Autor Wątek: badania lekarskie - jak i co  (Przeczytany 972506 razy)

Offline kafar998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2900 dnia: Styczeń 08, 2020, 14:25:56 »
Przejdzie, nie przejmuj się

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2901 dnia: Styczeń 08, 2020, 17:41:56 »
Uff to ulga szczerze Wam powiem, jeszcze jeden feler, cukier wyszedł 102 a norma 99 i każą poprawić ale z tym to raczej nie powinno być problemu, zeby poprawic :D (mam nadzieję :fiuu: )

Offline kafar998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2902 dnia: Styczeń 08, 2020, 20:55:18 »
Tyle to jest ch** :) nie bój się będzie git, powodzenia!

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2903 dnia: Styczeń 08, 2020, 21:40:38 »
Mówisz? A to przechodziles komisje z takimi lekkimi odchyłami itp ? :D

Offline kafar998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2904 dnia: Styczeń 08, 2020, 21:47:39 »
Miałem ciśnienie 140/90, i glukoze 102, komisja ani słowem się nie odezwała na ten temat, też trochę byłem wystraszony ale z autopsji wiem że przy malutkich odchyleniach nie ma czego.. Jeśli ekg i resztę masz w porządku to lajt, wystarczy że się zestresujesz i ciśnienie podskoczy. To nie są jakieś mega odchylenia od normy więc luz

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2905 dnia: Styczeń 09, 2020, 19:44:29 »
A, czy ktos z Was jeszcze przeszedl z delikatnie podwyzszona glukoza ? Np. MSWiA Warszawa

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2906 dnia: Styczeń 09, 2020, 20:23:50 »
A, czy ktos z Was jeszcze przeszedl z delikatnie podwyzszona glukoza ? Np. MSWiA Warszawa
Meczący z ciebie człowiek... Nawet jak byś nie przeszedł to walnij dietę nisko cukrową przez dwa tygodnie i napisz odwołanie i zbijesz te 3 szt. glukozy.
102? Co to za wynik...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2907 dnia: Styczeń 09, 2020, 20:29:31 »
Może nie tyle co męczący, a raczej martwiący tak bym to określił - po prostu nie chce na głupocie odpaść i stąd moje pytania, wydaje mi się, że za Twoich czasów latania po lekarzach tez byles w stresie czy sie uda czy nie i kazda glupota sie przejmowalaes no chyba ze jestes tak wyluzowany ze nigdy sie niczym nie przejmowales hehe to inna sprawa

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2908 dnia: Styczeń 09, 2020, 21:27:38 »
Pani orzecznik w innej pracy na badaniach okresowych kiedyś mi powiedziała jak miałem glukoze 103 gdzie norma 99. Nikt nie jest cyborgiem i nie ma podstaw by nie puścić człowieka za 4 więcej. Może zjadł Pan za późno kolacje bądź wypił piwo wieczorem dlatego tak się dzieje i nie ma podstaw aby robić raz jeszcze ani martwić się o cukrzycę. Dlatego komisja wydaje mi się że też pewnie nie patrzy że musi t99 max a 100 już niezdolny..

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2909 dnia: Styczeń 09, 2020, 21:31:14 »
Dlatego pojde z tym 102 na komisje to raptem 3 jednostki tez tak sobie to tlumacze i mam nadzieje, ze pojdzie wszystko ok, nie mam glukozy w moczu i poza tym calutka krew idealna ani jednego odchyłu wszystko w normach.

Offline Cel434

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 187
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2910 dnia: Styczeń 11, 2020, 08:54:25 »
Ma ktoś rozporządzenie dotyczące jakie mogą być odchylenia u kardiologa aby być przepuszczony dalej?

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2911 dnia: Styczeń 11, 2020, 09:29:24 »
Edit. Cukier zbity udało się, Panowie a czy ktoś się orientuje czy w Warszawie na komisji mierzą ciśnienie ?? Będę wdzieczny za podpowiedz. Pozdrawiam
Jezu Chryste - ludzie ciśnienie to podstawowe badanie, robione zawsze.
Czekam na pytanie, czy na badaniach badają? Matko Boska.

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2912 dnia: Styczeń 11, 2020, 09:49:25 »
Wiesz co kolego Ci powiem, jeśli masz w taki sposób odpowiadać to moja dobra rada daruj sobie, bo nic nie wnosisz tym komentarzem próbujesz być kolokwialnie mówiąc „głupio-mądry”? To jeśli tak to odpuść idź na Onet.pl poczytaj czy coś ale nie odpowiadaj w ten sposób. Pytam bo nie na każdej komisji mierzą, a jak się przyjęło co województwo to inne metody wiec pytam.
Pozdrawiam gorąco.

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2913 dnia: Styczeń 11, 2020, 09:58:38 »
Bo jesteś leniwy, jakbyś poczytal forum to byś takich głupich pytań nie zadawał  :stop:

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2914 dnia: Styczeń 11, 2020, 10:10:01 »
Ano czytałem i jest różnie;-) wiec nie przypisuj komuś czegoś jeśli go nie znasz, masz do tego prawo? Miałem na mysli stricte Warszawę

Offline dominques

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2915 dnia: Styczeń 11, 2020, 10:51:08 »
Akurat sorbent ma rację. Boisz się mierzenia ciśnienia, czy co? Będzie to będzie, nie będzie to nie będzie. Na każdym etapie będziesz pytał o coś? Aż po pytania czy będzie dzisiaj wyjazd czy nie będzie?

Offline Cel434

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 187
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2916 dnia: Styczeń 11, 2020, 11:06:55 »
Czy drobną przepuklina pępkowa robiona metoda laparoskopowa dyskwalifikuje mnie z przyjęciem do PSP?

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2917 dnia: Styczeń 11, 2020, 11:57:57 »
Forum jest po to żeby pytać, widziałem bardziej błahe pytania i jakoś nikt nie robił problemu, @dominques raczej elokwencja i błyskotliwością w swojej wypowiedzi raczej nie błysnąłeś ;)

Offline Rezerwista22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2918 dnia: Styczeń 11, 2020, 12:21:32 »
Ludzie macie rozporządzenie tam wszystko jest napisane co przechodzi a co nie. Byłem swiadkiem że lekarze raczej orzekają na stronę petenta. A na forum używajcie opcji szukam bo niektóre pytania to już przesada.

Offline dominques

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2919 dnia: Styczeń 11, 2020, 13:11:00 »
Forum jest po to żeby pytać, widziałem bardziej błahe pytania i jakoś nikt nie robił problemu, @dominques raczej elokwencja i błyskotliwością w swojej wypowiedzi raczej nie błysnąłeś ;)

I mówi to chłop który pisze "raczej" dwa razy w jednym zdaniu. Współczuję chłopakom z JRG na którą trafisz.

Offline niktinny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2920 dnia: Styczeń 11, 2020, 13:45:25 »
To akurat przez pomyłkę było napisane, fajnie, ze jesteś takim internetowym napinaczem, podejrzewam, ze na żywo byś słowem się nie odezwał no ale cóż magia internetu, polemika z Tobą nie ma najmniejszego znaczenia ludziku :)

Offline wojtas2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2921 dnia: Styczeń 14, 2020, 18:47:38 »
Witam, miał ktoś delikatnie obniżony odcinek ST na ekg? Jak podeszła do tego komisja ? Kardiolog stwierdziła, ze to nic takiego, ale decyzja należy do komisji i trochę się teraz stresuje. Reszta badań wszystko ok

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2922 dnia: Styczeń 14, 2020, 21:36:08 »
A czy to nie jest tak że komisja po prostu zbiera od lekarzy wszystkie dokumenty z badań i na obiegowce piszą np lekarze że zdolny. Ponieważ w komisji chyba nie ma kardiologa który będzie się znał jak lekarz z tego fachu. Tak samo np laryngolog czy pulmonolog. Wydaje mi się że lekarz stwierdza ok to komisja nie moze już podważyć tego

Offline wojtas2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2923 dnia: Styczeń 14, 2020, 22:13:55 »
No właśnie kardiolog powiedział ze decyzja należy do komisji, wpisała, ze wszystko ok i napisała ze obniżone ST wiec się zastanawiam jak z tym jest

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: badania lekarskie - jak i co
« Odpowiedź #2924 dnia: Styczeń 14, 2020, 23:13:54 »
No to wg mnie i mogę się mylić bo nie wiem jak komisja podchodzi do tego to jeśli w rozporządzeniu nie będzie żadnej zmianki że to może być przeszkodą w pelnieniu służby to powinno być wszystko ok