Autor Wątek: Co Się Dzieje?  (Przeczytany 4202 razy)

Offline druh Marek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 247
Co Się Dzieje?
« dnia: Marzec 02, 2004, 10:02:34 »
Witam
Byłem na zebraniu sprawozdawczym, u nas w OSP i się dowiedziałem, że na zawody wojewódzkie powinna jechać inna jednostka (ta która wygrała powiat 2 lata temu) a nie my. W sumie to zawody wojewódzkie powinny odbyć się w 2004 roku (zgodnie z harmonogramem, jaki jest w regulaminie zawodów OSP), ale odbyły się w 2003 i pojechaliśmy my na te zawody. Na zawody jadą, z tego, co mi wiadomo zwycięzcy zawodów powiatowych (ci którzy wygrali na I zawodach powiatowych po ostatnich wojewódzkich) i ci którzy wygrali drugi raz powiat.
I mam pytanie, czy teraz na zawody wojewódzkie pojedzie jednostka X(która wygrał powiat 4 lata temu)? jeśli nie wygra powiatu? (z tego co się dowiedziałem to powinna startować z nami, ale nie startowała) czy wszystko kręci się jak dawnej.

Moim zdaniem, wypadliśmy dobrze na tych zawodach (mogłoby być lepiej) ale to nasz pierwszy start na takim szczeblu (oczywiście naszej młodej sekcji). Dla zainteresowanych zajęliśmy 6 miejsce osiągając w bojówce 43,29 oraz w sztafecie 61,38, co łącznie dało nam 104,67.