Autor Wątek: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe  (Przeczytany 3660 razy)

Offline Graba

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« dnia: Lipiec 11, 2019, 22:44:45 »
Witam
Czy polecilibyście jakiegoś trenera, który prowadzi online osoby chcące przygotować się do testów sprawnościowych?
Moim sportowym celem na najbliższy rok jest właśnie przygotowanie się do wspomnianych testów oraz uzyskanie masy mięśniowej.
Pozdrawiam serdecznie :)

Offline kuba2756

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2019, 08:37:12 »
Albo masa albo psp wybierz , polecam Crossfire ma profil na fb

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2019, 11:43:50 »
Wszyscy ci trenerzy to pic na wodę , tylko hajs zdzierają, każą ci biegać w nomexie z wężami po siłowni i robić z siebie pajaca , najlepiej podejdź na stadion lekkoatletyczny zapytaj się jakiegoś trenera czy by się podjął, a jak nie to samemu google i jazda .

Offline karolm92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2019, 07:04:35 »
Witam
Czy polecilibyście jakiegoś trenera, który prowadzi online osoby chcące przygotować się do testów sprawnościowych?
Moim sportowym celem na najbliższy rok jest właśnie przygotowanie się do wspomnianych testów oraz uzyskanie masy mięśniowej.
Pozdrawiam serdecznie :)

A sprawdziłeś się sam robiąc sobie ten test? Zobacz na czym stoisz, napisz wynik.

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2019, 11:10:08 »
Nie potrzeba żadnych trenerów. Wystarczy tylko wola walki i trening. Bieganie siłownia i po kilku miesiącach dojdzie się do celu

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2019, 11:17:16 »
Nie potrzeba żadnych trenerów. Wystarczy tylko wola walki i trening. Bieganie siłownia i po kilku miesiącach dojdzie się do celu
Nie koniecznie. Jeszcze jak były poprzednie testy czyli 50 m w czasie 6,9 s to startował u mnie w naborze chłopak który nie zdał 2 razy a jak wziął trenera specjalizującego się w biegach krótkich pobiegł rewelacyjnie. Widać nawet było przy starcie na pierwszych metrach kto trenował z profesjonalistą.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Murlok

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2019, 12:06:10 »
Nie potrzeba żadnych trenerów. Wystarczy tylko wola walki i trening. Bieganie siłownia i po kilku miesiącach dojdzie się do celu

Zależy co kryje się pod słowem siłownia. Trening z wolnym ciężarem ja bym odradzał jeśli chodzi o przygotowania do naboru, najlepiej katować drążek i różnego rodzaju ćwiczenia z własną masą ciała

Offline User004

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2019, 16:28:31 »
Panowie, a jakie polecacie ćwiczenia na beepa?
Są może jakieś typowe cwiczenia?
Gram dużo w noge, jednak beep u mnie kuleje.
Z drązkiem natomiast nie mam problemów.

Pozdrawiam :)

Offline kamtom

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 13, 2019, 16:45:27 »
Biega interwaly dużo Ci pomoże typowy trening interwalowy znajdź sobie na necie

Offline Kacper956

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
  • SAPSP Poznań
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 13, 2019, 18:03:36 »
i przysiady rób, jak najwięcej. ogolnie typowe wytrzymałościowe na nogi i będzie git

Offline MpQ

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 13, 2019, 21:33:07 »
Nie potrzeba żadnych trenerów. Wystarczy tylko wola walki i trening. Bieganie siłownia i po kilku miesiącach dojdzie się do celu

Zależy co kryje się pod słowem siłownia. Trening z wolnym ciężarem ja bym odradzał jeśli chodzi o przygotowania do naboru, najlepiej katować drążek i różnego rodzaju ćwiczenia z własną masą ciała

Zgodzę się, że ćwiczenia z własną masą ciała są najlepsze, jednak ja u siebie w treningu dodałem kilka ćwiczeń z ciężarem i jestem zadowolony. Przysiad, martwy ciąg i wyciskanie żołnierskie, warto je robić jako uzupełnienie treningu a jednocześnie są to ćwiczenia odwzorowywujące ruchy jakie wykonuje się podczas akcji (podnoszenie poszkodowanego/sprzętu z podłożą, wkładanie coś wysoko do skrytki).

Offline Newme

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 14, 2019, 04:26:29 »
Witam
Czy polecilibyście jakiegoś trenera, który prowadzi online osoby chcące przygotować się do testów sprawnościowych?
Moim sportowym celem na najbliższy rok jest właśnie przygotowanie się do wspomnianych testów oraz uzyskanie masy mięśniowej.
Pozdrawiam serdecznie :)

Poszukujesz trenera, który pomoże ci uzyskać masę mięśniową. Trenowales sporty siłowe wcześniej? Czytając ten post mam wrażenie, że jesteś szczupłym chłopcem z liceum, który ze sportem miał do czynienia tylko na w-f. Popraw mnie jeśli się mylę  Jak mam rację, to w przeciwieństwie do postów wyżej jednak polecam ci znalezienie trenera, który podzieli się doświadczeniem, chociaż wtedy to i rok może nie wystarczyć.

Mi osobiście, jak i większości z forumowiczów zaprawionych w boju, wystarczy drążek i bieżnia, wiec jesli  znasz swoje ciało, posiadasz doświadczenie, masz motywację i cel, to przy odpowiedniej systematyczności i przykładowym treningom z internetu przygotujesz się do testów. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Ty piszesz, że chcesz przygotować się w rok, a mi wystarczyły 3 tygodnie. W ciągu tych trzech tygodni ćwiczyłem stricte pod konkurencję naboru i było to tylko bieganie. Interwały, tabata, przysiady, bieganie po schodach i bardzo dużo rozciągania, rolowania kilka razy dziennie by nie złapać kontuzji.

 Ale to jestem ja, Ty możesz być na innym poziomie. Dlatego jeśli chcesz porady, to napisz coś więcej o sobie, bo to zdanie o zyskaniu masy mięśniowej świadczy o braku znajomości tematu, ale to tylko domysły.





Offline Graba

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2019, 11:54:53 »
Witam
Czy polecilibyście jakiegoś trenera, który prowadzi online osoby chcące przygotować się do testów sprawnościowych?
Moim sportowym celem na najbliższy rok jest właśnie przygotowanie się do wspomnianych testów oraz uzyskanie masy mięśniowej.
Pozdrawiam serdecznie :)

Poszukujesz trenera, który pomoże ci uzyskać masę mięśniową. Trenowales sporty siłowe wcześniej? Czytając ten post mam wrażenie, że jesteś szczupłym chłopcem z liceum, który ze sportem miał do czynienia tylko na w-f. Popraw mnie jeśli się mylę  Jak mam rację, to w przeciwieństwie do postów wyżej jednak polecam ci znalezienie trenera, który podzieli się doświadczeniem, chociaż wtedy to i rok może nie wystarczyć.

Mi osobiście, jak i większości z forumowiczów zaprawionych w boju, wystarczy drążek i bieżnia, wiec jesli  znasz swoje ciało, posiadasz doświadczenie, masz motywację i cel, to przy odpowiedniej systematyczności i przykładowym treningom z internetu przygotujesz się do testów. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Ty piszesz, że chcesz przygotować się w rok, a mi wystarczyły 3 tygodnie. W ciągu tych trzech tygodni ćwiczyłem stricte pod konkurencję naboru i było to tylko bieganie. Interwały, tabata, przysiady, bieganie po schodach i bardzo dużo rozciągania, rolowania kilka razy dziennie by nie złapać kontuzji.

 Ale to jestem ja, Ty możesz być na innym poziomie. Dlatego jeśli chcesz porady, to napisz coś więcej o sobie, bo to zdanie o zyskaniu masy mięśniowej świadczy o braku znajomości tematu, ale to tylko domysły.


Hej :) No niestety, ale domysły są złe :D . Jeżeli chodzi o sport to od 1kl. podst. trenowałem piłkę nożną aż do 2kl. gim - gdzie zmuszony byłem udać się na roczną przerwę po zerwaniu mięśnia. Po roku wróciłem do p.nożnej, lecz zrezygnowałem z niej w 3kl. gim. Potem miałem małe epizody gdzie ćwiczyłem na siłowni (okres około od czerwca do września/października). Po tym zacząłem ćwiczyć bieganie (udało się nawet uzyskać czas 40:23min na 10km) - jednak z powodu złej diety schudłem w okresie październik - marzec około 10kg (z wagi 57/58kg ważę teraz ~47kg), dlatego też wydaje mi się, że nabranie masy przynajmniej do 55kg nie jest złym pomysłem :)
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 14, 2019, 12:02:26 »
Jesteś pelnoletni i ważysz 47 kg?. Proponuję natychmiast wizytę u lekarza a nie silownie.

Offline Graba

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 14, 2019, 12:28:19 »
Jesteś pelnoletni i ważysz 47 kg?. Proponuję natychmiast wizytę u lekarza a nie silownie.

No niestety :( Przy moich 164cm to i tak jest niedowaga, dlatego też jednym z moich celów jest nabycie masy :)

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 14, 2019, 15:51:12 »
No to już masz odpowiedź dlaczego beepa nie możesz wybiegac. Po prostu nie masz skąd czerpać energii.

Tutaj do kolegi wyżej się zwrócę że masz rację trener na pewno pomógł ale to przy sprincie na 50m jak to było kiedyś ale teraz już tego nie ma.
Teraz wystarczy się wziąć za interwaly i tylko to.
Natomiast na siłowni ćwiczyć serię łączone i oczywiście nogi, gdzie będzie się budować bazę tlenowa i beztlenowa która później pomaga w bieganiu beep testu. No i oczywiście podciaganie się za każdym razem. A kopertę to już trzeba sobie zrobić i biegać inaczej nie ma rady 🙂
Powodzenia

Offline Podoficeeer!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Prowadzenie Online - Testy Sprawnościowe
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 14, 2019, 16:52:29 »
No to w rok się kolego nie wyrobisz ,do dietetyka nabrać masy a później masa miesniowa