Autor Wątek: a jeśli sie nie dostaniesz???  (Przeczytany 2175 razy)

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
a jeśli sie nie dostaniesz???
« dnia: Maj 06, 2007, 14:54:09 »
co będziecie robić jeśli sie jednak nie dostaniecie? co będziecie robić przez ten rok do następnego naboru(o ile wogóle będzie)? -_-
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 15:29:21 wysłana przez agusiaczek »

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: a jeśli sie nie dostaniesz???
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2007, 15:13:19 »
porada dla chlopakow zapisac sie na studia (aby was wojsko nie zawinelo) i uczyc sie fizy i chemi cwiczyc konkurencje sportowe z egzaminow

Offline Trojan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: a jeśli sie nie dostaniesz???
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2007, 23:00:02 »
Niby tak ale jak jesteś po służbie wojskowej to zawsze inaczej na Ciebie patrzą.

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: a jeśli sie nie dostaniesz???
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2007, 23:17:07 »
Będąc w wojsku nie będziesz miał czasu na naukę. Ba! nawet nie będziesz miał możliwości. A tak, pójdziesz na zaoczne (byle co) i tak się nie będziesz uczył bo będziesz się przygotowywać do egzaminów do SA, a WKU da Ci spokój.
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Trojan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: a jeśli sie nie dostaniesz???
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2007, 00:52:26 »
No pewnie i racja. Ale jak to jest z tymi studiami będę mógł sobie w czasie studiów załóżmy kolejny raz startować do SA??

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: a jeśli sie nie dostaniesz???
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2007, 13:43:43 »
Jak sie nie dostane to ide na studia, chyba, ze maturka slabo pojdzie to do Wojskowej Strazy Pozarnej, a pozniej z ulicy do PSP. Troche ambicji, wybicie się ponad innych i wysla mnie na zaocznego aspiranta, bo za kilka lat pewnie przywroca spowrotem, jak sporo ludzi na emeryturke odejdzie.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: a jeśli sie nie dostaniesz???
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2007, 14:36:51 »
...mowia ze juz latwiej dostac sie do SGSP niz to mialo miejsce za jankowskiego
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline Rambo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Po zawodach...;)
Odp: a jeśli sie nie dostaniesz???
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2007, 22:43:00 »
Witam. Jestem nowy na tym forum ale trochę oczytany w waszych postach... Więc ja w tym roku startuje do SGSP ( dzienne mundurowe ) i jeśli się nie dostane to no problem  idę na zaoczne ( na WIBP lub na jakiekolwiek inne aby przezimować ) i mam cały rok na porządne przetrenowanie ( testy ,wiedza ogólna i sprawność fizyczna ) i próbuje za rok. A jeszcze w miedzy czasie przez ten rok powyrabiam sobie ( przynajmniej będę się starał ) kategorie C ,D i C+E lub D+E  aby jak już się dostanę do szkółki i ją skończę to miał trochę łatwiejszy start w PSP... Jak narazie skupiam się na tym aby w tym roku dostać sie na dzienne... Pozdrawiam wszystkich  -_-