Autor Wątek: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007  (Przeczytany 10343 razy)

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Na stronach KG czytamy miły komunikat było odbyło się itd
http://www.straz.gov.pl/?p=/pl/news/&n=23483

W dniu 2 marca br. Komendant Główny PSP Zastępca Szefa OCK st. bryg. dr inż. Witold SKOMRA spotkał się z przedstawicielami Rady Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie. W trakcie spotkania Komendant Główny PSP zaprezentował uczestnikom spotkania zagadnienia w zakresie:
–        przywrócenia gotowości operacyjnej jednostek interwencyjnych PSP do takiego stanu, aby utrzymać poziom bezpieczeństwa jaki był przed 2005 rokiem,
–        uelastycznienia obsady zmian służbowych z wykorzystaniem mechanizmu zapłaty za ponadnormatywny czas służby,
–        wykorzystania środków w zakresie systemu motywacyjnego oraz przejścia na wskaźnikowy system płac.
Ponadto Komendant Główny PSP wyraził wolę opracowania wspólnej strategii działania pomiędzy kierownictwem Komendy Głównej PSP, a centralami pożarniczych związków zawodowych w zakresie realizacji powyższych zadań. 


Na stronie KSP NSZZ http://www.skpnszz.org/news.phpWg mnie ironizujący komunikat
Tak było (miało być ?) według KG PSP.
Jak było naprawdę - dowiecie się wkrótce z oficjalnego komunikatu z posiedzenia Rady KSP NSZZ "Solidarność"


... a na stronie tego  forum http://www.strazak.pl/forum/index.php?topic=3543.600 KG pisze: "Tymczasem po 5 minutach wstępu zostałem poproszony o opuszczenie sali". Ktoś może wyjaśni coś bliżej bo na oficjalny komentarz możemy poczekać i .... i poczekamy ale jakoś niemrawo jest tworzony

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2007, 01:50:43 »
Jak zwykle JEKG zdążył już napisać swoją wersję wcześniej. I zrobił to bardzo sprytnie.
Cytuj
Trzymając się Pańskiej stylistyki przyda się do tego krótka ankieta:
1. To miał być kawał z okazji zbliżającego się 1.04 - wcale nie chcieliśmy Pana widzieć.
2. Chcieliśmy Pana upokorzyć - taki przygotowany niby, a tu wynocha.
3. To co mówi Przewodniczący nam wystarcza.
4. Sam nie wiem o co chodzi.
5. Żaden członek NSZZ Solidarność nie wie o co chodzi.
6. Żaden  strażak nie wie o co chodzi członkom Rady KSP NSZZ Solidarność.

A przy okazji. Dwóch przedstawicieli woj. Podkarpackiego zrezygnowało z dalszych prac w Radzie. Jak Pan to ocenia. Pozdrawiam i nie obiecuję że jeszcze raz skorzystam z zaproszenia.

Co do pkt.2 to teraz Pan Komendant odczuł na własnej skórze jak to jest czuć się upokorzonym. Chyba niestety zapomniał jak zachorował i  odwołał umówione spotkanie ale nie przeszkadzało to jechać na Śląsk. No cóż są sprawy ważne i ważniejsze....
Co do treści do tej formy "niby ankiety" to sprytnie Pan Komendant w punkcie 3 do 4 stara się poróżnić ZZ i strażaków sugerując że nikt tego nie rozumie.
Ale to już tradycja. :) Przecież o to chodzi. Już dwóch przedstawicieli podkarpacia zrezygnowało z udziału w Radzie. Kolejny sukces Pana Komendanta !! Z tym że po wypowiedzi Przew. "S" wychodzi na to, że nie do końca było to prawdą.
Stosując cały czas taką taktykę ....nie dziwię się, że spotkanie miało właśnie taki przebieg.
Komentarz na pewno się pojawi.

proponuję jeszcze trochę cierpliwości. 

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2007, 14:16:27 »
Na stronie "S" jest już komunikat Przewodniczącego KSP NSZZ "S" z posiedzenia Rady kSP i spotkania związkowców z JEKGw Częstochowie.
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.


Offline mars

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2007, 08:27:49 »
JEKG "teoretycznie najlepszy na to stanowisko w kraju i powołany poto by przywrócić poziom bezpieczeństwa z przed 2005 roku" polecam Panu stara prawdę ..." traktuj innych ludzi tak jak ty bys chciał by cie traktowano"...
Przypominam to Panu po to by zstapil pan z obloków i dotknął ziemi gołą stopą. Na moj gust Pańskie pojmowanie rzeczywistosci i stosunek do otoczenia i ludzi nosi wszelkie oznaki przeświadczenia o własnej boskości.. Tak sie nie da na zawsze.. zycie to nie jest bajka, a Pan zdaje sie zyje w wyimaginowanej przez siebie  rzeczywistości. No chyba że wierzy Pan naprawdę ,że jest "teoretycznie najlepszy we wszystkim".. etc.etc
JEKG the Christ !!!!

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2007, 23:20:24 »
Cytuj
NWZD KSP NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"   
W dniach 11-13 kwietnia 2007 r, w CSP w Częstochowie odbędzie się Nadzwyczajny Walny Zjazd Delegatów Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ "Solidarność". O wszystkich ustaleniach podjętych na zjeździe będziemy na bieżąco informować odwiedzających naszą stronę już w trakcie trwania zjazdu i po jego zakończeniu. Admin
źródło: www.skpnszz.org

Świetny pomysł !!!
Relacja on-line :)

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.693
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:04:00 »
Cytuj
O wszystkich ustaleniach podjętych na zjeździe będziemy na bieżąco informować odwiedzających naszą stronę już w trakcie trwania zjazdu i po jego zakończeniu. Admin

No chyba się coś zacięło na łączach  ^_^ ^_^ ^_^
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2007, 18:23:57 »
No bo dziś będą podjęte pierwsze uchwały.... a może internet im odcięli... nie wiadomo..."licho" nie śpi

Offline rafaello

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 12, 2007, 19:03:27 »
NWZD KSP NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"   
W dniach 11-13 kwietnia 2007 r, w CSP w Częstochowie
Informacja jest na stronie jak piszą związkowcy na stronie Centralnej Szkoły Pożarniczej w Częstochowie, ja ukończyłem Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Zmiana nazwy nastąpiła zapewno jednocześnie z zmianą na stanowisku komendanta i wielu innych. Związki mają siłę zmian nawet w nazewnictwie p.roberciku o.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.693
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 12, 2007, 19:55:19 »
NWZD KSP NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"   
W dniach 11-13 kwietnia 2007 r, w CSP w Częstochowie
Informacja jest na stronie jak piszą związkowcy na stronie Centralnej Szkoły Pożarniczej w Częstochowie, ja ukończyłem Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Zmiana nazwy nastąpiła zapewno jednocześnie z zmianą na stanowisku komendanta i wielu innych. Związki mają siłę zmian nawet w nazewnictwie p.roberciku o.

rafaello - a co cię tak rozdrażniło, no pisał szybko i zjadł PSP  normalny błąd w pośpiechu
Każdemu może się zdarzyć !!


Są uchwały ze zjazdu NWZD KSP NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"

http://www.skpnszz.dmkproject.pl/news.php
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2007, 21:22:28 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2007, 08:58:06 »
Rafaello- ja wiem że to wszystko jest Ci nie na rękę.... ale nie czepiaj się drobnostek.
Cytuj
ja ukończyłem Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Każda okazja jest dobra żeby się pochwalić.... ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2007, 00:51:12 wysłana przez Geddeon »

Offline slawgot

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2007, 11:13:50 »
Dla panów Geddeona , Butela i Raffaelo.
Za błąd w nazwie Centralnej Szkoły PSP - przepraszam - mea culpa - wynikało to z pospiechu. Relacji on line - raczej nie przewidywaliśmy - chodziło o przekazanie ustaleń zjazdu już w trakcie jego trwania - i tak się stało- uchwały pojawiły się 12.04 a zjazd trwał do 13.04. Po głosowaniach i oficjalnym zakończeniu zjazdu doszło do spotkania Rady KSP i Prezydium. Dostęp do komputera nie był utrudniony ale - o 22 kadeci już raczej ida spać - również w CS PSP. Relacje na żywo ze zjazdu - na pewno kiedyś zrealizujemy ten pomysł - teraz są ważniejsze rzeczy do zrobienia - a ich waga raczej nie nadawała się do informacji szczątkowo podawanych przed ich zatwierdzeniem. Chcę również podziękowac za uwagi które na tym forum się pojawiają - pozwala to na wyłapanie własnych błędów - a po drugie świadczy o tym że informację ze strony www.skpnszz.org są czytane niezwykle uważnie. Pozdrawiam wszystkich adwersarzy. admin www.skpnszz.org.

ps. Żałuje że w Częstochowie nie spotkałem się z Geddeonem - ale może kiedyś ? !!!!
"Nie bójcie się przyjaciół. Przyjaciele mogą was tylko zdradzić. Nie bójcie się wrogów. Wrogowie mogą was tylko zabić. Bójcie się ludzi obojętnych. Oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie."

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 14, 2007, 19:59:12 »
slawgot napisal:
Cytuj
Żałuje że w Częstochowie nie spotkałem się z Geddeonem - ale może kiedyś ? !!!!

Pozwolę sobie się do tego zdania podłączyć  :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline kz69

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 15, 2007, 00:37:43 »
slawgot napisal:
Cytuj
Żałuje że w Częstochowie nie spotkałem się z Geddeonem - ale może kiedyś ? !!!!

Pozwolę sobie się do tego zdania podłączyć  :mellow:
Geddeon Ty to jesteś "szycha"
Pozdr
Wszystko jest trudne zanim stanie się proste.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Spotkanie Komendanta Głównego PSP ze związkowcami Częstochowa 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 15, 2007, 00:49:10 »
Szczerze mówiąc obawiam się .....bo skąd mogę wiedzieć jakie goście mają zamiary ? :rolleyes:
Miałem zamiar zrobić sobie zdjęcia do paszportu więc na wszelki wypadek już w poniedziałek odwiedzę fotografa...  ^_^ później mogę być nie fotogeniczny....


---------------------------------------------------------------------------
slawgot & robard
Mam nadzieję, że niebawem się spotkamy.... (mam nadzieję, że nie w w/w sprawie  ^_^)
------------------------------------------------------------------------------
Cytuj
Geddeon Ty to jesteś "szycha"
Jasne  ^_^ ogladałeś "Ojca Chrzestnego" ?
ja też Pozdr.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2007, 00:59:06 wysłana przez Geddeon »