Autor Wątek: Tatoo a rekrutacja do PSP  (Przeczytany 35314 razy)

Offline franklinn

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 11, 2010, 13:06:32 »
u nas w SAPie byl chlopak na kursie podoficerskim ktory mial wytatuowana cala reka od barkow do nadgarstkow. tak wiec to jest tylko indywidualne podejscie lekarza czy Cie przepusci przez badania czy nie

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 12, 2010, 15:31:51 »
Co do żołnierzy na misjach  co 2-3 soldier z marines ma tatoo głównie szer. z racji tego ze duża ich liczba wywodzi sie z dzielnic gdzie po tatoo  gangi to chleb i codzienność kumple był na misji w bośni i pokazywal zdjęcia żołnierza z USA który wytatuował sobie na całych plecach swoją kobiete toples ^_^ i tam nic im nie robia  z tego byle byl zdrow psh.......

Offline wowooo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 12, 2010, 17:44:01 »
Ludzie starszej daty mogą ironicznie twierdzić, że tatuaże są samookaleczaniem się. Uważam, że tatuaże są ok, ale NIE w mundurze strażaka. Jeśli facet ma 20 lat i tatuaże to jest niemalże pewne, że będzie ich miał coraz więcej z wiekiem, bo jest taka przypadłość, a jakoś mi się to gryzie z mundurem i ogólną schludnością i estetyką... Patrząc z drugiej strony... nie "szata" zdobi człowieka, aczkolwiek jestem na NIE.

Zresztą jeśli lekarz będzie miał tatuaż to na pewno przepuści.


Offline LukaszPO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
  • PSP & OSP
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 12, 2010, 20:59:15 »
wowooo i tu sie mylisz, bo zależy jeszcze gdzie masz ten tatuaż, lekarz nic nie powie jak będziesz miał go gdzieś na plecach, klacie czy udach. Chodzi o to żeby nie było go widać jak bedziesz w lato w koszulce chodził i w mundurze:P  Sam w jednostce mam kolesi co maja tatuaże i na kursie też nieraz widziałem jak mieli gdzieś coś wydziargane.

Offline BaKs

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 12, 2010, 21:42:24 »
Tatuaże to kontrowersyjna sprawa. Franklinn twierdzi że widział gościa w SA PSP co ma całe ramie wydziargane (łącznie z przedramieniem). A ŁukaszPO twierdzi że jak wystaje spod koszulki z krótkim rękawem to nie ma opcji. To jest najgorsze że nie można jednoznacznie stwierdzić tak czy nie. To samo jest wśród lekarzy rozmawiałem z 3 (wszyscy z komisji) 2 twierdzi że to zależy od wielkości (mówię o przedramieniu) a 1 że nie ma problemu. Dla mnie to jest problem bo jak mi maja podziękować na wejście za takie coś to szkoda mojej pracy wkładanej w przygotowania już pomijając kasę która poszła na rekrutacje i dojazdy z domu do szkoły (na egzaminy). Nie ma co chyba tego ciągnąć czas pokaże i tyle. Panowie i Panie z dziarami powodzenia -_-

Offline wowooo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 13, 2010, 00:54:53 »
LukaszPO, wiesz w Polsce tatuaż jest niejako etykietą dla człowieka marginesu czy gangstera(częściej) i zaufania nie budzi, dla osób nie z naszego rocznika. Myślę, że nie chodzi o tyle na ile tatuaż jest widoczny, tylko na tyle na ile doctor jest przeciwny tatuowaniu się.

Offline Fireman22

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 157
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 23, 2011, 22:41:40 »
Witam.
Odświeżę trochę temat.i mam pytanko do ludzi którzy startowali do SA ,czy dostali się i przeszli pozytywnie badania mając tatoo :) Jest na forum ktoś taki?:)
"jeśli czegoś pragniesz to jesteś w stanie osiągnąć wszystko"

Offline sb11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 26, 2011, 21:04:58 »
Kolega ostatnio przeszedł badania na policjanta. Dziare ma na pół pleców i całej prawej ręce. Ani me ani be, nikt mu nie zwrócił uwagi, ani nie miał żadnych zastrzeżeń. Żyjemy w cywilizowanym kraju i przestańmy ludzi posiadających tatuaże wrzucać do jednego worka.

Pozdrawiam.

Offline Fireman22

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 157
Odp: Tatoo a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 26, 2011, 21:39:13 »
Mam nadzieje.Na klatce piersiowej mam tattoo i mam nadzieje ze nikt sie do tego nie doczepi jesli mi sie uda dostac do SA..
"jeśli czegoś pragniesz to jesteś w stanie osiągnąć wszystko"