Autor Wątek: Prośba o pomoc w badaniach  (Przeczytany 1599 razy)

Offline magistrant19

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Prośba o pomoc w badaniach
« dnia: Lipiec 30, 2019, 16:30:42 »
Cześć, jestem Robert. jestem studentem psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie przygotowuje się do badań w ramach mojej pracy magisterskiej. Jej tytuł to " Motywacje do pracy członków Ochotniczej Straży Pożarnej". Zdecydowałem się na taki temat, ponieważ interesuje się tematyką pożarnictwa no i w mojej rodzinie sporo jest ochotników  :straz: Chciałbym Was prosić drodzy forumowicze o pomoc w moich badaniach. W linku znajdziecie ankietę, w pełni anonimową, która zajmuje do 15 minut maksymalnie.

Żeby zachęcić Was, utworzyłem też drobny konkurs. Polega na tym, że osoby które wypełnią ankietę i zostawią mi swojego maila (stworzyłem pole na wpisanie maila w ankiecie), będą mogły zostać wylosowane jako zwycięzcy bonu do Empika o wartości 30zł.

https://www.survio.com/survey/d/R9B4W2X1T4N9P6I3I

Bardzo Was proszę o pomoc w badaniu,
Pozdrawiam
Robert .

Offline Feniks

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 439
Odp: Prośba o pomoc w badaniach
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2019, 17:12:26 »
Pytania z ostatniej strony ankiety - te zawierające zwrot "nie wiem" bym przeformułował. Większość ochotników widzi co jest złego w systemie, ale z takich czy innych względów działa w OSP pomimo rzucanych im pod nogi przez prawodawców kłód.

Offline magistrant19

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Prośba o pomoc w badaniach
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2019, 17:30:30 »
Dzień dobry, serdecznie dziękuję za zgłoszone uwagi. Nie pomyślałem o dodaniu takiego typu pytań wcześniej, ale już dodałem.
Dziękuję za dobry pomysł.  -_-
Jeżeli macie Państwo jeszcze jakieś uwagi, to bardzo proszę o komentarz.

Offline magistrant19

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Prośba o pomoc w badaniach
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2019, 21:13:34 »
Dobry wieczór, dziękuję serdecznie wszystkim uczestniczącym w moim badaniu. Do osób wylosowanych jako zwycięzcy przesłałem już wiadomość. Zwycięzcom serdecznie gratuluję.
Pozdrawiam :)