Służba > Forum ochotników

Wystąpienie z ZOSP

(1/2) > >>

Artur0888:
Witam
Zwracam się z pytaniem czy jest na forum ktoś z jednostki, która zdecydowała sie na krok jakim jest opuszczenie związku?
Jak wygląda teraz u was sprawa współpracy z gminą?
Jak wygląda temat dotacji? Oficjalnie związek nie ma zbytnio wiele do gadania teraz, ale czy ma ktoś rzeczywistą wiedzę na ten temat?
Czy zarząd gminny/powiatowy utrudnia życie w kwestii współpracy z urzędami/sponsorami?
Oraz najważniejsze, jak przebiega taka procedura.

Przeszukiwałem wątki, ale są one stare i w żadnym nie widziałem, aby ktoś się tego podjął.
Wiem, ze Miasto Częstochowa ma swój związek. Ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat?

lukifire:
Na pewno nie otrzymasz dotacji z Funduszu Ochrony Środowiska ponieważ wymagają opinii właśnie związku. 130 zł na rok to chyba nie jest dużo, a może kiedyś wróci do łask związek. Nigdy nic nie wiadomo.

wujo 2010:

--- Cytat: lukifire w Sierpień 02, 2019, 09:19:46 ---Na pewno nie otrzymasz dotacji z Funduszu Ochrony Środowiska ponieważ wymagają opinii właśnie związku. 130 zł na rok to chyba nie jest dużo, a może kiedyś wróci do łask związek. Nigdy nic nie wiadomo.

--- Koniec cytatu ---
Pierwsze słyszę , dwa dni temu składałem do nich wniosek nie wymagli opinii związku .

lukifire:
WFOSiGW w Warszawie wymagał

Malinowylol:
Opinia zosp jest ważna przy przekazaniu samochodu z PSP.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej