Autor Wątek: Linki do stron związkowych  (Przeczytany 106653 razy)

Offline robard

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
Linki do stron związkowych
« dnia: Październik 11, 2006, 20:05:49 »
Skoro jestem pierwszy, to podaję linki do stron zz działajacych w PSP:

1. KSP NSZZ "Solidarność"                 http://www.skpnszz.org/news.php

2. ZZS 'Florian"                                http://www.zzsflorian.pl/

3. NSZZ Pracowników Pożarnictwa      http://www.zgnszzpp.republika.pl/

Należy mieć nadzieję, że wątek zz i problemy dotyczace związkowców (wszystkich) rozwijać sie będzie w tym właśnie miejscu....zobaczymy
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Gaudium

• Początkujący
  • *
Odp: Linki do stron związkowych
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2006, 23:18:05 »
Witam
Przegladam cyklicznie strony związkowe bo sa one (przynajmniej niektóre) niezłym zródłem informacji i dochodze do wniosku, ze najbardziej czytelna i aktywna strona jest witryna NSZZ Pracowników Pożarnictwa. Nie pisze tego dlatego, ze do nich nalezę ale dlatego, iż tam naprawdę coś się dzieje. Jestem ciekawy ilu członków w naszej grupie zawodowej liczy ten zwiazek i jakie regiony kraju reprezentuje. A na koniec musze powiedzieć, ze kiepsko w informacjach biezacych przedstawia się     KSP NSZZ "Solidarność, gdzie odczuwam jakieś populistyczne przedstawianie sytuacji ale może się mylę.
pozdrawiam wszystkich z branzy 

Offline firepl

• Strażak Sam
  • w stanie spocz.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2007, 21:31:49 »
Właśnie przegladałem strone NSZZ pracowników Pożarnictwa, podoba mi sie to że publikuje opinie strażaków i jest cała dokumentacja na założenie koła nszz, dużo informacji, przejzysta, polecam.

Offline Geddeon

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2007, 14:34:09 »
"S" wreszcie się odnowiła i jak narazie wygląda nieźle.

Offline fire_foxx998

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2007, 21:25:27 »
Jakaś taka insza :rolleyes:- ale o niebo lepsza od tej co była przez ostatnie kilka m-cy ^_^

Offline cul2

• Weteran
Nowa strona NSZZ SOLIDARNOŚĆ
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2007, 16:27:59 »
Witam
Wg mnie nowa strona NSZZ SOLIDARNOŚĆ jest narazie tak samo do d.... jak i poprzednia.
Floriana w miarę dobra, ale najczęściej jest aktualizowana strona ZG NSZZ Pracowników Pożarnictwa i jest chętnie odwiedzana.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2007, 19:10:23 wysłana przez cul2 »

Offline skromnyy

• Początkujący
  • *
Odp: Nowa strona NSZZ SOLIDARNOŚĆ
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2007, 16:50:26 »
tak  mnie to przypomina książke Orwela "1984"  wchodzisz masz widzisz, a nic nie możesz zrobić i się dowiedzieć bo tylko nalepki i ładne kolory

Offline Ajax

• Pokój to tylko brak wojny.
  • KLUBOWICZ-MOD-RADA
  • VIP
  • *
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Nowa strona NSZZ SOLIDARNOŚĆ
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2007, 16:58:50 »
Witam!
Fakt!!! Już wczoraj zauważyłem....ale przecież nie o obrazki - widok, przecie chodzi  -_- Działanie...ech :angry: Poprzednio jak nic w "kieszeni" obecnie się zobaczy :huh: Oby ^_^
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline fires112

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2007, 18:49:34 »
może nie ten dział ale , ..... komendant naszej komendy miejskiej nakazał meldowanie strażakowi dyżurnemu i podoficerowi w momencie kiedy wchodzi cywil , radny , przezydent , poseł na sejm - oszołomstwo - albo nowy zwyczaj
,, jakże dziwne formy może przybrać szaleństwo ludzi zdrowych''

Offline szwd77

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 31, 2007, 09:52:18 »
Ja właśnie wypisałem się z Solidarności, ponieważ komendant w ramach reorganizacji przeniósł mnie na punkt a jak wiadomo nikt na punkcie nie chce pracować - mnóstwo papierkowej roboty, głupie pytania z wojewódzkiej itd. Zgodziłem się, komendant zaproponował podwyższenie dodatku służbowego dla punkcistów, ponieważ nie ma tu dodatku 0,5% za wyjazdy więc do emerytury nie dorobią tu chłopaki, a mój już eks związek nie zgodził się - bo nie i już - tak żeby zrobić na złość komendantowi. Więc pytam a gdzie walka o ludzi...o co kaman??
Robię więc sobie podwyżkę nie płacąc już składek ludziom którzy zamiast walczyć o ludzi robią na złość komendantowi. YHHHHH

Offline sam_go

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 31, 2007, 17:52:41 »
A na złość babci odmroź sobie uszy.
Czy komendant nie zrobił Ciebie w jajo, mówiąc, że ZZ nie zgodził się na podwyżkę Twojego dodatku? ZZ ma g... do gadania jeżeli chodzi o dodatek pana X. I jak się teraz czujesz?

Offline Ajax

• Pokój to tylko brak wojny.
  • KLUBOWICZ-MOD-RADA
  • VIP
  • *
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 31, 2007, 18:37:17 »
Witam!
Może nie zupełnie nt. ale czytając kol. "wywody" po raz n-ty widać jakie jest podejście większości do służby na SK Nic dodać, ująć :angry: Ech!!!
Inna sprawa podejście ZZ do tej grupy funkc. Głównie - czasu służby i zaszeregowania oraz  flustracja tym spowodowana, ale o tym w innych wątkach /działach/ nie mało...
Pozdr.
Ps. Linki spoko, choć one - narazie działają ^_^ sam_go zapewne <rąbnie> mi niebawem kolejne "-" bo nalatuję ponoć histerycznie na ZZ, ale trudno :wub:
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Geddeon

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2007, 19:13:21 »
Ja właśnie wypisałem się z Solidarności,
I sytuacja poprawiła się diametralnie !!
Zapisz się do Floriana !! - jaki problem ??
Gratuluje Ci zaufania którym darzysz Komendanta.... co powie to ty "łyk jak młody pelikan".

Offline sam_go

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2007, 21:48:20 »
Drogi Ajaxie, nie sądzi się dwa razy za to samo, więc mój "-" powinien dać Ci do myślenia. Proponuję przeczytać swoje posty i znaleźć te w których nie atakowałeś - nie było ich zbyt wiele. Za opady śniegu też walniesz w ZZ?

Dop. Ajax. Pozwalam sobie w tym miejscu, bo w sumie nie nt. ale po prostu, normalnie... SPOKO  ^_^ i już!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2007, 22:27:25 wysłana przez Ajax »

Offline szwd77

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 02, 2007, 01:40:47 »
A na złość babci odmroź sobie uszy.
Czy komendant nie zrobił Ciebie w jajo, mówiąc, że ZZ nie zgodził się na podwyżkę Twojego dodatku? ZZ ma g... do gadania jeżeli chodzi o dodatek pana X. I jak się teraz czujesz?
Sam mogę ci powiedzieć że moje kochane związki wywalczyły to przy mnie patrząc mi prosto w oczy i myśląc że jeszcze im przyklasnę, totalna bezczelność :-/

Offline cul2

• Weteran
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2007, 18:45:12 »
szwd77 macie cholernie silne związki, powiedz gdzie to zaraz się przeniosę.

Offline retter99

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 24, 2007, 23:01:19 »
dzrodzy "koledzy " czekamy wszyscy na cud czy co czy waszym zdaniem to lepiej już być nie może ??????????/

Offline sam_go

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 27, 2007, 09:17:52 »
Chiałbym w tym miejscu pochwalić administratora strony "S". Z najgorszej ze stron związkowych dotychczas, nareszcie strona "S" wyszła w moim przekonaniu na stanowisko lidera.
Nie wiem,jak to robicie, ale macie informacje świeższe od porannych bułeczek, a to się liczy. Pozostaje tylko życzyć bratnim związkom, aby ich stronki nie były gorsze, a może nawet lepsze.
Zauważyłem również, że ze stron ZZ korzystają Komendanci. Daje o im możliwość zapoznania się z pismami na długo przed wpłynięciem ich do komend po meandrycznej drodze słuzbowej - oby chcieli czytać również uwagi krytyczne co do poczynań strony słuzbowej, a to juz połowa sukcesu.
Pozdrawiam.

Offline zybel22

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2016, 12:52:14 »
Nowa strona Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ "Solidarność".

Adres strony www.kspnszz.org