Autor Wątek: Arkusze Excel - ułatwienie pracy ochotnika  (Przeczytany 2413 razy)

Offline daiman998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Arkusze Excel - ułatwienie pracy ochotnika
« dnia: Październik 26, 2019, 22:14:46 »
Czy ktoś z was używa w OSP gotowych arkuszy excela, które pozwalają generować raporty, albo prowadzić jakąś ewidencję?

Kiedyś takie coś widziałem i lepsze niż nie jeden program. Może ktoś się podzieli?

Offline Fireman81r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Arkusze Excel - ułatwienie pracy ochotnika
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2019, 12:09:40 »
Jakiego typu raporty bądź ewidencje Cię interesują bo myślę że na potrzeby OSP to pierwsza osoba znające podstawy Excela jest w stanie wam taki "program" napisać.

Offline DusząisercemOSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Arkusze Excel - ułatwienie pracy ochotnika
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2019, 18:43:05 »
Jest taki program dla OSP próbowałem na wersji testowej i wszystko fajnie wychodziło, niestety jest to płatne.

Offline Fireman81r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Arkusze Excel - ułatwienie pracy ochotnika
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2019, 08:28:25 »
Tu był podobny wątek  https://forum.osp.org.pl/viewtopic.php?t=12702 ...może was zainteresuje

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 306
Odp: Arkusze Excel - ułatwienie pracy ochotnika
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2019, 09:09:49 »
Niestety chroniczny brak czasu. Generalnie programu używam, ale spotkałem się kiedyś z danymi w excelu o działało to dużo lepiej. Przede wszystkim Excel daje większe możliwości rozwoju. Pytam szczególnie pod kątem rozliczania paliwa. Trzeba zakasać rękawy i samemu wziąć się do pracy.

Offline Fireman81r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Arkusze Excel - ułatwienie pracy ochotnika
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2019, 14:49:27 »
Jak chcesz to narysuj na kartce jak ma wyglądać ta tabela i wyślij zdjęcie, no i co chcesz żeby ta tabela dokładnie "robiła". Jak będę miał czas i zadanie mnie nie przerośnie (mam na myśli makra) to chętnie pomogę ...A może ktoś z kolegów jak zobaczy na czym Ci dokładnie zależy to też się odezwie.