Autor Wątek: Ankieta do pracy magisterskiej - aktywność fizyczna  (Przeczytany 1560 razy)

Offline trombi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Ankieta do pracy magisterskiej - aktywność fizyczna
« dnia: Sierpień 28, 2019, 21:54:28 »
 :straz: Witam! :straz:
Jestem studentem AWF w Poznaniu i strażakiem PSP. Mam wielką prośbę o wypełnienie ankiety, która dotyczy wszystkich strażaków pracujących w podziale bojowym! Zajmie Ci to kilka minut, a być może przy okazji zmotywuje do ruszenia czterech liter i poruszania się  ^_^

Celem poniższej ankiety jest zebranie informacji odnośnie aktywności fizycznej funkcjonariuszy PSP w czasie wolnym. Ankieta dotyczy strażaków z podziału bojowego. Otrzymane odpowiedzi, pozwolą zobrazować jak strażacy wykorzystują swój czas wolny oraz jaką jego część poświęcają aktywności fizycznej. Z aktywnością fizyczną powiązane zostały również pytania dotyczące zdrowia oraz sprawności fizycznej, w celu zbadania ich wspólnej zależności.
Zebrane wyniki ankiety posłużą napisaniu pracy magisterskiej.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, udział w niej jest dobrowolny, a wyniki służą tylko i wyłącznie celom naukowym.
W ankiecie znajduje się 29 pytań - odpowiedź na nie, nie zajmie Ci więcej niż 10 minut.

Link do ankiety poniżej  :kwit:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKHTmB3IzXW7gu46IcOPYHPVSXfAzCqxXEJRUFzYhULMnfRw/viewform?usp=sf_link
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2019, 21:58:03 wysłana przez trombi »

Offline herc.fajer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - aktywność fizyczna
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2019, 11:50:39 »
Ja za chwilkę uzupełnię. Uprzejmie proszę o udostępnienie wniosków/ przemyśleń po napisaniu pracy tutaj. Pozdrawiam