Autor Wątek: Uszkodzenia Węży Ssawnych  (Przeczytany 3857 razy)

Offline Simoonnn

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« dnia: Styczeń 15, 2004, 21:21:53 »
Z góry dziękuję za dodatkowe uwagi. Pozdrawiam

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2004, 21:50:28 »
Nieeee, no  poprawcie mnie moi drodzy ale to lekka przesada !!

Simoonnn'ie no bez przesady, co to za temat? Rejestrujesz konto i walisz takiego gaga. że ręce opadają.
Cytuj
Z góry dziękuję za dodatkowe uwagi.
To są właśnie moje 'dodatkowe uwagi.
Napisz Co chcesz wiedzieć, dlaczego ważne jest zdobycie opinii o ssawniakach.  Piszesz pracę naukową czy po prostu się nudziłeś?

Jeśli to takie ważne, napisz nam o tym ze szczegółami, inaczej wybacz, ale to lekkie lekceważenie nas - użytkowników forum.

PS.
Jeśli nie zajdą ważne okoliczności do niedzieli kasuję ten wątek, jak i wątki KUCHARA o podobnej treści.
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.

Offline KUCHAR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2004, 01:03:19 »
Nie wiem co jest nie tak  w sondzie Simooonna. Mi też są potrzebne takie informacje  a właściwie NAM, bo piszę w imieniu sporej grupy strażaków. Kilku z nas jest bywalcami na forum i pewnie odpowiada na inne ankiety. Ostatnio np. głosowałem na Stara 266. Nie wiem dlaczego sonda nt. węży jest gorsza od takiej nt. samochodów czy innego sprzętu. A jeśli popełniono jakieś błędy tworząc ankietę to można to skomentować. Apeluję o pozostawienie ankiet i głosowanie.

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2004, 01:22:58 »
Na PW wymieniliśmy stanowiska z Simoonnn'em. Liczę, że uwzgledni moje zdanie.
Co do innych ankiet --> zgadzam się bywały różne, często nalezało reagować. Ostatnio pojawiły sie głosy zirytowanych grupowiczów i powstał pomysł regulaminu oraz szerszego moderowania.

Pozdrawiam 'sporą grupę strażaków' z I piętra, piszcie dużo i ciekawie, a napewno wszyscy na tym skorzystamy !
 
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2004, 08:34:27 »
Ja też chciałbym wtrącić swoje 5 groszy z opinią na temat tych tematów!
Jak zobaczyłem te tematy w dziale sprzęt to normalnie aż się cały "czerwony" zrobiłem ze złości! Nawet po przejrzeniu ich mi nie minęło bo uważam je za beznadziejne i mimo że są potrzebne do jakiejś ankiety to i tak jestem na NIE! Ja uważam że można to było inaczej zrobić - a mianowicie stworzyć jeden temat na temat Ankiety! Napisać o co Tobie dokładnie chodzi, do czego to potrzebujesz itp. podac swoj mail i poproscic aby osoby chętne do wypełnienia ankiety zgłosiły się do Ciebie (przysłały swojego maila). No i wysyłałbyś im tą ankietę a oni by to wypełnili i odesłali Tobie spowrotem!

I uwaga do forumowiczów - jeżeli taki temat by się np pojawił to proszę o nie umieszczanie postów typu: "Ja z chęcią bym taką ankietę wypełnił" , "Wyślij mi na xxx@xx.pl" itp. Jeżeli coś prywatnego chcesz przekazać to skorzystaj z Prywatnej Wiadomości!!!

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2004, 10:24:07 »
No to ja też muszę się odezwać, jako moderator tego działu. Ten typ podpada chyba pod zaproponowany punkt:

Cytuj
- nie otwieraj nowego tematu jeśli pytanie przez Ciebie zadane jest pytaniem krótkim i słabo sprecyzowanym, albo tematu na który sam nie masz nic do powiedzenia (np. "Co sądzicie o ... ?", "Tu możecie wpisywać..."). Jeśli już otwierasz temat "Tu możecie wpisywać..." to tylko w przypadku gdy od razu sam wpiszesz coś ciekawego (!) na ten temat.

Z drugiej strony moje odczucia są takie, że jako moderator nie chciałbym być postrzegany jak hegemon wywalający wszystko co mu się nie podoba. Dlatego proponuję szybkie przyjęcie regulaminu i jego stosowanie...

Witek

PS. I jeszcze jedno: będzę wdzięczny ze wszelkie uwagi dotyczące mojego moderowania - nie jestem wszechwiedzący i popełniam błędy, czasami mogę się mylić, więc jeśli coś będę robił nie tak, to dajcie znać (wiadomością prywatną).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2004, 10:26:50 wysłana przez Witold »

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline KUCHAR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2004, 19:37:00 »
Jestem autorem 3 ankiet, które wywołały tyle oburzenia. Nadal nie wiem skąd te krytyczne głosy na ich temat. Może tematy są mało interesujące ale nie trzeba w nich głosować. Są mi po prostu potrzebne informacje na taki, dla niektórych budzący złość, temat.
Anielestrużu co Cię trak zezłościło w moich sondach, może mi wyjaśnisz swoje "5 groszy". Naprawdę uważasz, że sposób zdobycia głosów jaki Ty podsunąłeś byłby skuteczny. Ankiety na mało ciekawy temat nie wzbudzają zainteresowania, tym bardziej po odesłaniu głosujących na inną stronę.
Wydaje mi się, że na forum może każdy zabrać głos, po to przecież zostało ono stworzone.
Czekam na kolejne głosy krytyczne, przynajmniej jest ciekawiej.
Pozdrawiam wszystkich głosujących i nie głosujących.

Offline Simoonnn

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2004, 19:50:45 »
Anielestróżu zastanawia mnie Twój czerwony wyraz twarzy, nie wiem z jakiego powodu uważasz ten temat za beznadziejny. Jeśli nie chcesz udzielać odpowiedzi na ankietę, wcale nie musisz. Twoje krytyczne zdanie o ankiecie wydaje mi się bezpodstawne. A wracając do Twojego pomysłu...skoro uważasz że skuteczniejsza jest proponowana przez Ciebie sonda to jesteś w wielkim błędzie. Jestem pewien, że Twoja propozycja okazała by się jeszcze większą klapą. Sam widzisz jak wielki zamęt budzi wypełnienie jednej prostej ankiety. Lepiej krytykować, czy przez chwilę pomyśleć i oddać głos?

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2004, 22:46:48 »
kol. Simon przedmowcy maja duzo racji. jesli ankieta to powinno bbyc zaproszenie do tejze, pozniej wyjasnienie po co ta ankieta. co juz zrobiles i tak dalej. troche grzeczniej,  poza tym to wypadaloby sie przywitac w pierwszym poscie a nie ...........
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Młodzik

  • Gość
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2004, 23:22:55 »
Hey no nie czepiajcie sie chlopaka znow tak! co to szkola? ma sie z wszystkimi witac na okolo? :P
jezeli post jest malo "wazny" dla wszystkich, to po otrzymaniu jakis wynikow mozna go skasowac, a jezeli kolega nasz potrzebuje to to moim zdaniem tutaj powinien szukac pomocy

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Uszkodzenia Węży Ssawnych
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2004, 22:37:42 »
A wracając do uszkodzeń węży ssawnych. Nie oddałem głosu w ankiecie, bo nie ma opcji którą chciałbym zaznaczyć. Otóż poza tym, że węże ssawne należą do grupy sprzętu raczej bezawaryjnego, to najczęstszym uszkodzeniem z jakim się spotkałem jest "łamanie" się wąża - choć pęknięcia z rozszczelnieniem nie pamiętam w mojej jednostce.

Witek

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl