Autor Wątek: Maska antypyłowa  (Przeczytany 2336 razy)

Offline zenor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Maska antypyłowa
« dnia: Październik 18, 2019, 09:48:54 »
Szukam jakiejś przyzwoitej maski antypyłowej do akcji w tych wszystkich pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko wystąpienia szkodliwych pyłów.

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Maska antypyłowa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2019, 12:52:35 »
Sprawdź wiadomości prywatne - napisałem.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline igorm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Maska antypyłowa
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2019, 14:39:04 »
Wybór jest duży - proponuję sprawdzić np w tych wszystkich marketach budowlanych - ale nie tylko tam.
Koszt - uzależniony jest od wielu czynników, przede wszystkim od budowy, klasy szczelnosci i filtracji.
Szukaj też przez internet - tam też mają dosyc duży wybór.
Proponuję sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://www.egsystem-sklep.pl/
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2019, 13:10:05 wysłana przez igorm »

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Maska antypyłowa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2019, 14:58:58 »
W marketach budowlanych masz albo kiepskie, albo drogie maski. Warto poszukać w sieci, gdzie za rozsądne pieniądze można kupić dobrej jakości maski

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Maska antypyłowa
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2019, 11:34:16 »
Mam nadzieję, że administracja mnie nie zbanuje za autoreklamę.
Mam w sprzedaży półmaski filtrujące w klasie ochrony FFP3. Sam z nich korzystam zarówno w pracy w środowisku silnie zapylonym, jak również  w służbie w OSP i mam o nich dobre zdanie (kilku użytkowników tego forum również miało z nimi do czynienia i byli zadowoleni).
Sklep jest w budowie ale maski można normalnie kupować: https://4rescue.pl/wyposazenie-podreczne-strazaka/12-polmaska-flitracyjna-przeciwpylowa-ffp3.html
Cena jest jedną z najniższych na rynku za najwyższą klasę ochrony.
Każda półmaska pakowana jest w woreczek.
Gdyby ktoś potrzebował zakupu na gminę/OSP z odroczonym terminem płatności to zapraszam do kontaktu: biuro@4rescue.pl
Półmaski sprzedawane w marketach budowlanych są najczęściej kiepskiej jakości, nieznanych producentów i za kosmiczne pieniądze.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...