Autor Wątek: badania lekarskie - jak i co  (Przeczytany 661359 razy)

Offline Kitting

• Początkujący
  • *
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #3000 dnia: Luty 27, 2020, 20:20:50 »
Maestro1993 no to luz. W sumie miałem już takie badanie zaraz po tym jak odebrałem obiegówkę (poza staniem na palcach i piętach).

Offline Dastardly

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3001 dnia: Luty 29, 2020, 16:21:29 »
Ktoś w wawie donosił wyniki holtera ciśnieniowego? Jak na to patrzą? U orzecznika za wysokie, u kardiologa za wysokie a z holtera 131/75 mi wydrukowało. Zrobiłem jeszcze ekstra echo serca i też wszystko w normie :cooo:

Offline Kacprzykk

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3002 dnia: Luty 29, 2020, 20:26:29 »
Robiłem tydzień temu morfologie żeby skontrolować wyniki i ewentualnie poprawić coś do rekrutacji. Wyszły mi. Podwyższone limfocyty i obniżone neutrofile. Powtórzyłem badanie i ponownie taka sama sytuacja podwyższone sporo bo 52.9 w MSW norma do 40. Wie ktoś jak to zbić? Żadnej choroby nie mam enzymy wątrobowe itp w normie lekarz nic konkretnego nie mówi.

Offline Konus30

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3003 dnia: Marzec 01, 2020, 11:28:52 »
Panowie, miał ktoś ostatnio psychologa w sgsp? Jak to ogólnie wygląda? Są tylko testy osobowosciowe czy inne typu: rozwiaz zadanie matematyczne, czy testy Ravena także?

Offline inspektordetektor

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3004 dnia: Marzec 03, 2020, 18:10:21 »
Na początku chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post  :straz: mam pytanie odnośnie badania krwi pod kątem poziomu glukozy, jak się przygotować? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!

Offline AdrKar88

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3005 dnia: Marzec 03, 2020, 21:36:10 »
Witaj inspektordetektor.
Jeśli chodzi o glukozę, to najlepiej dzień przed pobraniem krwi, rano zjeść sobie śniadanie (ale takie w miarę lekkie) i na tym poprzestać. Potem tylko woda przez resztę dnia i powinno być dobrze. Mi przynajmniej taka dieta pomogła, wynik glukozy 79, a pierwszy wynik miałem 109 ale to przez łakomstwo, bo wieczorem przed pobraniem krwi zjadłem kawałek ciasta  :wall:  ^_^ Pozdrawiam!

Offline wybaczmi

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #3006 dnia: Marzec 06, 2020, 15:39:26 »
Siema pytanie do osób które przechodziły badania we Wrocławiu czy macie cenne wskazówki ?
Jak u psychologa wyglądają testy?

Offline Konus30

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3007 dnia: Marzec 09, 2020, 16:41:36 »
Panowie, wie ktoś jak w Warszawie zapatruja się na skrzywienie kręgosłupa piersiowego?  Nie wiem do którego paragrafu z rozporządzenia to przypisać. Może miał ktoś podobnie?

Offline inspektordetektor

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3008 dnia: Marzec 09, 2020, 17:12:28 »
Jak wygląda zakończenie komisji na Sandomierskiej?  :kask:

Offline wojtas2

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3009 dnia: Marzec 10, 2020, 02:15:37 »
Po zdaniu wszystkich wyników czekasz na wezwanie do gabinetu, po wejściu komisja podaje werdykt, chwila i po strachu. Tak to wyglądało w moim wypadku 🙂