Autor Wątek: Pytanie do Zwiazkowców??  (Przeczytany 6126 razy)

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Pytanie do Zwiazkowców??
« dnia: Maj 21, 2007, 14:14:56 »
Proszę o odpowiedź.Należałem do ZZ jakieś 10 lat,później nie spodobała mi się pewna decyzja zarządu.nie podoba mi się w dalszym ciągu to że faceci z zarządu bardzo rzadko kontaktują się z Nami.Czy jeśli złożył bym akces o ponowne przyjęcie do ZZ to są ku temu jakieś przeszkody??Pozdrawiam

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Pytanie do Zwiazkowców??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2007, 16:05:21 »
O ile znam statuty związków, to formalnych przeszkód nie ma. Nie znaczy to że po złożeniu deklaracji musisz być przyjęty do związku, nawet wstępując po raz pierwszy. Są oczywiście procedury odwoławcze od odmownej decyzji - szczegóły w zależności od związku i władz zoz.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2007, 20:27:37 wysłana przez piotr998 »
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Pytanie do Zwiazkowców??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2007, 20:18:05 »
Należałem do ZZ jakieś 10 lat,później nie spodobała mi się pewna decyzja zarządu.nie podoba mi się w dalszym ciągu to że faceci z zarządu bardzo rzadko kontaktują się z Nami.Czy jeśli złożył bym akces o ponowne przyjęcie do ZZ to są ku temu jakieś przeszkody??

Nie przesadzaj z tą decyzją Zarzadu Komisji, jak Ci się nie podobała to trzeba było przyjść do Zarządu i porozmawiać. Nie zrobiłes tego. A co do kontaktów pomiędzy Zarządem a Członkami Komisji to wygląda tak, że jak się nie ma co przekażać załodze i załoga nie zgłasza żadnych uwag (spraw do załatwienia z KM) to spotkania się nie odbywają. A co do ponownego wstapienia w szeregi ZZ to nie widzę przeszkód. Złóż deklarację.

pozdro