Autor Wątek: Faktyczne przyjęcie do służby po zakończeniu naboru.  (Przeczytany 1760 razy)

Offline matijas

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Faktyczne przyjęcie do służby po zakończeniu naboru.
« dnia: Grudzień 15, 2019, 17:53:55 »
Witajcie. Wkrótce zostanie wszczęta wobec mnie procedura przyjęcia do służby przygotowawczej w PSP. Nabór przeszedłem w pełni kilka dni temu (ogłoszenie wyników - pełne po komisji lekarskiej). Jednak nie mogę uzyskać odpowiedzi na kilka z moich pytań. Jakim maksymalnym czasem dysponuje komenda, aby mnie zatrudnić? W jakim maksymalnym czasie powinienem zostać skierowany na szkolenie podstawowe w zawodzie strażak? System 8h - ile maksymalnie może trwać przed pójściem na kurs podstawowy?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Faktyczne przyjęcie do służby po zakończeniu naboru.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2019, 18:18:45 »
Witajcie. Wkrótce zostanie wszczęta wobec mnie procedura przyjęcia do służby przygotowawczej w PSP. Nabór przeszedłem w pełni kilka dni temu (ogłoszenie wyników - pełne po komisji lekarskiej). Jednak nie mogę uzyskać odpowiedzi na kilka z moich pytań. Jakim maksymalnym czasem dysponuje komenda, aby mnie zatrudnić? W jakim maksymalnym czasie powinienem zostać skierowany na szkolenie podstawowe w zawodzie strażak? System 8h - ile maksymalnie może trwać przed pójściem na kurs podstawowy?
Nikt nie poda ci tych danych bo one nie istnieją. Różnie bywa.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Rezerwista22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Faktyczne przyjęcie do służby po zakończeniu naboru.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2019, 18:31:21 »
Tak jak Eqinox pisze nie dowiesz się tego bo wszystko zależy od miejsca na szkole i wielu innych rzeczy. Z tego co wiem niektórzy zatrudniani są zaraz po przejściu badań lecz w ostatnich czasach komendy oszczędzają pieniążki i dzieje się to tuż przed pójściem na kurs.