Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

badania lekarskie - jak i co

(1/666) > >>

kandydat:
Witam
mam pytanie na jakie badania lekarskie kieruje komisja rekrutacyjna do PSP
 jak to wygląda u lekarza i jakie badania wykonują i czy trudno je przejść z pozytywnym wynikiem?

sikor:
""Po badaniach lekarskich pojechaliśmy na badania psychologiczne. Tutaj to było dopiero fajnie, a to dlatego że trzeba było rozwiązać test z 320 pytaniami (niektóre pytania były tak dziwne że aż się chcaiło śmiać), następnie czekał kolejny test z 50 zadaniami, w którym trzeba było dopasowywać obrazki, a później indywidualna rozmowa z psychologiem i psychiatrą."" Czego dotyczą te pytania ??
z góry dzięki

domix:
Z tego co mi wiadomo dotyczą wszystkiego... wiec wątpię żeby Ci ktoś dokładnie napisał bo to strasznie duży wachlarz pytań a dotyczą twojego charakteru, twoich zachowań, czy jesteś osobą towarzyska, zdolność kojarzenia itp itp podstawa na tych testach jest mówienie prawdy...pzdr

sikor:

--- Cytat: domix w Marzec 22, 2008, 10:13:07 ---Z tego co mi wiadomo dotyczą wszystkiego... wiec wątpię żeby Ci ktoś dokładnie napisał bo to strasznie duży wachlarz pytań a dotyczą twojego charakteru, twoich zachowań, czy jesteś osobą towarzyska, zdolność kojarzenia itp itp podstawa na tych testach jest mówienie prawdy...pzdr

--- Koniec cytatu ---
Aha a jeśli chodzi o test z obrazkami to o co w tym chodzi ??

domix:
hmm nie wiem dokładnie ale są to testy na inteligencje a dokładnie na szybkość myślenia i o ile sie nie mylę to musisz przypasować obrazek do czegoś... popytam jeszcze to wtedy może coś więcej napisze... ale tak szczerze to niema sie czego obawiać bo jest cała masa innych badań które są ważniejsze:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej