Autor Wątek: badania lekarskie - jak i co  (Przeczytany 962145 razy)

Offline Radar0691

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1075 dnia: Lipiec 14, 2014, 15:45:59 »
Panowie jak to jest z piegami ? Ogolnie rzecz biorąc mam ich duzo na calym ciele :wall: :wall:

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1076 dnia: Lipiec 14, 2014, 16:05:46 »
Panowie jak to jest z piegami ? Ogolnie rzecz biorąc mam ich duzo na calym ciele :wall: :wall:
Za piegi nie odrzucają  ^_^ nawet nic na ten temat nie słyszałem  ^_^
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline Radar0691

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1077 dnia: Lipiec 14, 2014, 17:29:58 »
no a ja wlasnie odwrotnie, i ze jest to dosc powazna sprawa ;/

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 667
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1078 dnia: Lipiec 14, 2014, 18:30:47 »
Kto Ci takich pierdol naopowiadal? Przecież to nie Twoja wina że masz piegi, rude włosy czy duży nos. Ludzką rzecz mieć piegi. Z tego powodu nikt Ci nic nie może powiedzieć bo to dyskryminacja.
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline rabbitv

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 592
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1079 dnia: Lipiec 14, 2014, 18:34:22 »
Krzywa przegroda nie utrudniająca czynności oddechowych to też niczyja wina, a niejeden odpadł na tym  -_-
Piegi raczej nie podlegają pod żadne schorzenie i nie są zmianą tak odrażającą żeby z tego powodu odrzucali    :gwiazdki:

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1080 dnia: Lipiec 14, 2014, 18:52:17 »
Panowie jak to jest z piegami ? Ogolnie rzecz biorąc mam ich duzo na calym ciele :wall: :wall:
Nie będziesz miał problemów.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline robertjezu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1081 dnia: Lipiec 14, 2014, 19:52:39 »
A co myślicie o tym jak ktoś ma żylaka na nodze? Przejdzie to badania czy nie bardzo ?

Offline riddick11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1082 dnia: Lipiec 14, 2014, 20:00:01 »
orientuje sie ktos jak to jest z ujemnym załamkiem T w III/trzecim/ bo wyszlo mi to na ekg dzis ale lekarz powiedzial ze zapis jest bez patologii i jest to wariant normy, spotkal sie moze ktos z czyms takim

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1083 dnia: Lipiec 15, 2014, 08:45:44 »
Panowie jak to jest z piegami ? Ogolnie rzecz biorąc mam ich duzo na calym ciele :wall: :wall:

Nie jest w ogóle :straz:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Radar0691

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1084 dnia: Lipiec 15, 2014, 10:27:30 »
Dzieki wielkie Panowie za odpowiedz. Moze nie potrzebnie robie afere ale pamietam, że lekarz na komisji wojskowej zwrocil mi na nie uwage. Macie racje nie moja wina ale wiecie jak to jest.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1085 dnia: Lipiec 15, 2014, 14:18:05 »
orientuje sie ktos jak to jest z ujemnym załamkiem T w III/trzecim/ bo wyszlo mi to na ekg dzis ale lekarz powiedzial ze zapis jest bez patologii i jest to wariant normy, spotkal sie moze ktos z czyms takim

LMAO
skoro lekarz Ci powiedział, że jest to "wariant normy", to oczekujesz, że są tu ludzie mądrzejsi od lekarza, który widział zapis EKG? :gwiazdki:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline kalim

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1086 dnia: Lipiec 15, 2014, 16:18:22 »
orientuje sie ktos jak to jest z ujemnym załamkiem T w III/trzecim/ bo wyszlo mi to na ekg dzis ale lekarz powiedzial ze zapis jest bez patologii i jest to wariant normy, spotkal sie moze ktos z czyms takim

LMAO
skoro lekarz Ci powiedział, że jest to "wariant normy", to oczekujesz, że są tu ludzie mądrzejsi od lekarza, który widział zapis EKG? :gwiazdki:

to co mówi lekarz rodzinny często nie pokrywa się z opinią lekarza mswia.

Offline maciej721

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1087 dnia: Lipiec 15, 2014, 16:21:09 »
Prośba dla tych, ktorzy maja juz psychologa za sobą: napiszcie mniej/więcej na co zwrócic uwagę, żeby pózniej niespodzianki nie było :)

Offline riddick11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1088 dnia: Lipiec 15, 2014, 18:21:37 »
nie mowie ze ktos ma byc madrzejszy od lekarza ale jest tu duzo ludzi i kazdy tam swoje wie a moze spotkal sie z podobnym przypadkiem, wiec nie dawalo mi to dalej spokoju i dzis zaczerpnalem troche informacji, zadzwonilem do szpitala msw i przewodniczaca komisji powiedziala ze z moich opowiesci wszystko jest ok, ale nie moze powiedziec na 100% bo nie widzi ekg, wiem ze najprosciej zadzwonic gdzie trzeba ale nie bedziemy o kazda informacje dzownic do msw bo nie o to chodzi

Offline konik735

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1089 dnia: Lipiec 16, 2014, 09:05:33 »
alergia nie przeszkadza w podjęciu służby?

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 667
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1090 dnia: Lipiec 16, 2014, 09:52:09 »
Jesli o niej nie wspomnisz na komisji to nie przeszkadza :) a jak wspomnisz to ... :fiuu:
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1091 dnia: Lipiec 16, 2014, 12:58:56 »
orientuje sie ktos jak to jest z ujemnym załamkiem T w III/trzecim/ bo wyszlo mi to na ekg dzis ale lekarz powiedzial ze zapis jest bez patologii i jest to wariant normy, spotkal sie moze ktos z czyms takim

LMAO
skoro lekarz Ci powiedział, że jest to "wariant normy", to oczekujesz, że są tu ludzie mądrzejsi od lekarza, który widział zapis EKG? :gwiazdki:
to co mówi lekarz rodzinny często nie pokrywa się z opinią lekarza mswia.

Równie dobrze orzeczenie z jednego posiedzenia komisji może nie pokrywać się z innym... co też się z kolei zdarza.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline maciej721

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1092 dnia: Lipiec 16, 2014, 16:51:25 »
Jak dlugo trwały badania w Poznaniu? Pilne. :)

Offline michalstrazak

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1093 dnia: Lipiec 16, 2014, 23:43:14 »
Jak dlugo trwały badania w Poznaniu? Pilne. :)

Jak idziesz według listy i wszystko sprawnie przebiega, to powinieneś do 12 się wyrobić

Offline Skoczu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1094 dnia: Lipiec 18, 2014, 13:13:25 »
Poruszyłem już ten temat w temacie wzrok, ale mam pytanie, ktoś przeszedł badania mając męty na oku ?

Offline wiater

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1095 dnia: Lipiec 19, 2014, 00:13:22 »
Z Wikipedii: "Męty są z reguły zauważane przez okulistę lub optometrystę w badaniu z użyciem oftalmoskopu lub lampy szczelinowej."

Offline Cadrona

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1096 dnia: Lipiec 19, 2014, 18:54:29 »
Witajcie. A po badaniach lekarskich przy rekrutacji, w szkole przez te 2 lata będą jeszcze jakieś badania?

Offline osobisty

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1097 dnia: Lipiec 19, 2014, 20:46:52 »
Nie wiecie po co jest książeczka wojskowa i czy jak jej się nie ma na badaniach do SGSP to duży przypał? Proszę o jak najszybsze info...

Offline schenk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1098 dnia: Lipiec 19, 2014, 23:16:48 »
Witajcie. A po badaniach lekarskich przy rekrutacji, w szkole przez te 2 lata będą jeszcze jakieś badania?

co roku są badania

Offline Cadrona

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #1099 dnia: Lipiec 19, 2014, 23:29:03 »
Książeczka jest wymagana