Autor Wątek: Ile się czeka na odwołanie?  (Przeczytany 2267 razy)

Offline adamek1892

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Ile się czeka na odwołanie?
« dnia: Styczeń 14, 2020, 22:07:25 »
Witam 10 grudnia odwolywalem się od orzeczenia komisji lekarskiej i chciał bym się dowiedzieć ile komisja główna ma czasu na wyznaczenie nowego terminu? Ile mniej więcej wy czekaliscie

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Ile się czeka na odwołanie?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2020, 22:10:14 »
Witam 10 grudnia odwolywalem się od orzeczenia komisji lekarskiej i chciał bym się dowiedzieć ile komisja główna ma czasu na wyznaczenie nowego terminu? Ile mniej więcej wy czekaliscie
Zależy co było w uzasadnieniu odwołania... Jak się postarałeś i podważałeś wyniki to nawet 60 dni widziałem.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline adamek1892

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Ile się czeka na odwołanie?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2020, 22:17:08 »
Myślę że udało mi się podważyć wyniki po badaniu kardilogicznym i uzasdbulen to na 2 strony a to jest 60 dni roboczych czy normalnych

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Ile się czeka na odwołanie?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2020, 22:22:17 »
Myślę że udało mi się podważyć wyniki po badaniu kardilogicznym i uzasdbulen to na 2 strony a to jest 60 dni roboczych czy normalnych
Ja najdłużej widziałem 60 dni... Nie wiem czy to jest czas maksymalny a poza tym dotyczyło dysków w kręgosłupie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.