Autor Wątek: Kaledarze Strazackie  (Przeczytany 3062 razy)

Offline antekstrazak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
    • http://
Kaledarze Strazackie
« dnia: Październik 31, 2006, 15:21:10 »
Mam pytanie do Dh.strazaków czy znacie firme która nie drogo ale fachowo wykona kaledarze strazackie ???????? -_-

Offline Kosa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2006, 12:52:30 »
Mogę zaprojektować taki kalendarz - napisz na adres:   alus75@interia.pl
a ja prześlę pod adres zwrotny kilka propozycji kalendarza strażackiego
pozdrawiam

Offline runio00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2006, 20:35:34 »

Ja ostatnio kupowalem kalendarz Edury...nie pamietam jaka cena ale nie drogo...Wie ktos jak wyglada taki kalendarz na nowy rok??
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2006, 20:45:15 wysłana przez runio00 »

Offline tomer123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2006, 06:46:03 »

Ja ostatnio kupowalem kalendarz Edury...nie pamietam jaka cena ale nie drogo...Wie ktos jak wyglada taki kalendarz na nowy rok??

Na stronce www.edura.pl pojawił się przyszłoroczny wzór kalendarza.

Pozdrawiam


Offline BOLO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2006, 22:58:20 »
Uważam,że kalendarze ENDURA są najfajniejsze
pozdrawiam

Offline hose

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2007, 08:18:18 »
Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Co sądzicie o umieszczaniu na kalendarzach zdjęć z akcji, gdzie widać palący się budynek, ratowany pojazd itd. Oczywiście nie widać żadnego numeru budynku, nazwy ulicy czy innych oznak zidentyfikowania obiektu. Jak ma się to od strony prawnej?
Dziękuję i pozdrawiam.

Offline rebel angel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam żyć
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2007, 20:26:37 »
Witam
Hose jestem jak najbardziej ze chociaż u nas co roku są jakieś zdjęcia albo z akci albo calej strazy lub aut.
czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam życ

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 16, 2007, 08:36:09 »
Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Co sądzicie o umieszczaniu na kalendarzach zdjęć z akcji, gdzie widać palący się budynek, ratowany pojazd itd. Oczywiście nie widać żadnego numeru budynku, nazwy ulicy czy innych oznak zidentyfikowania obiektu. Jak ma się to od strony prawnej?
Dziękuję i pozdrawiam.

Jeśli to ma być rozprowadzane wśród mieszkańców Waszej miejscowości i zdjęcie z pożaru też ma dotyczyć Waszej miejscowości to ja bym tak nie robił. Po pierwsze osoba której się coś spaliło i jej cała rodzina, kiedy zobaczy taki Wasz kalendarz poczuje się raczej niezbyt dobrze. Po drugie myślę, że lepiej uniknąć komentarzy w stylu "nie ugasili i się teraz jeszcze z tym obnoszą". Myślę, że jak się poszpera to zawsze można znaleźć ciekawe zdjęcia do umieszczenia na Waszym kalendarzu takie które nikogo nie urażą... jeśli już pożar to nie związany z Waszą miejscowością.
Myślę, że kwestia prawna nie jest tu najważniejsza (tzn, że jeśli nie ma przepisu zabraniającego to sobie można publikować) ważna jest kwestia moralna.
Pozdrawiam ,Sylwek

Offline rebel angel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam żyć
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2007, 17:18:50 »
Może źle się wyraziłąm. Mamy zdjęcia z akcji,ale nie z naszej miejscowaści tylko ze szkoleń itp.
I nikt się nie czepia nas, że nie ugasili pożaru, bo jak się pali to u nas wszyscy strażacy zjeżdrzą. Pierwsze auto zazwyczaj już jedzie do pożaru jak się kończy 3 syrena.
Pozdrawiam rebel angel
czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam życ

Offline FR998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Kaledarze Strazackie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 10, 2018, 20:49:22 »
Witam, odkopuje wątek, macie może namiay na jakieś firmy które wykonają kalendarze , oczywiście w google wyskakuje pare firm, ale może macie coś jeszcze ??
"Sens istnienia straży pożarnej to podział bojowy"