Służba > Forum ochotników

Sprzęt od sponsorów, fundacji...

(1/208) > >>

bialyKsiaze:
Witam!

Chciałbym zapytać kolegów z kraju czy i jeżeli tak to co dostaliście od sponsorów bądź fundacji w ostatnich 2 latach do OSP??

DO założenia tematu skłoniły mnie dwie negatywne odpowiedzi FUNDACJI na prośbę o przekazanie deski ortopdeycznej. dla jednostki włączonej do KSRG...

1. WOŚP - "brak środków finansowych ze względu na wdrażany do szkół program nauki pierwszej pomocy..." taką dostałem odpowiedź, hmm zniósłbym każde inne wytłumaczenie ale nie takie...

2. Fundacja Bezpieczni W Ruchu Drogowym - gdybym nie zadzwonił to pewnie bym się nie dowiedział choć podobno fundacja rozpatruje przyjete wnioski i daje odpowiedź co miesiąc. Ale nic, zadzwoniłem i usłyszałem " hmm...pamiętam, było takie pismo ale niestety narazie wstrzymaliśmy się z finansowaniem takich rzeczy. Może wrócimy do tematu kiedyś..." Bez komentarza.... ( kilka dni wcześniej czytałem obszerny artykuł w prasie o tym że owa fundacja przekazała Komisariatowi Policji na gdańskich stogach samochód operacyjny, sprzęt komputerowy i biurowy). Cóż może OSP ze wsi to za mało medialny temat dla takich fundacji...

Cóż, pozostaje we włąsnym zakresie kombinować jak koń na światłach i może kiedyś deska będzie, oby szybko bo za rok  oddają do użytku odcinek autostrady A-1 a zjazd 4km od nas...

PISZCIE JAK JEST U WAS

BRAVEHEART:
Jak większość Fundacji ich charaketer ma tylko "wygląd" - zazwyczaj medialny.

Normalnie fundacja nie powinna mieć charakteru zarobkowego - no ale róznie to wygląda.

Porta:
Dzwoniłem do fundacji wczoraj, dowiedziałem się, że wnioski chwilowo nie rozpatrują, przełożyli to na jakiś czas, ale myślą , że wszystkie nadesłane będą pozytywnie rozpatrzone.

bialyKsiaze:
Porta ale do jakiej fundacji dzwoniłeś do BWRD do Gdańska czy inną masz na myśli?! Pozdro

a_n_d:
Hmm, u mnie jedna taka "fundacja" prowdziła kurs pierwszej pomocy, a teraz to z tą fundacją troszkę źle się dzieje...



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej