14:25:05 »
Jak na razie to znikło ogłoszenie o tym konkursie.
Platforma Alarmowania Strażaków - www.pasosp.pl

Offline bodzio206

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #1023 dnia: Lipiec 01, 2019, 14:29:26 »
Szanowni koledzy, do 1-go lipca zostanie rozstrzygnięty konkurs Funduszu Składkowego Ubezpieczeń Społecznych Rolników. Ktoś przerabiał już może temat i wie czy info jest w postaci listy, czy dzwonią albo maile wysyłają??

Ma być opublikowana lista i powiadomienie mailowe......
Czekam już od piątku, bo tak mnie poinformowano, że 28 o 14:00 będą wyniki - BRAK
Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi?? Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni.

Offline Dzientki

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #1024 dnia: Lipiec 01, 2019, 16:56:50 »
Dzisiaj dostaliśmy e-maila z pozytywnym wynikiem. Wnioskowaliśmy o kwotę 4,5 tyś. dostaliśmy trochę mniej.

Offline klepi

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #1025 dnia: Lipiec 03, 2019, 08:57:06 »
Podobno wszystkie wnioski które zostały  złożone poprawnie są pozytywnie. Średnio 3800 na jednostkę

Offline Fistach

• VIP
« Odpowiedź #1026 dnia: Lipiec 03, 2019, 09:15:41 »

Ma być opublikowana lista i powiadomienie mailowe......
Czekam już od piątku, bo tak mnie poinformowano, że 28 o 14:00 będą wyniki - BRAK

Jak coś to już jest lista obdarowanych na stronie krus.

Offline donbaranesko

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #1027 dnia: Lipiec 03, 2019, 10:50:24 »
A orientujecie się czy te dofinansowania z Funduszu Składkowego Ubezpieczeń Społecznych Rolników jest przyznawany tylko raz rocznie czy może być ogłoszony drugi raz w ciągu roku?
W mojej OSP nie wiedzieliśmy o tym dofinansowaniu i chcemy się dowiedzieć czy będzie taka możliwość i szansa dla nas gdyby się okazało, że będzie druga tura. Stąd moje pytanie.

Offline laciok

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
« Odpowiedź #1028 dnia: Lipiec 03, 2019, 11:14:28 »
Szczerze to mniej bym się zdenerwował gdybym wcale nie dostał tego dofinansowania niż kwoty które przyznali... Nijak się to ma do potrzeby wnioskowanej, najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby przyznawanie pełnych wnioskowanych kwot dla np. 100 jednostek niżeli ochłap dla 500 bo teoretycznie nikt na tym nie skorzysta... Mocno rozważam nie podpisanie umowy.

Offline klepi

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #1029 dnia: Lipiec 03, 2019, 12:30:59 »
Szczerze to mniej bym się zdenerwował gdybym wcale nie dostał tego dofinansowania niż kwoty które przyznali... Nijak się to ma do potrzeby wnioskowanej, najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby przyznawanie pełnych wnioskowanych kwot dla np. 100 jednostek niżeli ochłap dla 500 bo teoretycznie nikt na tym nie skorzysta... Mocno rozważam nie podpisanie umowy.
To jaka to kwota?  A na co był wniosek? I na jaką kwogę?

Offline laciok

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
« Odpowiedź #1030 dnia: Lipiec 03, 2019, 13:22:18 »
Jakie to ma znaczenie na co był składany wniosek i na jaką kwotę? jedna jednostka potrzebowała na realizację zadania 10tys a inna 50tys i żadna z nich nie zrealizuje projektu w 100% z uwagi na wysokość przyznanych dotacji. Wagą tutaj nie powinno być zadowolenie wszystkich po trochu, jak i wybiórczość zadania ponieważ dla każdej jednostki było to ważne czy pisali o 10 węży czy o sprzęt specjalistyczny... u każdego wynikało to z potrzeby terenowej co jest ważnym i istotnym elementem, dlatego mniej bym był zawiedziony gdybym nie dostał wcale, mając świadomość że inna jednostka ze spokojem zrealizuje sobie całościowo zamierzenia które wskazała we wniosku. Dla uściślenia otrzymana dotacja u mnie wyniosła 20% zakładanego wsparcia we wniosku.

Offline Fistach

• VIP
« Odpowiedź #1031 dnia: Lipiec 03, 2019, 16:00:21 »
@laciok czyli tak samo jak u wszystkich - po 20%

Offline tomek2

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #1032 dnia: Lipiec 03, 2019, 16:55:18 »
Witam, nie do końca jest tak jak piszecie, nam urwali,, tylko.,, 20 procent wnioskowanej kwoty, nie wiem czy na wysokość dotacji miał wpływ wkład własny u mnie akurat było to 20 procent całości.
Cudownie jest:powietrze jest! Dwie ręce mam,Dwie nogi mam.W chlebaku chleb, do chleba ser, do picia deszcz...

Offline Kowal1906

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #1033 dnia: Lipiec 03, 2019, 17:42:39 »
@Fistach podaj linka do listy na priv bo nie mogę znaleźć ani na FSUSR ani na KRUS tak jak napisałeś 🙂

Offline Fistach

• VIP
« Odpowiedź #1035 dnia: Lipiec 04, 2019, 19:31:10 »
@Kowal1906 to ten link co podał @kamil237

Offline Kowal1906

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #1036 dnia: Lipiec 05, 2019, 10:33:54 »
Dzięki Panowie 🙂 nie wiem jak mogłem tego nie widzieć :wall:

Offline klepi

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #1038 dnia: Styczeń 20, 2020, 11:19:21 »
Witam.
Wie ktoś może jak i gdzie napisać wniosek do Funduszu sprawiedliwości o sprzęt dla OSP. Były ostatnio reklamy ze FS nadal dotuje OSP ale po wejściu na ich stronę nie mogę tego znaleźć. Ktoś wie gdzie dokładnie tego szukać a może ktoś już próbował i coś podpowie

Offline Lacky

• Strażak Sam
« Odpowiedź #1039 dnia: Styczeń 21, 2020, 22:35:06 »
Urząd Gminy jest beneficjentem srodków z funduszu sprawiedliwości, więc to oni musza wystąpic z wnioskiem
"Zgasiliśmy pożar w oborze. Nie spłonęła żadna krowa, utonęło dziesięć."