Służba > Prawo w służbie

Zwrot świadczenia pomocy na zakup mieszkania

(1/1)

piotraudi:
Witam jest możliwość całkowitego zwrotu swiadczenia mieszkaniowego uzyskanego wcześniej na zakup mieszkania? Wiem że to działanie w drugą stronę niż do tej pory działano ale z biegiem lat takich zapytań będzie coraz więcej! Pytam ponieważ odeszlem z PSP i na koniec kazano mi zwrócić część pomocy adekwatnie do 1/10kazdego roku przepracowanego w PSP a resztę zatrzymać lecz w kolejnej służbie nikogo nie interesuje czy swiadczenie które otrzymałem wynosiło 100zl czy 100000tys zł  nie zależnie od niego nie należy się w nowej służbie

piotraudi:
Ktoś zna odpowiedź? Wiem, że w policji niektórym udaje się zwrócić

b3tomek:
Chcesz zwrócić dlatego że w nowej możesz otrzymać lepsze warunki ? Czy o co chodzi

Chary12:
Z moich informacji wynika, że nie możesz zwrócic tylko i wyłącznie w celu uzyskania kolejnej w innej formacji.

Eqinox:

--- Cytat: Chary12 w Grudzień 04, 2020, 09:32:22 ---Z moich informacji wynika, że nie możesz zwrócic tylko i wyłącznie w celu uzyskania kolejnej w innej formacji.

--- Koniec cytatu ---
Zasady zwrotu są określone w ustawie więc bądź łaskawy nie wprowadzać ludzi w błąd.

--- Cytat: piotraudi w Luty 16, 2020, 20:42:20 ---Ktoś zna odpowiedź? Wiem, że w policji niektórym udaje się zwrócić

--- Koniec cytatu ---
Zna... Weź prawnika i spróbuj uchylić decyzję na podstawie art. 155 KPA  :wacko:
Tylko nikomu nie mów, że wiesz ode mnie  :rofl: :rofl: :rofl:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej