Służba > Forum zawodowców

przeniesienie do innego wojewódźtwa - jakie JRG

(1/3) > >>

Fischer:
W związki, iż jestem w trakcie zmiany miejsca zamieszkania na Warszawe, a co za tym idzie województwa...chciałem zapytać jak wygląda sprawa z wyborem JRG w W-awie?
Pomijam fakt raportu do KM/P potem KW potem KG potem KW itd i oczywiście ich zgody...chodzi mi o to czy (a jeżeli jest taka możliwość to jak to ugryźć?) mogę sobie wybrać jednostkę która by mi 'odpowiadała', czy to po prostu jest decyzja komendanta m. st. Warszawy, na jaką JRG mnie przydzieli?

Feuerwehrmann:
Albo dostaniesz skierowanie na konkretną albo powiedzmy dwie-trzy do wyboru.

deejayslonio:
W raporcie możesz wskazać JRG które z jakiegoś powodu by Tobie pasowało ale i tak na podstawie tego kim jesteś i co potrafisz zostaniesz skierowany tam gdzie jest miejsce i potrzeba takiej osoby.

Gosciu:
Wiesz jakie JRG jest blisko Twojego zamieszkania ?
Możesz przejść się do dowódcy JRG i porozmawiaći czy jest miejsce u niego, i czy byłby chętny przyjąć Ciebie.

simek92:
Zależy też czy chcesz dużo jeździć (JRG 3,4 około 2500 wyjazdów) czy mało np. JRG 16 około 400. Z tym że na 3,4 to połowa wyjazdów to monitoringi i betonowe śmietniki, tudzież inne niepotrzebne wyjazdy wynikające ze specyfiki miasta, a konkretniej to z nieporadności ludzi, którzy tu mieszkają.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej