Autor Wątek: Czy K.P. może zgodnie z prawem przydzielić gr.st.inspektora podoficerowi?  (Przeczytany 1424 razy)

Offline stif

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Sprawdzałem w kwalifikacjach i nie znalazłem przepisów na podstawie których można dostac taki awans.

Anonim

  • Gość
Cytuj
Sprawdzałem w kwalifikacjach i nie znalazłem przepisów na podstawie których można dostac taki awans.

Nie wiem, czy mówimy o tej samej komendzie i nie wiem, czy może, ale przydziela..

Offline stif

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Tyle to Ja też wiem chodzi mi o interpretacje przepisów.

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Rozporządzenie MSWiA w sprawie kwalifikacji jednoznacznie przesądza sprawę, konkretne wymogi lub ew. zgoda ministra na odstępstwo od wymogów.  -_-
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline stif

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Rozumiem że jak K.P.nie otrzymał zgody od MSWiA to zrobił to z pominięciem obowiązujących przepisów.Pozostaje mi tylko w takim razie spytac na pismie K.P. czy otrzymał taką zgode od MSWiA.

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Pozostaje mi tylko w takim razie spytac na pismie K.P. czy otrzymał taką zgode od MSWiA.
To już wyłącznie Twoja decyzja, ja mogłem podpowiedzieć od strony prawnej, jak Ty tą wiedzę wykorzystasz - Twoja sprawa ( nie znając szczegółów nie będę nawet próbował nic sugerować). -_-
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe