Autor Wątek: Modulator code 3 h2 covert  (Przeczytany 2497 razy)

Offline idziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Modulator code 3 h2 covert
« dnia: Sierpień 01, 2019, 16:16:33 »
Witam. Wie ktoś może czy jest opcja mix syren w modulatorze code 3 h2 covert ? Denerwujące jest wciskanie klaksonu żeby zmienić dźwięk syren ;) dzięki za opowiedzi pozdro.
Jeśli zły dział, proszę o nie usuwanie posta tylko przeniesienie

Offline kamil237

  • Brotherhood. Teamwork. Unity.
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 245
Odp: Modulator code 3 h2 covert
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2019, 18:23:01 »
Też tego szukałem. W instrukcji nic na ten temat nie ma, dystrybutor również nie potrafi pomóc, próbowałem różnej kombinacji przycisków na pilocie bez rezultatu więc wychodzi na to, że mixa nie ma.

Offline idziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Modulator code 3 h2 covert
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2019, 18:59:38 »
Zobaczymy może ktoś rozwiązał ten problem. Trochę dziwne, żeby nie było 🙄

Offline Mr_Magoo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Modulator code 3 h2 covert
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2019, 19:23:53 »
Witam, w tym modulatorze nie ma takiej funkcji. Dla ułatwienia podpowiem, że żaden szanujący się producent sygnalizacji (zwłaszcza zachodni) nie wprowadzi w swoim urządzeniu opcji mix, która jest idiotyczna i całkowicie pozbawiona sensu. Generator ma kilka różnych modulacji po to, żeby z nich korzystać w zależności od sytuacji panującej na drodze, a nie po to, żeby kierowcy się nie nudziło i mógł sobie melodyjki zmieniać. W skrócie: długie modulacje (wail/wilk) stosuje się na długich odcinkach, szybkie (yelp/pies) na krótkich, w zabudowaniach itp. a bardzo szybkie (priority) tylko na skrzyżowaniach.
Pozdrawiam

Offline 1986lukasz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Modulator code 3 h2 covert
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2019, 19:59:09 »
Witam, w tym modulatorze nie ma takiej funkcji. Dla ułatwienia podpowiem, że żaden szanujący się producent sygnalizacji (zwłaszcza zachodni) nie wprowadzi w swoim urządzeniu opcji mix, która jest idiotyczna i całkowicie pozbawiona sensu. Generator ma kilka różnych modulacji po to, żeby z nich korzystać w zależności od sytuacji panującej na drodze, a nie po to, żeby kierowcy się nie nudziło i mógł sobie melodyjki zmieniać. W skrócie: długie modulacje (wail/wilk) stosuje się na długich odcinkach, szybkie (yelp/pies) na krótkich, w zabudowaniach itp. a bardzo szybkie (priority) tylko na skrzyżowaniach.
Pozdrawiam

Dokładnie

Offline idziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Modulator code 3 h2 covert
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2019, 23:02:21 »
Dzięki za odpowiedzi, ale szczerze mówiąc to pierwszy raz się spotkałem z czymś takim 🙄

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Modulator code 3 h2 covert
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2019, 10:57:51 »
Dzięki za odpowiedzi, ale szczerze mówiąc to pierwszy raz się spotkałem z czymś takim 🙄
Jak się nie ma do czynienia z zachodnim sprzętem to tak jest ;)

I o ile się zgadzam z Mr_Magoo w zupełności, o tyle to nieprawda że mix jest niespotykany, bo się go spotyka, ale baaardzo rzadko. Ja przykładowo trafiłem na dwie modulacje mix przy syrenie programowalnej Whelen HHS2200 - jako dwie z 40 (tak, czterdziestu!) dostępnych do zaprogramowania.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE